Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:13 21.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема към Niki Fin Отговор на мнението
Автор eeeeeepak (неописуема)
Публикувано06.07.11 16:05



Ники,след като България е кочина,защо идваш тук на море,а не някъде по света?



Тема Re: към Niki Finнови [re: eeeeeepak] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано06.07.11 18:35



Вероятно за да си припомня защо не трябва да е тук, ако случайно я налегне носталгията.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: към Niki Finнови [re: eeeeeepak] Отговор на мнението
Автор neverojatna (вещерица)
Публикувано06.07.11 18:57



прекалено сложни въпроси задаваш на Никито


За съжаление България е кочина не само защото много българи се държат като прасета, но и заради туристите, дошли да се освинят с евтин алкохол и да 'разпуснат', това което не могат да си позволят да правят в чистичките си държави.



Тема Re: към Niki Finнови [re: neverojatna] Отговор на мнението
Автор eeeeeepak (неописуема)
Публикувано06.07.11 20:45



Правилно!
Пример: Слънчев бряг
Сънароднички на Никито /дори приличащи на нея/,се търкалят с бутилките по тротоарите
Пиша "сънароднички",защото тя не прилича на българка и външно и душевно

Редактирано от eeeeeepak на 06.07.11 20:45.



Тема Re: към Niki Finнови [re: eeeeeepak] Отговор на мнението
Автор neverojatna (вещерица)
Публикувано06.07.11 21:26



да беше само Слънчев бряг....


миналата година бях свидетел как на Несебър англоговорящи девойчета (не знам какви бяха по националност) на видима възраст 16-17 години дойдоха към 8.30 сутринта на кафето видимо почерпени, поръчаха си голяма водка, след около половин час вече повръщаха по пода, и едната изгуби съзнание и извикаха линейка.
Аз бях потресена, барманът се усмихна снизходително и ми каза: тук е така всеки ден, мила, не се впечатлявай.



Тема Re: към Niki Finнови [re: neverojatna] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано06.07.11 21:38



Туристите нещо не ги виждам из вътрешността на страната. Нито пък из болниците ни, училищата ни, министерствата, полицията, министерски съвети и народни събрания.
Ти виждаш ли ги?

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: към Niki Finнови [re: neverojatna] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано06.07.11 21:44



Разбира се, че ще е така. Като ги посрещат с усмивка, вместо изхвърляне на улицата и доживотен бан.
А да, бизнес, конкуренцията голяма, криза, пред фалит... Абе всичко, което един циганин може да измисли за оправдание. И вината на чужденците, разбира се.
Потресеността ти те спасява от общия ориенталско-мизерняшки манталитет в бедната ни родина.
Предполагам, че се е засилила още повече от показателната усмивка на бармана - нечужденец.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема ...мили хора....нови [re: Stefan Pan] Отговор на мнението
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано06.07.11 23:22



... когато отивате в свинарник е нормално да виждате свине. Ето аз например напоследък прекалявам с ходенето по планини и др. и наблюденията са ми, че хората по чукарите са много културни, интелигентни и възпитани. Не се държат като описаните от вас прасете и не правят буклуци.. Та просто сменете местата, които посещавате.

....Не чета между редовете и затова пиша директно...



Тема Re: към Niki Finнови [re: eeeeeepak] Отговор на мнението
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано06.07.11 23:24



От къде си направи грешния извод, че идвам на море само в БГ, а не ходя по света ?
Др ден заминавам за Франция примерно. В БГ не бях ходила на море от доста години и отидох от любопитство да видя до къде са я докарали. Българското черноморие ми харесва (морето и плажовете,а не хората), затова ходя там.
Пък и миналата година отидох в ДАТСКИ курортен комплекс на БГ черноморие, защото нямам доверие на българските.
Какъв ти е проблемът с моите почивки не рабрах ?




Тема Re: към Niki Finнови [re: jensen-110062] Отговор на мнението
Автор eeeeeepak (неописуема)
Публикувано07.07.11 08:39



Не бе Ники,нямам проблем с почивките ти,а просто от любопитство отворих блога ти и видях "море 2010-та" и ти завидях,че ти не живееш в кочина


Знаеш ли,миналия месец бях на море в Албена и в хотела българите бяхме 30 %.Камериерките споделиха,че стаите на чужденците са ужасни кочини, а тези на българите подредени



Тема Re: към Niki Finнови [re: eeeeeepak] Отговор на мнението
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано07.07.11 10:11



Имам обяснение за това.
Българите не искат да се излагат пред хората, което е тъпо. Отделно сигурно се дразнят да живеят в кочина.
На чужденците не им пука, че са свине и че светът ще им види свинщината. Освен това предполагам че в техните си държави пазят ама за БГ не им пука, те отиват там да серат на воля. Този манталитет съм го видяла и в Дубай където бачках точно камериерка в голям хотел. Много гости от АРАБСКИ произход изпитваха перверзно удоволствие нарочно да цапат за да вървят след тях и да им слугуват. Това за мен е простотия, комплексарщина и подигравка камериерския труд. Мразя такива гости.
За сравнение на мен като ми идват датски гости освен че си дигат мръсните чинийки от масата, което тук си е традиция, ами и ако са били с деца, които са разхвърляли играчки прибират играчките преди да си тръгнат.
Но всичко си зависи от човека. Предполагам тия чужденци дето ходят по БГ черноморие са мизерници, озлобени от живота поради някаква причина, но същевременно възприемат българите като по низши от тях и си мислят, че както и да се държат и колкото и да цапат на българите няма да им пречи и няма да ги впечатли особено, щото си мислят, че са свикнали на свинщина.
Тук с мен уж се държат любезно, ама на моменти от някои техни прояви се забелязва, че имат българите за по глупави, по недоразвити и по низши от великите викинги. Отначалото се правех, че не забелязвам за да не стават разправии ама сега им се озъбвам смело и страшно, щото видях че добротата и уважението ми към тях се възприемат като глупост и съгласие с тяхното мнение






Тема Re: към Niki Finнови [re: Stefan Pan] Отговор на мнението
Автор neverojatna (вещерица)
Публикувано07.07.11 21:58



Колкото и да не ми се иска да го призная - прав си!
Целуваме задниците на пияни прасета за едната печалба, както наскоро казаха по новините в една национална телевизия - да спасим сезона...


Ако направиш някоя свинщина в Англия или някоя подобна чистичка стана, ще те пратят в изтрезвител, болница, полицейски участък за непристойно поведение, и като поп ще си платиш за разходите, които си създал за местния данъкоплатец.
Брат ми 3 години работи в Брюксел за НАТО, отидохме му с майка ми на гости, пътувахме из страната и малката (племеницата) поиска да спрем за малко, стана й лошо. Трябваше да стиска около 20-ина км, докато стигнем паркинг, защото ако спрем в аварийната лента дори и за 10-ина мин, ще дойде полиция да ни пита какъв е проблемът, и ще трябва да платим около 150 евра, задето са се разкарали напразно. И няма как да изклинчиш и да не ги платиш.....



Тема Re: към Niki Finнови [re: neverojatna] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано09.07.11 21:05



Абе знам че съм прав. И го казвам с огромно съжаление. Опитвам се да се абстрахирам от това, което представлява българския народ, все мак това си е моя народ, трябва да си го обичам...
Но има моменти, когато ми кипва и всичко насъбирано, което съм игнорирал се излива в надминаващ границите на справедливостта гняв. Ако съм ти се сторил по-остър - извинявай.

Работя в немска фирма с основно български персонал. За съжаление, имам контакт и с няколкото немеца и тогава усещам убийствената разлика в манталитетите. Която се сещаш, че не е в наша полза.
И като стана дума за боклуци, това, което ми прави впечатление, че към боклуците в колите им (служебни) не са особено чувствителни, но нито веднъж не видях да изхвърлят боклуци на пътя или по нивите... И се сещаш чий е обратния пример.

Няма какво да задълбаваме. Тук вече имаше изказвания, че чужеднците идват тук, защото тук намират рая на безконтролността, място на пълна свобода и безхаберие. Тук те могат да правят (почти) всичко, (напълно) безнаказано, защото това е страната на липсващата държавност, на циганско безхаберния манталитет и търпимостта на обществото към изродените явления и случки...
Релакс, 2 седмици. И след това с нови сили в техния подреден и ограничен свят. Те ли са виновни?

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: ...мили хора....нови [re: Apxaнгeл] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано09.07.11 21:10



Прав си. Просто трябва да се смени мястото.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: към Niki Finнови [re: Stefan Pan] Отговор на мнението
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано10.07.11 10:03



Има и чужденци, които не биха го направили и не биха трансформирали манталитета си за две седмици в манталитет на свиня. Просто политиката ни в областта на туризма е толкова "далновидна", че като цяло привличаме в далеч по- голям процент туристи, които търсят точно този вид релакс.




Тема Re: към Niki Finнови [re: PipilotaV.] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано10.07.11 13:04



Именно. Това пропуснах да уточня. Нали непрекъснато се коментира за какви турсти е дестинация българското черноморие - за евтини.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: към Niki Finнови [re: Stefan Pan] Отговор на мнението
Автор neverojatna (вещерица)
Публикувано10.07.11 14:53



Те ли са виновни? - не е виновен който яде баницата.

Ако наистина има жестока глоба (не само на хартия) за всяка свинщина, ще се замислят. Аз също работих доста време в немска фирма с германци. Абсурд на нашата система за събиране на глоби от КАТ - системата им приемала само три имена и ЕГН, и тъй като швабите са бедни и на двете, събираха актовете и ги предаваха за вторични суровини, съвсем културно, за да не замърсяват природата. И като слушах статистиките колко милиона несъбрани глоби има КАТ и няма пари за елементарни неща, ми ставаше и смешно, и тъжно.... Защото предполагам, че тая промяна в системата може да я направи и първокурсник по информатика...



Тема Re: към Niki Finнови [re: eeeeeepak] Отговор на мнението
Автор apv ( blaze)
Публикувано11.07.11 16:35



щото нема пари да отде на Антилите





Тема Re: към Niki Finнови [re: eeeeeepak] Отговор на мнението
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано11.07.11 18:50



Ей, само да сте посмели да кажете, че България е кочина.....!



Тема Re: към Niki Finнови [re: apv] Отговор на мнението
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано12.07.11 21:55



и що точно на антилите? Неам представа дори къде са ама най вероятно ще имам пари, освен ако не са на Луната






Тема Re: към Niki Finнови [re: Bambi*] Отговор на мнението
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано12.07.11 21:59



що, забранено ли е човек да си каже мнението ?


България като ланшафт е сравнима с Франция, където съм в момента. От тук натак как си я направят хората.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.