Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:15 30.04.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Недостига на мозък при жените Отговор на мнението
Автор FilerO99 (оперативная )
Публикувано13.01.13 20:29



Една и съща от сайт за запознанства й пиша с два различни профила за да я видя какво иска след като тя ПЪРВА започна да ми пише съобщения, поканих я на среща, тя ми върза тенекия без никакви обяснения. Само подготовката за срещата ми излезна над 100 лева, за загубеното време да не говорим!

И знаете ли какво се получава на практика - като си срамежлив ще ти върже тенекия, а като си директен ще те отреже и ще те обиди!Тя въобще знае ли какво иска от мъжете?



Тема Re: Недостига на мозък при жените [re: FilerO99] Отговор на мнението
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано13.01.13 20:36



Файле, какви са тези подготовки бе, братче? Колкото до мацката, чуди се сигурно сърби ли я, боли ли я, драго ли и е ...



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Недостига на мозък при жените [re: Kpoacaнчeтo] Отговор на мнението
Автор FilerO99 (оперативная )
Публикувано13.01.13 20:40



Не знам дали й е драго или не й е драго, но поне на първо четене когато си писахме имахме на пръв поглед имахме абсолютно еднакво мислене по много важни въпроси. И след като впоследствие тя ми върза тенекията излиза, че тя ме е лъгала в разсъжденията си и въобще не е била такава за каквото се представя.

А след като ми върза тенекията й написах съобщение, че ми е вързала тенекия и тя въобще не си направи труда да отговори, а влезе точно три пъти от тогава! Защото я е срам от постъпката си и няма как да се защити....



Тема ...стига бе...... [re: FilerO99] Отговор на мнението
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано13.01.13 22:21



... какво си подготвял за 100лв. бре младеж ? На среща се ходи просто изкъпан, в приличен вид и единственото, което трябва да вземеш предварително са доброто настроение, дъвки, презервативи, гел ( в случай че си фен на паркирането в задният двор) и да си проучил къде в хотелите има свободни места :)....
Аааа и поне 100лв. джобни :)... най-малко :)

....Не чета между редовете и затова пиша директно...



Тема Re: ...стига бе...... [re: Apxaнгeл] Отговор на мнението
Автор FilerO99 (оперативная )
Публикувано13.01.13 22:30



Не знам колко са били джобните ми пари, мисля че бяха 500 лева само за тази вечер. Аз по хотели не ходя защото си имам къща. И тя много изпусна!



Тема Re: ...стига бе...... [re: FilerO99] Отговор на мнението
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано13.01.13 23:06



... бе то всеки има къща... ама не бързай да водиш всяка жена на първа среща там... ще патиш... :)
Хотела е добро място за начало...

....Не чета между редовете и затова пиша директно...



Тема Re: ...стига бе...... [re: Apxaнгeл] Отговор на мнението
Автор FilerO99 (оперативная )
Публикувано13.01.13 23:17



Хотела е унизително за една жена място, но аз правя и грешката да ги уважавам. А те съответно въобще нито ми идват на срещите, нито после дават обяснения, нито въобще им пука!Българката си е генетичен боклук и нравствен дегенерат от
най-долен клас!



Тема Re: ...стига бе...... [re: FilerO99] Отговор на мнението
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано13.01.13 23:35



... е тук не съм съгласен ама няма как да те убедя... :)
За мен българката си е една много красива и умна жена... или поне тези с които се забърквам са такива...
Карай... няма как да те убедя.... а и ми се спи :) Лека нощ от мен... за тази вечер се начетох из клубовете :)

....Не чета между редовете и затова пиша директно...



Тема Re: ...стига бе...... [re: Apxaнгeл] Отговор на мнението
Автор FilerO99 (оперативная )
Публикувано14.01.13 10:38



Елементарният логичен извод до който стигам е, че по отношение на обикновено изглеждащи мъже като мен българката е некоректна,
а по отношение на красиви и високи мъже като теб е коректна. Следователно става въпрос за двойнствен стандарт който ясно и недвусмислено говори, че по принцип българката е некоректна след като прилага двойни стандарти.

Редактирано от FilerO99 на 14.01.13 10:57.



Тема Re: ...стига бе...... [re: FilerO99] Отговор на мнението
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано14.01.13 21:25



... може просто да не си попаднал на свестна жена... или кой знае... може просто аз да съм късметлия и да съм попаднал...

....Не чета между редовете и затова пиша директно...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.