Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:41 23.04.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: ...стига бе...... [re: Apxaнгeл] Отговор на мнението
Автор FilerO99 (оперативная )
Публикувано14.01.13 21:41



А тези които се имат за свестни всъщност са най-безумните боклуци. Например Чистометка или Котеиграчка иска от мен да не живея у нас и да работя в строителството. Тази слабоумна селянка не си дава сметка, че първо в строителството ще му спукат от бачкане за същите пари които вземам като охрана защото разликата в по-голямата заплата в сравнение с охраната ще отиде за общият ни наем. Отделно от това ако изоставя баща ми заради някаква селска курва като нея дето са я минали над 20 човека, а е само на 25 години, той и майка и леля ще ме лишат от наследства на стойност около 900 000 лева!И тя въобще не си дава сметка за тези последици от безумните си съвети защото мозъкът й е крайно ограничен, ако изобщо можем да говорим за развит и нормален мозък в главата й!



Тема Re: Недостига на мозък при жените [re: FilerO99] Отговор на мнението
Автор ellynora (старо куче)
Публикувано15.01.13 04:01



Голяма работа като са ти вързали една тенекия.

От тези сайтове надали от 50 човека и един е реален и реално търсещ сериозен партньор.



Тема Re: Недостига на мозък при жените [re: ellynora] Отговор на мнението
Автор FilerO99 (оперативная )
Публикувано15.01.13 07:12



То аз не знам в България някоя да търси сериозен партньор. Чат-пат се среща такава, но по принцип не.



Тема Re: Недостига на мозък при жените [re: FilerO99] Отговор на мнението
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано15.01.13 22:49



аз на тази задължително бих си и върнала тенекията. В нейния случай е лесно, защото се подвизава в сайтове запознанства. Винаги можеш да се представиш за друг, да я омаеш и да я пратиш някъде да дзиндзирика.
Миналата година така пратих един на бира сам щото ми върза тенеке. Той обаче беше хитър и изпечен гадюга, та ми отне почти 2 месеца да го убедя да се видим. Но накрая успях и много се изкефих. И така го направих, че изобщо не заподозря кой го е вързал. Баси колко се изкефих.
Иначе съм свръх съвестна и никога не бих вързала човек. Но ако реша, че си заслужава рано или късно ще намеря начин да си му го върна тъпкано.

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: ...стига бе...... [re: FilerO99] Отговор на мнението
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано15.01.13 22:51



А те съответно въобще нито ми идват на срещите, нито после дават обяснения, нито въобще им пука!Българката си е генетичен боклук и нравствен дегенерат от
най-долен клас!


абсолютно същите са и моите впечатления от българки.

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: ...стига бе...... [re: Apxaнгeл] Отговор на мнението
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано15.01.13 22:57



Говорите за различни неща. Той ти казва, че му връзват тенекии, ти му говориш че били умни и хубави.
Съмнявам се да ти е приятно тези умни и хубави да ти връзват тенекии и да се отнасят с теб като с нищожество, незаслужаващо елементарно човешко отношение и то без да си им причинил нищо лошо.

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема ти праща ли им снимка [re: FilerO99] Отговор на мнението
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано15.01.13 22:59



преди да се видите. Да не би да идват на срещата и като те видят от далеч да не те харесат и да си плюят на петите.

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: ...стига бе...... [re: OldWitch] Отговор на мнението
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано15.01.13 23:02



... nee... прочети ...
Казва, че българката е била генетичен боклук... затова казвах каква е за мен...
Иначе не всяка жена връзва тенекии и т.н. ... просто неподходящи има навсякъде :)

....Не чета между редовете и затова пиша директно...



Тема Re: ...стига бе...... [re: FilerO99] Отговор на мнението
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано15.01.13 23:10



Абсолютно верен извод - българката е некоректна мишчица. Пред готините пичове няма да се разкрие от първия път, но рано или късно ще се изяви след като вече ти е загубила времето. Трябва да се намери начин тия да се детектват макс бързо щото са опасни.
Гледай положително - засичаш ги на момента и си спестяваш по-големи разочарования.

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: ...стига бе...... [re: Apxaнгeл] Отговор на мнението
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано15.01.13 23:13



може ама може и просто да не си имал случай да ти се покаже в цялата си смрад поради някаква причина.
Аз съм леко като филера - имам детектор за такива идиотчета - много бързи ги карам да си изявят най-черните страни. И после ги е срам ама... сори.... сами са си виновни

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.