Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:53 27.04.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Защо мъжете? Отговор на мнението
Автор valenty (ветеран)
Публикувано30.03.13 15:06



Искам да Ви се оплача колко ми е трудно да общувам с мъжете
Знам си! Грешката е моя.....
Обаче да попитам!
Защо на мъжете като им се зададе повече от един въпрос никога не отговарят адекватно?

От времето на смс-нето го установих този момент.
Включиш ли два въпроса в един смс резултатите от отговора са
в най-добрия случай конкретен отговор на 2-рия въпрос , първия почти винаги се игнорира, освен в случаите ако първия е предизвикал по голям интерес ,но тогава пък втория се игнорира.

И така след дълго смс-ене и практически разговори стигнах до извода ,че мъжкото мислене е праволинейно и строго ограничено.
и даже за да мога да общувам с противоположния пол ми се налага да слагам спирачки на мислите си.
Това канализиране на въпроси е направо влудяващо



Във всяка десятка има нула

Тема Re: Защо мъжете? [re: valenty] Отговор на мнението
Автор FilerO99 (Ghost Of War)
Публикувано30.03.13 19:18



Точно така - мъжкото мислене е праволинейно и канализирано. А женското мислене въобще не е мислене, а неуспешен опит за мислене, някаква болна форма на интелект.





Тема Re: Защо мъжете? [re: valenty] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано31.03.13 19:00



Никой не ти е виновен,че контактуваш с тъпи мъже.Лошото е,че от контактите с няколко мъже правиш генерални изводи.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Защо мъжете? [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано31.03.13 23:10



+1
Радвам се да те видя...

и се надявам всичко при теб да е ОК...

....Не чета между редовете и затова пиша директно...

Тема Re: Защо мъжете? [re: valenty] Отговор на мнението
Автор indra (macondo)
Публикувано01.04.13 19:14



да разбирам ли, че не си срещал/а нито един мъж, който да е в състояние да отговори на два (или повече) последователно зададени въпроса?



Тема Re: Защо мъжете? [re: valenty] Отговор на мнението
Автор impulce (пенлива)
Публикувано02.04.13 04:05



Не всички мъже са така.
Защо обвиняваш себе си?





Тема няколко въпроса [re: valenty] Отговор на мнението
Автор Nerv (Will'o'TheWisp)
Публикувано02.04.13 20:37



В отговор на:


Искам да Ви се оплача колко ми е трудно да общувам с мъжете
Знам си! Грешката е моя.....
Обаче да попитам!
Защо на мъжете като им се зададе повече от един въпрос никога не отговарят адекватно?

От времето на смс-нето го установих този момент.
Включиш ли два въпроса в един смс резултатите от отговора са
в най-добрия случай конкретен отговор на 2-рия въпрос , първия почти винаги се игнорира, освен в случаите ако първия е предизвикал по голям интерес ,но тогава пък втория се игнорира.

И така след дълго смс-ене и практически разговори стигнах до извода ,че мъжкото мислене е праволинейно и строго ограничено.
и даже за да мога да общувам с противоположния пол ми се налага да слагам спирачки на мислите си.
Това канализиране на въпроси е направо влудяващо




Само да попитам:
1) цитираното мнение с което се открива темата съдържа само един въпрос-
нали?
[off-topic]
2 цяло и една втора) "... - Нали?" брои ли се за отделен въпрос?
3 цяло и две втори) Защо използвате точно израза - канализиране на въпроси. Каналите символ на праволинейсност [опростяване, еднозадачност на операционната система] ли трябва да са или на канален ред? Ако е така защо?
[/off]

Последно: как успвате да зададете два въпроса един след друг в "и практически разговори"...? В смисъл - колко време се дава на интервюирания да се осефери??

Прав или изправян.

Тема Re: Защо мъжете? [re: valenty] Отговор на мнението
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано03.04.13 02:24



есемесенето е един от най-неудачните начини да изискваш отговор на няколко въпроса наведнъж.
.
аз също не обичам да ми се задават множество въпроси накуп. защо да съм длъжна да помня всичко, което човекът е изредил?
и освен това при такъв наплив от въпроси аз отговарям първо на този, който смятам, че е най-важен за разговора и отношенията ни, и съответно чакам реплика преди да отговоря на следващия...
а междувременно за събеседника се оказва, че не този е най-важния въпрос и се пита защо си правя оглушки... и така нататък, и така нататък.
и за мен май е сложно, но аз често се вкарвам в ситуацията на твоите събеседници мъже и се опитвам да ти покажа как могат да изглеждат нещата от страната на ограничените мисловно:).

а спирачки на мислите си не слагай


обаче паузи между въпросите явно ти се налага:)

чудно ми стана, че в тази тема мъжете не се нахвърлиха вкупом срещу теб поради всеизвестната мъжка солидарност, а част от тях се дистанцираха от праволинейните си ... абе какво са - 'съполци'?



Тема Re: Защо мъжете? [re: Apxaнгeл] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано03.04.13 11:31






Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: маневрена стратегия! [re: valenty] Отговор на мнението
Автор Filer099 (SKYNET)
Публикувано04.04.13 11:28



Много малко от мъжете имат маневрена страгетия в живота. Мисленето им не е многовариатно и паралелно. Обикновено мъжете си следват някакви цели в повечето случай глупави фикс-идеи и по този начин пропускат блестящи възможности в живота си...

ЗАГОТОВКА ЗА ТЕРМИНАТОР



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.