Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:32 17.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Хех!нови [re: Лили Bиxpoнpaв] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано15.07.11 18:50



Всъщност, аз никога не съм купувал жилище. Но съм бил изправен пред подобно решение. И съм много добре запознат с вариантите.
В оная тема не говорихме за инфлационните години, а за нормалните.
Вноската по дългосрочен кредит е приблизително два пъти размера на наема.
За това говорехме тогава.
Викаш неусетно сте станали притежатели.
Ами тия, дето са купили след инфлационните години и точно преди спукването на имотния балон - тях ги питай колко им е усетно в момента.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Елементарно,нови [re: Лили Bиxpoнpaв] Отговор на мнението
Автор Deern (ღ)
Публикувано15.07.11 18:53



Аз работя само на едно място и усещам нещата, които правя за абсолютно цялостни и мога да боравя с процесите и изненадите, които идват отсреща и да развивам дребните неща, изискващи време т.е. ефективно-завършено като идея.

Ако бях на мястото на тази жена, бих се ориентирала повече в това, което ми харесва. Все пак на тази възраст човек трябва да има усет за завършеност и да се съсредоточи и напасне на едно нещо и да го прави както трябва и да може да го развие.

Сега не ми излизай с изречението " тя се справя и с 2те на 100%" защото няма да ти повярвам, или има/ш много ниски критерии



п.п. Бих казала че случаят с 2те неща, които прави имат абсолютно друг смисъл, и със сигурност не гони нито цялостност нито ефективност в нито едно от 2те начинания Тъсри се просто актуалност.

Редактирано от Deern на 15.07.11 18:58.



Тема Re: Елементарно,нови [re: Deern] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано15.07.11 19:05



Оппа, по-кротко.
На 18 живеех в двустайно жилище, под наем, плащах го сама, учех, работех, ходех на партита и на почивка.


Истината е, че ти вярвам и ти се кефя.

Друга истина е, че на 72 някои неща са се превърнали в такава рутина, че са като карането на автомобил - без да влагаш и грам усилие.

Няма предпоствки работата на тази дама да не е блестяща и завършена и на двете поприща.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Елементарно,нови [re: Stefan Pan] Отговор на мнението
Автор Deern (ღ)
Публикувано15.07.11 19:09



Именно, тя изобщо не търси нито завършеност , нито ефективност.


Просто прави както й се удава по по-лесния начин.

Иначе преподавателите в университети се захващат с проекти и са близо до реалността.

Има и други, които паралелно с преподаването, хващат студенти да вършат безплатно работа и преподавателите я предават на фирми, като собствена заслуга, като за това разбирасе касират заплащане на висококвалифицирани

Редактирано от Deern на 15.07.11 19:10.



Тема Охаа!нови [re: Stefan Pan] Отговор на мнението
Автор Пpaceтo (Кирчо)
Публикувано15.07.11 20:35



Като се замисля колко велики художници са станали такива едва след смъртта си...
Виж, разликата успех/неуспех най-често е само в това ДА ОПИТАШ.



Тема Определенонови [re: Лили Bиxpoнpaв] Отговор на мнението
Автор Пpaceтo (Кирчо)
Публикувано15.07.11 20:38



ДА!
Ако през 40-те години когато е работела преди пенсия е била ефективна, сега щеше да изкарва парите от това което е инвестирала.
Аз пък ще ти дам контра-пример:
работници с червени потници копаеха канал, дойде багера и го изкопа вместо тях само за час..

Редактирано от Пpaceтo на 15.07.11 20:38.



Тема Ами да,нови [re: Stefan Pan] Отговор на мнението
Автор Пpaceтo (Кирчо)
Публикувано15.07.11 20:39



какво и е - на 72 е точно в същата кондиция както на 18, 30, 40... все повече се убеждавам че нямаш връзка с реалността





Тема Всъщностнови [re: Лили Bиxpoнpaв] Отговор на мнението
Автор Пpaceтo (Кирчо)
Публикувано15.07.11 20:41



станахТЕ, не си станалА.
Горкият ти БИВШ...

Разчетите за доходност от НИ са изтъркани в съответния клуб до дупка. Всеки с базови умения с калкулатор ще ги направи, е - на журналистка и е трудно естествено и затова плещиш глупотевини





Тема Я пак?нови [re: Stefan Pan] Отговор на мнението
Автор Пpaceтo (Кирчо)
Публикувано15.07.11 20:42



Това в някое родопско село или ...?



Тема Re: Охаа!нови [re: Пpaceтo] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано15.07.11 22:12



Решимостта ти да опиташ е част от записаното в гените и в известна степен от придобитото в процеса на оформяне на личността. Но най-вече от това, което е записала майката природа при комбинирането на гените.

------------------------
Слушай беззвучието...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.