Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:26 11.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: затова ли е супер класна мадаманови [re: neverojatna] Отговор на мнението
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано01.07.11 11:02



Грозно е от твоя страна да правиш такива изказвания,

с твоите камъни по твоята глава.
Въпреки че това, което написах трябва да го разбираш буквално, а не както ти го разбра - гузен негонен бяга.
Поне вече схващам една от причините за неприязънта ти към мен - имам нещо, което ти искаш да имаш, но нямаш. Типично по български




Тема като ще говорим за грознонови [re: neverojatna] Отговор на мнението
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано01.07.11 11:06



ето един пример за такова

До сега няма мъж, който съм искала да вкарам в кревата си и да не съм успяла - е, така е, децата трябва да ядат, макар и пари, изкарани с проституция.... А датчанинът знае ли? Да не те замери накрая с паспорта ти и едно еднопосочно билетче до България?

или може би на теб ти се вижда красиво. Така като гледаш имам ли причина да ти говоря любезно, а, как мислиш ? Сори, колкото ти имаш право да сереш по мой адрес, толкова и аз по твой. Мога и повече и ако продължаваш да настояваш, че си получиш заслуженото




Тема Re: затова ли е супер класна мадаманови [re: jensen-110062] Отговор на мнението
Автор neverojatna (вещерица)
Публикувано01.07.11 11:07



с твоите камъни по твоята глава - и къде видя камъни? че се зарадвах, че една жена е бременна? това е само повод за радост, според мен



гузен негонен бяга - отново грешиш, но нямам нищо напреки да тънеш в заблудите си точно пред нямам за какво да съм гузна и да се оправдавам, не аз говоря за лоши гени, които при теб явно изобилстват,
Типично по български, както ти самата каза....
явно е време модераторът да затвори темичката ти, да се спре изливането на злобни нападки и простотии



Тема Re: затова ли е супер класна мадаманови [re: Doctor Who] Отговор на мнението
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано01.07.11 11:13



абе кво и обясняваш, тя си знае че е злобна и агресивна. Така само и даваш шанс да се оправдава и да експериментира дали ще минат оправданията и.
Аз съм свикнала да боря цяла глутница озверели кучета напуп, така че не ми е проблем. Знам и как да ги насъсквам още повече за да покажат злобата си в целия и блясък и да се изложат максимално. Като си го просят така настоятелно как да им го откаже човек






Тема Re: затова ли е супер класна мадаманови [re: neverojatna] Отговор на мнението
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано01.07.11 11:15



отдавна е време да го направи, ама явно не се е весвал туканка тия дни.
Ама като гледам ти май се предаде

. Така е мила, като нямаш силите за една битка е тъпо да я започваш




Тема Re: затова ли е супер класна мадаманови [re: jensen-110062] Отговор на мнението
Автор neverojatna (вещерица)
Публикувано01.07.11 11:21



Знам и как да ги насъсквам още повече за да покажат злобата си в целия и блясък и да се изложат максимално. - много е вярна приказката "Убий простака с мълчание", да знаеш. Аз не насъсквам никого и не съм сеирджийка, жалко за тебе, ако това са ти забавленията и "победите". Само ще ти кажа, че в клуба беше много спокойно и забавно, докато ти имаше бан.


Ти сама се излагаш, като отричаш неща, които си писала преди време. Ама карай, радвай се на живота.



Тема Re: затова ли е супер класна мадаманови [re: neverojatna] Отговор на мнението
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано01.07.11 11:29



1. Не, такова нещо НИКОГА не съм писала. Изопачаваш и извърташ смисъла на думите ми с цел да ме засегнеш и злепоставиш. И го правиш при това без никаква връзка с контекстта. Целта е ясна. Жалка си.

2. Клубчето беше спокойно не преди аз да дойда, а преди ти да се появиш ти и клонингите ти и да леете помия срещу мен, с цел да ме предизвикате да ви насера и после модератора да ме банне. За пореден път - жалка си

3. "Убий простака с мълчание"

Ами прилагай мъдростите си на практика де, вместо с простотиите си да се самоубиваш



Побеждавам само когато ме нападнат и ми принудят да се бия. Др път като решиш да си изкарваш агресията срещу мен си спомни какво ти се случва всеки път.


Редактирано от jensen-110062 на 01.07.11 11:29.



Тема Re: затова ли е супер класна мадаманови [re: jensen-110062] Отговор на мнението
Автор neverojatna (вещерица)
Публикувано01.07.11 11:31



Плашиш гаргите и много пушилка се вдига.


Побързай да изтриеш поста, който цитирах, за да излезе, че аз фантазирам.
Край.



Тема Re: Николинке,нови [re: jensen-110062] Отговор на мнението
Автор aqvamarin (син кит)
Публикувано01.07.11 11:39



с този си тежък характер, не му е лесно на мъжа ти.

ама като гледам още малко ще те търпи и ще ти бие шута.

отделно, няколко човека ти припомнихме какви си ги писала, ама видинчанка по гръб пада ли-та, сега ти лъжеш.



Тема Re: затова ли е супер класна мадаманови [re: Nerv] Отговор на мнението
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано01.07.11 11:41



"И все пак ми звучи доста лишено от смисъл и инертно мнение. Все пак признавам, че използвайки ключовата дума „видимо” си го направила много по лесно за асимилиране."
Не разбрах как това го прави по-лесно за асимилиране, но все тая, явно не мога и да разбера.


"Обаче във всички други отношения обмена е на ниво махленска свада."
Ми да, де. Нали точно това се каза още от Доктор Ху.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.