Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:41 21.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Е, аз смокингите нови [re: himbeer] Отговор на мнението
Автор ABe (речникаря)
Публикувано19.02.10 17:31



си ги наемам. Фрак не съм наемал от 3-4 г.

Баси, твоят ако и един панталон не може да изглади...

Редактирано от ABe на 19.02.10 17:35.



Тема Re: Колко дълго ходите с един и същ панталон?нови [re: City Girl] Отговор на мнението
Автор Pyбeнc (непознат)
Публикувано20.02.10 00:20



Ххехе. Ако му кажеш, че всички мъже, които ти познаваш, си носят панталоните на химическо всеки месец - дали ще се върже? Пробвай, може да е за добро.
По темата - нормално е на сезон поне веднъж панталоните/дънките да минат през пералня или химическо. Зависи от работата, средата. Ако си костюмар и сменяш всеки ден панталона, на два месеца е нормално да ги дадеш на химическо. За дънки - то си личи кога имат нужда :)



Тема Re: Колко дълго ходите с един и същ панталон?нови [re: City Girl] Отговор на мнението
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано21.02.10 20:25



Некоректно ти е зададен въпроса.
Има голямо значение този панталон как се ползва. Дали само до магазина излизаш с него, ходиш на работа а в къщи го събличаш, или пък на работа и в къщи с него. Зависи каква ти е работата, колко се цапаш, колко често се къпеш...
Така че верен отговор може да е 1 ден и 20 дена.
Нормално е с един панталон да се ходи и зиме и лете ако са дънки примерно. Аз поне го правя.



Тема Re: Колко дълго ходите с един и същ панталон?нови [re: City Girl] Отговор на мнението
Автор Vulpes (червена лисица)
Публикувано21.02.10 20:46



Ужас


Макар че ако кажа, че не съм виждала мъже, които смятат, че е нормално да изкарат 10 години от живота си в един и същи панталон, който да перат на високосна година, единствено на 29 февруари примерно, ще те излъжа. Драма е когато тази философия не е наложена от невъзможност да се погрижи за себе си, а от нежелание.
Подобна липса на самоуважение за мен е ясен сигнал какво отношение мога да очаквам от този човек.
Съветът ми е - бягай бързо и надалеч. Аз поне така правя



Тема Re: Колко дълго ходите с един и същ панталон?нови [re: Vulpes] Отговор на мнението
Автор Arsonn (tyrsesht)
Публикувано22.02.10 16:29



Съветите са опасно нещо, не ги раздавай без да са ти ги искали, надали можеш да поемеш отговорността за тях. Има хора, които си имат любими дрехи, това не значи, че са нечистоплътни, нито че им липсва себеуважение, а съществува и момента на поставяне на приоритети, ако откриеш смисъла на живота си, може ни най-малко да не ти пука с къв панталон си. Повърхностните хора това не го разбират, ако не ме разбираш, прочети началото на това изречение !!!



Leben und leben lassen !

Тема Re: Колко дълго ходите с един и същ панталон?нови [re: Arsonn] Отговор на мнението
Автор Vulpes (червена лисица)
Публикувано23.02.10 21:34



ОМГ! Твърде дълбокомислено за моите възможности... твърде... същинска енигма!

Сам ли я измисли?

Да откриеш Смисъла-На-Живота-Си - каква красива панацея, универсално оправдание, дори за пороци като мързел, прерастнал в мърлящина упс, простете повърностността ми, личната хигиена все още е сред ценностите ми, доста неодухотворено от моя страна, че и малко безотговорно да го споделям на всеослушание, но какво да се прави... приоритизацията на ценности очевидно не е сред силните ми страни



Тема Re: Колко дълго ходите с един и същ панталон?нови [re: Vulpes] Отговор на мнението
Автор ckитoмa (еа)
Публикувано24.02.10 08:47



Груба материалистка такава!





Тема Re: Колко дълго ходите с един и същ панталон?нови [re: Vulpes] Отговор на мнението
Автор Arsonn (tyrsesht)
Публикувано24.02.10 16:24



Мързел и мърлявщина е едно, една и съща дреха друго. Иронията ти е недомислена, ако имаш аргументи давай ги, ако ще ми глупееш, прекратявам диалога !

Leben und leben lassen !


Тема Re: Колко дълго ходите с един и същ панталон?нови [re: City Girl] Отговор на мнението
Автор NQ_7O (free)
Публикувано24.02.10 16:48



Многозначен въпрос - идея си нямам как може нонстоп да се ходи с един и същи панталон, това сериозно ли? Ако да - имаш странни познати (меко казано).
Ако въпросът е един вид панталон, то Айнщайн е имал 4-5 еднакви, ама абсолютно еднакви костюми, за да не се чудел сутрин кой да облече!



Тема Re: Колко дълго ходите с един и същ панталон?нови [re: Arsonn] Отговор на мнението
Автор Vulpes (червена лисица)
Публикувано24.02.10 20:16



ОоооООоо, на г-н Ироничен не само че не му понася някой да не е на неговото мнение, ами и му присяда май недомислената-ми-съвсем-спонтанна-ирония?

Жалко, много жалко... Очаквах, че като си тръгнал с ирония напред, си предвидил риска да посрещнеш челно нечий сарказъм. В случай, че още не си се сетил за какво ти говоря, можеш да се върнеш на предишния си постинг и да го прочетеш внимателно отначало
А за това кой как глупее - да раздаваш подобни квалификации в нета е твърде елементарно като реакция... като нямаш какво да кажеш, по-малко срамно е просто да замълчиш




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.