Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:18 30.04.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Колко дълго ходите с един и същ панталон?нови Отговор на мнението
Автор City Girl (непознат)
Публикувано16.02.10 23:09



Здравейте,
много ми е интересно колко време е нормално да обличате всеки ден един и същ панталон? Седмица? Месец? Два? Три?
Имам един познат, който не иска да си купува нови панталони и се сърди като му кажа, че не е нормално да ходи с един и същ панталон лятото и зимата. Твърди, че така правели всички мъже. Затова и ви питам :) Вие как правите?



Тема Re: Колко дълго ходите с един и същ панталон? [re: City Girl] Отговор на мнението
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано16.02.10 23:20



....докато не стане за пране :)... особено работните такива...



....оххх как ухаят само някои женичкиииии

Тема Re: Колко дълго ходите с един и същ панталон?нови [re: City Girl] Отговор на мнението
Автор klerfe1 ()
Публикувано16.02.10 23:56



Ми и аз си ги нося докато жена ми не го хвърли за пране и тогава взимам друг и почвам него да си нося



Тема Re: Колко дълго ходите с един и същ панталон?нови [re: City Girl] Отговор на мнението
Автор Refine (усмихната)
Публикувано17.02.10 15:24



Понеже аз нося на химическо или пера панталоните на съпруга си, също имам представа. За различните сезони са нужни панталони от различни материи - лятото по-тънки, за студения период плътни материи, дънки и джинси са подходящи за непостоянно време през пролетта и есента например.

Панталоните, както всяка друга дреха, се нуждаят от редовно почистване и гладене, не може да се ходи с един и същи панталон дни наред, да не говорим за седмици...

Ти обаче казваш, че твоят познат носи едни и същи през цялата година?!? А-а-а-а... не искам да си представям на какво "ухае"...

. Невъзможно е да поддържаш чиста една единствена дреха, значи...има проблем този човек.

И за да отговоря на въпроса ти - не, не всички мъже носят един панталон целогодишно. Даже обратното - сменят ги така, както ние сменяме поли например. Твоят познат просто е небрежен, меко казано, и си е намерил удобно обяснение.



Тема Re: Колко дълго ходите с един и същ панталон?нови [re: City Girl] Отговор на мнението
Автор Maзниcлaв (ентусиаст)
Публикувано17.02.10 18:12



Като ни станат прекалено малки ги сменяме временно за по-големи. Като свалим килата се връщаме на добрите стари панталончета.



Тема Re: Колко дълго ходите с един и същ панталон?нови [re: City Girl] Отговор на мнението
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано17.02.10 20:08



Докато замогат да стоят прави до стената.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Да, тема за възмущениенови [re: City Girl] Отговор на мнението
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано19.02.10 10:54



Ако ми позволиш и аз да се повъзмущавам в глас



Предлагам ти да не спираш да мрънкаш, аз също така правя и упорито не искам да се примирявам с факта

Единствените, които си сменят по-често *** панталоните, това са мъжете, които работят с костюм, т.е. с клиенти, т.е. костюмарите

Обаче като се приберат вкъщи, преобличат се и нещата вместо да се въртят с 1 панталон, се въртят около 2

Така че здраво дракане! Аз те поддържам

by himbeer

Тема Re: Колко дълго ходите с един и същ панталон?нови [re: City Girl] Отговор на мнението
Автор Arsonn (tyrsesht)
Публикувано19.02.10 14:15



Докато се изцапа, пране, съхнене - ден два може да обуя друг, после пак навличам любимия.

Leben und leben lassen !


Тема Не е така, химбиър.нови [re: himbeer] Отговор на мнението
Автор ABe (речникаря)
Публикувано19.02.10 15:28



Аз съм с летен и и зимен костюми за офиц. сл. Сменям ги ежегодишно, ако няма мангизи в семейството - на 2 г.
В останалото време нося 2-3 чифта дънки (според случая) и разни летни и зимни панталони. Някъде по година-година и половина за всеки чифт.

Кво се възмущаваш? Аз не съм костюмар.

Даже не си и помислям за смокинг за определени служебни ангажименти през годината. За фрак да не говорим...

Редактирано от ABe на 19.02.10 15:30.



Тема Браво, тогава ще знам, че има изключениянови [re: ABe] Отговор на мнението
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано19.02.10 15:45



А този, който имах предвид не носи фрак или смокинг, обикновен костюмар е, като онези момченца, които дават акъли в банките



А иначе има и други, които пак работят с клиенти, но имат и още някой друг тийм под тях и както следва, могат да си позволят да ходят спортно елегантно облечени, т.е. не строго и не еднакво с всички останали

Но те имат други отклонения, а и дрехите се носят дават за почистване, дори да не е химическо, просто за да ги глади някой друг

by himbeer


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.