Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:06 09.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Абе мани...нови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано21.07.08 14:30



Колкото е трудолюбието на местните, толкова и културата на някой от приходящите, които не си изхвърлят гадориите на съответните места, щото пък за това все още няма измислени машини.



Апропо...ако ставаше дума само за българи, с мед да ги нахраниш, а то и представителите на едни такива нации, чийто културни навици направо сме митологизирали. И ако за българите все пак има някакво оправдание, макар и да не си плащат данъците точно във Варна, че някой да чисти след тях общественият плаж, то за мисленето на чужденците нямам обяснение, защото пък никой не е длъжен да върви по местата, където те "акат".

Странното обаче е, че и едните и другите от изброените по-горе, после задължително търсят чисто място, където отново да го направят.

Carpe diem! Volente deo!



Тема Както се досещаш това с трудолюбиетонови [re: mirror_] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано21.07.08 14:45



беше леко заяждане от моя страна, но наистина смятам, че в градове, които искат да печелят от туризъм, трябва да се инвестира много повече в средствата за поддържане на чистота. Хората по света си приличат. И в Париж арабите хвърлят, пък и не само арабите, но там непрекъснато тичат едни чернокожи с метлите и всичката смрад заминава в каналите. В крайна сметка, нали затова би трябвало да са разните курортни такси, които плащаме, пък и данъците от туристическите услуги. В Монако всяка сутрин от заведенията излизат с едни маркучи и мият маси, столове, околна площ... Е, естествено там общината има много повече пари, ама при нас няма откъде да дойдат с това обслужване на туристите. Всичкото това го пиша, за да кажа, че докато я има нагласата "тези тук идват да ни ползват морето и плажовете и да ни сядат в заведенията, мамка им!", няма да прокопса морския ни туризъм.

Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.


Тема Re: Както се досещаш това с трудолюбиетонови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано21.07.08 15:04



Не знам кво е из плажоивете по париж и монако,но в събота бях на плаж на който ако се одрискаш,никой няма да върви подире ти защото плажа не се поддържа от никой друг освен редовните плажуващи.
Като си тръгвах видях младо момиче да върви с торбичка и да почиства лайната на селяндурите които са пребивавали преди нас там.Стана ми адски тъпо щото не се присетих за тая работа по-рано-само бях прибрал МОИТЕ бирени кутийки преди да тръгна.

На Камен бряг пък видях купчина остатъци от плюскане на някакви говеда явно,а там предвидливо са поставени кошове и то за разделни отпадъци.
Сигурен съм че лайната не бяха оставени от местни жители.По-скоро съм убеден че са дрискали малоумници селяци които сега дрискат същото по форумите че колко много било мръсно черноморието ни и как местните трябва да има вървят подир гъзовете осраните.
Ай че се разпених.
Много хубава тема между другото-дано се огледате отстрани.

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Тия от Софиянови [re: zlodeika] Отговор на мнението
Автормдa (Нерегистриран)
Публикувано21.07.08 15:06



всичкото дебил дето познавам от варна (20-30 човека) е селяк и простак. мьекащи кукувци. за простотията, която демонстрират по улиците на собствения си град... нема да говора.

за малко са щели да станат столица, та така - от тогава явно бабушкерите разказват разни истории на малките подрастващи дебилчета, та им промиват мозъците, че са повече от шопите.

абе простотия до шия...





Тема Re: Тия от Софиянови [re: мдa] Отговор на мнението
Автормдa (Нерегистриран)
Публикувано21.07.08 15:11



да добавя - големеенето и градските заяжданици обикновено са породени от дълбоко "прикрити" комплекси на човека от малкия град с големите претенции.

пак повтарям - за съжаление най-простото селяк дето познавам всичкот о е от варна.. хора от къде по-малки градове и дори села се държат къде по-нормално и адекватно.



Тема Re: Както се досещаш това с трудолюбиетонови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано21.07.08 15:13



Много хубава тема между другото-дано се огледате отстрани. Аз точно няма за какво да се оглеждам, защото смея да твърдя, че за последните 20 години съзнателен живот не ми се е случило да изхвърля боклук извън кошчетата за отпадъци на плажа. Включително за всяка костилка от праскова си вдигам гъза и я занасям до кошчето. Обаче ако местните искат да развиват туристически бизнес, ще трябва да вървят по гъзовете на простаците, така като вървят турци, гърци, испанци, португалци, сицилианци и т.н. И не ме убеждавай, че всичките по морето сте все висококултурни и никой не си изхвърля грам боклуче, дето не му е мястото, щото просто няма как да ти повярвам. Всъщност, аз не държа да правите каквото и да е, тъй като не съм в туристическия бизнес, а мога да си позволя да летувам на чисти места. Проблемът си е ваш.

Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.


Тема Re: Абе мани...нови [re: mirror_] Отговор на мнението
Автормдa (Нерегистриран)
Публикувано21.07.08 15:22



голем процент от данъците платени в софия заминават за град варна...





Тема Re: Както се досещаш това с трудолюбиетонови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автормдa (Нерегистриран)
Публикувано21.07.08 15:27



ей тва нема никога да разберете селянията от варна и другите морски села - там съм да си почивам и си плащам затова, още малко ще почнете да злобеете и че ви спиме по мухлясалите хотели и посраните квартири. брех деба нагло селско племе.

а че който цапа е селяк - селяк е, ама затова се плаща по 10-20 лева на шезлонг, зада мине тъпанарът и да събере кутийките, не да си чеше мъдете по цел ден. тоцелата ни работа такава...



Тема Re: Както се досещаш това с трудолюбиетонови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано21.07.08 15:28



Проблема по-скоро е ваш


Аз на плаж рядко ходя повече от 2 пъти годишно,и не съм в туристическата гилдия
По-малко пък и съм седнал да се оплаквам за мръсотиятапо плажовете.
Вие надавате вой с някакъв неадекватен тон по форуми и къде ли не.
Просто ствате смешни като вземете да дрънкате че черноморието било еди кво си.Ми кво да е????

На камен браг кой се занимава с туризъм????
Кой е длъжен да чисти скалите дето сте кендзали?????

Както вече писах-оставени са контейнери....ползвайте ги.Не коства кой знае какви усилия.
Та в тоя ред на мисли-кой ще ни чисти горите,трябва да си накупят селяните машини за почистване на баири че да ви е комфортно като отидете на следващо дрискане ли???
Ай моля те не ме карай да се чувствам виновен за това че нямате пипи в тиквата туристите,става ли!

Не съм кой знае къв фен на екологията,но оня ден ми се доповръща от такива като пишещите тук.
А съм убеден че фъшкиите са оставени точно от такива ревльовци.
После що сме бъзикали софиянци:))))
Ми щото сте смотани!
Щото иначе самочувствието ви е сякаш да сте гепили господ за шлифера(да се чуди човек на какво отгоре де)пък сте пълни цървули които като видят големия гьол и давай сега на рахат да дрищем щото тея тукашните са ни длъжни да ни чистят осраните гъзове.............ай моля ти се
Ай бегом тогава към гърция да ви сменят памперсите,пък на нас тука и без това не ни дреме кой ше си снесе стинките и от къде е.Важно е поне да е цивилизован човечец.

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Както се досещаш това с трудолюбиетонови [re: мдa] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано21.07.08 15:32




Човека е сложен там ТОЧНО да си чеше мъдите и да ви обира мангите бе патък
Много му дреме на някой че се търкаляте в собствените си лайна
И си плащате щедро за това;))

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш

Редактирано от *Плaмeн* на 21.07.08 15:37.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.