Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:22 19.04.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Искали ли сте някога... Отговор на мнението
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано01.07.11 18:41



да бъдете жени? И защо?




Тема Re: Искали ли сте някога...нови [re: jensen-110062] Отговор на мнението
Автор aqvamarin (син кит)
Публикувано01.07.11 19:50



Ти си психично болна.



Тема Re: Искали ли сте някога...нови [re: aqvamarin] Отговор на мнението
Автор neverojatna (вещерица)
Публикувано01.07.11 19:54




Винаги съм била доволна от това, че съм жена и се чувствам много уютно в кожата си.
Не вярвам някое момченце тук да си признае без бой, че тайно използва червилото на майка си.



Тема Re: Искали ли сте някога...нови [re: neverojatna] Отговор на мнението
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано01.07.11 22:05



и аз не вярвам ама... не пречи да пробвам






Тема Re: Искали ли сте някога...нови [re: jensen-110062] Отговор на мнението
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано02.07.11 08:51



Хубав въпрос.

На болшинството хора са им сбъркани представите за това каква е същността на жената.

Скромността изразява точния баланс между крайностите.


Тема Re: Искали ли сте някога...нови [re: jensen-110062] Отговор на мнението
Автор Пътвщия (ще се върна)
Публикувано07.07.11 16:07



Понеже имам развинтено въображение, съм си представял, че съм жена...дори съм раждал във фантазиите си.
Всичко това беше отвратително. По принцип съм си женомразец и в никакъв случай не бих искал да съм жена (най-малкото, заради неудобството от месечното неразположение, изпотяването под гърдите в тая жега, много по-големите разходи около поддръжката си и т.н.).

Не, благодаря! Който мисли, че по грешка се е родил в мъжко тяло, да ходи да гони дъгата за да мине под нея - това не е за мен!



Редактирано от Пътвщия на 07.07.11 16:10.



Тема Re: Искали ли сте някога...нови [re: Пътвщия] Отговор на мнението
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано07.07.11 17:12



месечно разположение 3 дни, а бръснене всеки ден. Мерси


Пък и мъжете смърдят повече и по често трябва да се къпят.




Тема Re: Искали ли сте някога...нови [re: jensen-110062] Отговор на мнението
Автор Пътвщия (ще се върна)
Публикувано07.07.11 21:25



А бръсненето на краката, подмиването по 2 пъти/ден, гримирането и сумати други щуротии които гълтат доста средства?


Не се подмивай 2-3 дни, да видим кой смради повече! А и ние сме чисти отвътре - жените сте мръсни същества!

<P T></P>

Редактирано от Пътвщия на 07.07.11 21:29.



Тема Re: Искали ли сте някога...нови [re: Пътвщия] Отговор на мнението
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано08.07.11 11:32



1. Не мисли, че всички жени се гримират. Освен това не е никакъв разход. От 1 год си ползвам едни и същи гримиове и като гледам още толкова ще си ги ползвам

. Грешката е в теб ако си се занимавал с жени, които пръскат много пари за грим и козметика. Аз съм много евтина в това отношение, почти безплатна. А не е съвсем да не се гримирам

2. Подмиването отнема около 30 секунди. Ти не се ли миеш като ходиш по голяма нужда, или твоите лайна не цапат .

3. Краката не се бръснат, а се епилират и то не всеки ден, а 1 път на 4 седмици примерно. Няма как да го сравняваш с мъжкото ежедневно бръснене

4. Мъжете се потят повече и потта им смърди по гадно. Нали гледам децата ми - момчетата от сега си миришат на мъже, а момичето мирише на хубаво и приятно




Тема Re: Искали ли сте някога...нови [re: jensen-110062] Отговор на мнението
Автор Пътвщия (ще се върна)
Публикувано08.07.11 12:06



Аз говорих повече за неудобството от ежедневното и задължително гримиране и подмиване, а не за разходите и времетраенето...

Момчетата ти играят повече, съответно се потят повече (да не мислиш, че е лесно да се бяга след няква топка?), но потта си мирише еднакво (поглеждал съм в спортния сак на волейболистка след тренировките й - гадно смради).

Добре де, и двата пола си имаме недостатъци, но аз, като женомрезец, не виждам предимствата на женския пол.






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.