Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:50 22.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Гледамнови [re: Stefan Pan] Отговор на мнението
Автор Пpaceтo (Кирчо)
Публикувано14.07.11 23:50



не си си взел поука - не ми пречиш, пробвай пак.
Пък може да дефинираме успеха и като доходи ако си навит... младостта винаги смята че морето е до колене





Тема Re: баш!нови [re: Пpaceтo] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано14.07.11 23:55



Може да не си прочел, но това не значи, че не е така.
Та, изкарва пари с акъла си.
Натоврването с работа показва, че не се плаши от труд.
Напълно си заслужава стандарта, за който много 26 годишни девойки, и не по-малко 26 годишни девояци могат само да мечтаят, докато псуват шибания живот колко е несправедлив, щото мама им и тате им били бедни и не могли да им дадат добър старт в живота.

Ако можех да се усетя, нямаше да бъда наивен и глупав.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Гледамнови [re: Пpaceтo] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано15.07.11 00:00



Бе то ясно, че морето не е до колене, ама на мене ми е ясно и друго - общо взето има два типа хора - такива, дето са нясно, че проблеми винаги има и просто си действат по тяхното разрешаване, защото това е част от живота, и такива, дето се чудят как да поплачат колко е гаден живота и как всички искат да ги шибат - жените, приятелите, роднините, колегите, комшиите...



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: "Романтично"нови [re: Deern] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано15.07.11 00:09



Когато стандарта ти е плод и отражение на собствените ти усилия, то тогава мисля, че може да бъде мерило. Не си ли съгласна?
Ти на 18 какъв стандарт имаше. И на чии усилия беше отражение той?



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Елементарно,нови [re: Stefan Pan] Отговор на мнението
Автор Пpaceтo (Кирчо)
Публикувано15.07.11 00:13



след като не гадая на боб, леща и подобни - нямам и причина да ти вярвам.
Последното изречение е вярно, но само отчасти. Причината е друга, веве чъм я писал (една обществена поръчка).

ПП: Вече веднъж ти го казах - натоварването с работа е признак за ниска ефективност. Има време, ще го схванеш (може би). Та и аз изкарвам пари с акъла си и ми е лесно да преценя глупости като твоите - при 26-годишните липсва твърде много за да се получи както си се размечтал, УВИ. За сметка на това се получават уродливи ситуации, по-добре не питай откъде знам



Би ли бил така добър да се аргументираш следващия път - някак ми е половинчато да си пиша със събеседник с едните ГОЛИ ТВЪРДЕНИЯ и нулев опит.



Тема За теб 2 типа,нови [re: Stefan Pan] Отговор на мнението
Автор Пpaceтo (Кирчо)
Публикувано15.07.11 00:21



за мене 20.
Май има да си изясняваш още доста... какво ще кажеш?



Тема Re: "Романтично"нови [re: Stefan Pan] Отговор на мнението
Автор Deern (ღ)
Публикувано15.07.11 00:35



На 18 живеех в двустайно жилище, под наем, плащах го сама, учех, работех, ходех на партита и на почивка. Съвсем обикновено стечение на обстоятелствата



Сега съм в края на 20те, имам един дарлийн за около 60 000 евро, който не го броя като подсигуряване на старините, защото е под въпрос, имам дете от другата седмица на 8 години, ходи в едно от 2те най-престижни училища в половин милионен-жителен град, имам по-голямо жилище и мисля да се местя в по-голям град в по-голяма къща


Това по твоя стандарт- и съм с 3 години по-голяма от лаврок например.

Сега по моя стандарт- след 16 часа съм в приват-сфера, участвам в зелен клуб, който поддържа една площ, правихме детски празник. Имам моя спортен клуб, имам своето ежедневно движение по план, което ми носи само социални контакти, но не ангажименти - пазаруване в пекарната например( това е важно за мен, аз съм жена )
Член съм на научен център, понякога участвам в експерименти, но сравнително рядко, повечето пъти гледам и изпробвам сама.

През изминалата година участвах в часа по четене на 1 и 2 клас, в училищтната конференция и дописвах доброволно някои неща в училищтния секретариат.


Е? Живееш за да работиш, или?



Тема Re: "Романтично"нови [re: Deern] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано15.07.11 00:49



Чест и почитания. Мисля, че няма какво да коментираме. Не се вписваш в обикновенните критерии за успешен типаж. Наистина поклон.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: "Романтично"нови [re: Stefan Pan] Отговор на мнението
Автор Deern (ღ)
Публикувано15.07.11 00:57



Това е съвсем обикновено. Моите колежки са на същата възраст, само че ходят на паради и партита и концерти по-често от мен.



Едната си взе куче преди няколко месеца и го води на кучешко училище



Тема Интереснинови [re: Stefan Pan] Отговор на мнението
Автор Пpaceтo (Кирчо)
Публикувано15.07.11 01:01



възгледи имаш - това са си съвсем нормални критерии.
Какво е нормално иначе - да имаш доходи само за храна и дрехи ли???




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.