Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:37 24.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: бихте ли се развели само защото....нови [re: jensen-110062] Отговор на мнението
Автор neverojatna (вещерица)
Публикувано28.06.11 10:53



Аз затова съм много горда че още си крепя брака и 7 год не съм погледнала друг мъж, за мен това е голямо постижение - не е кой знае каква повод за гордост, но явно толкова можеш. Освен ако преди брака не си била Мара Общата


Само дето не казваш дали има тебе кой да погледне.



Тема Re: Ти писа,нови [re: neverojatna] Отговор на мнението
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано28.06.11 11:37



Ти умре от скука в женския без мен и тук не намери да си задоволяваш перверзните нужди да тормозиш хората. Колко ли нещастен трябва да е човек в личния си живот за да стига до такива ексцесии такова падение. излагаш се ама явно се не усещаш



Аз следвам на ДАТСКИ и си вземам изпитите на ДАТСКИ с най добри резултати от целия клас. Това говори предостатъчно за познанията ми за езика. А твоите другарчета и тебеподобни - клубните злобарчета можете да си лаете колко си искате, гледам и модераторите ви дават тази възможност та възползвайте се максимално да демонстрирате простотия докато може, че току виж сменили модератора и заклопили устата ви (не вервам да стане де, все пак става дума за български форум ).

А виденията за чехлите и кафеварките да не са някаква местна епидемия натръшкала тукашните юзери




Тема Re: бихте ли се развели само защото....нови [re: neverojatna] Отговор на мнението
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано28.06.11 11:39



За мене не знам, ама като те гледам на видеото ква си "убавица" теб със сигурност има кой да те погледне. Ама то е за да те замери с нещо тежко






Тема Re: Ти писа,нови [re: jensen-110062] Отговор на мнението
Автор neverojatna (вещерица)
Публикувано28.06.11 12:00



Никче Финче говори си, не ми пречиш.


Само да не беше толкова дразнещо неграмотна, щеше да си почти поносима като лудичката на клуба.



Тема Re: Ти писа,нови [re: neverojatna] Отговор на мнението
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано28.06.11 22:41



казала неграмотната на грамотната






Тема Сексуалните огън и леднови [re: jensen-110062] Отговор на мнението
Автор Nerv (done4)
Публикувано29.06.11 10:59



Секс разбира се че има, но просто не е като в началото и никога няма да бъде

Съм много далеч от експерт по въпроса. Както и да е...

Колкото и да има известна външна прилика между секса/ любовта от една страна и хероина от друга, с присъщия за последния – първи „кик”на дракона (allegedly); подобието, ако въобще може да се намери такова не се и доближава дори до някаква същностна копулация.

В (почти само) две изречения:

– Не смятам, че има същинска (сиреч на същностно ниво) разлика м/у секс без „още нещо”и далеч по здравословните и не толкова натоварващи духа и физиката мастурбационни практики.

- Много преди да ти омръзне секса с някога любим човек, навярно си престанал да забелязваш присъствието му в стаята и отсъствието му от ума си. А празненето дет има 1 приказка започвало от последния споменат орган.

И чУвал съм, че няма ка да намерим двама на еднакъв акъл. => всичко е доста индивидуално.

Прав или изправян.


Тема Re: Ти писа,нови [re: neverojatna] Отговор на мнението
Автор indepcons (Take it easy!)
Публикувано29.06.11 11:03



Тя, таз девойка умора няма.


И аз си спомням за чехлите и пръчката, с която плашеше децата, пардон, изграждаше родителски авторитет пред тях. Освен всичко друго, може и от амнезия да страда, знам ли....
Доколкото си спомням, съпругът и, я беше лешил от секс преди време, сега може и да е различно

]Изкопай кладенеца, преди да си ожаднял !

Тема Re: Ти писа,нови [re: indepcons] Отговор на мнението
Автор neverojatna (вещерица)
Публикувано29.06.11 11:43



Ееееее, ти пък сега, тъкмо бях повярвала, че халюцинирам.


Той Господ от акъл я лишил, ти се кахъриш, че мъжът й не я секси.
Пък мога да си представя каква досадница трябва да е, че да разгневи скандинавец дотам, че да я замеря с чехли. Доколкото си спомням, замерването не беше на шега, като бой с възглавници в леглото например....

Редактирано от neverojatna на 29.06.11 11:44.



Тема Re: бихте ли се развели само защото....нови [re: jensen-110062] Отговор на мнението
Автор neverojatna (вещерица)
Публикувано29.06.11 11:59



Ами да, убавица съм, яд ли те е?

Явно от много хубост на твоя датчанин му иде да ти размаже физиономията не с чехъл, ами с нещо по-тежко.
Със сигурност отношението на моя мъж към мен не е такова, мога спокойно да кажа, че прекрасно се грижи за мен. И през ум не ми хрумва за пускам теми като "Бихте ли се развели, само защото...", при нас този проблем поне засега не съществува, от 4 години сме заедно и сексът е хубав както преди. Оттам нататък каквото и да кажеш, наистина е без значение, гледай поне да е написано грамотно.



Тема Re: Ти писа,нови [re: indepcons] Отговор на мнението
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано29.06.11 12:45



Доколкото си спомням, съпругът и, я беше лешил от секс преди време, сега може и да е различно

от кога паметта ти изневерява? Помня, че по едно време знаеше на изуст всичките ми постове, толкова те впечатляваха, ама тоя път се изложи







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.