Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:01 04.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Както се досещаш това с трудолюбиетонови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано21.07.08 15:45



Долу софиянците, които осират цяла България и пречат на пришълците от цяла България да си поддържат чиста столицата! Анатема! Да живяй будната варненска общественост!

Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.


Тема Re: Абе мани...нови [re: мдa] Отговор на мнението
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано21.07.08 16:08





Да вземеш да ме светнеш, как точно става баш тази работа.

Carpe diem! Volente deo!



Тема А аз изобщонови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано21.07.08 16:25



не се заяждам. И понеже темата тръгна от яденето, то да се върнем там.
Човек е така устроен, че щом яде, значи и после отделя. Та някак си не е логично някой да не иска да яде /от/ там, а да иска само да др...ка.

Апропо, за да влязат пари за туризма, трябва и туристите да си оставят парите там, а не да си правят само тънките сметки, къде ще им излезе с лев по-ефтино, ако си го носят от "другото Метро". Да не говорим, че през лятото половин българия работи там, а не само местни. Местните никой да не ги мисли, защото те си имат целогодишен поминък, но приходящите работници, разчитат на този сезон, за да закърпят целогодишният си бюджет. Разииш, къде е уловката? Цигански сметки..... и всичко се навързва.

Carpe diem! Volente deo!



Тема Ама, Мирърченови [re: mirror_] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано21.07.08 17:20



това е пазарна икономика. Тук важат законите на търсенето и предлагането и на конкуренцията. Такива услуги предлага нашенския туризъм, такива туристи получава. Не можеш да разчиташ на гражданската съвест на курортиста да се задължи да си остави парите по заведенията. Той ще ги остави там:
1. Ако има повече пари;
2. ако заведенията предлагат вкусна храна;
И двете условия трябва да са изпълнени.
Е, в случая не са, защото с нашата туристическа услуга привличаме само туристи-измекяри, без пари. Тях няма как да ги накараш да плащат, щото нямат с какво. Тези, които са с пари, отиват в други държави, защото обслужването там е по-добро и те получават повече за парите си. Т.е. ако искаме читави туристи, първо трябва да предложим читава услуга. Това е пазар и място за благотворителност няма.
Не ми казвай, че ако можеш да спестиш някакви разходи, докато почиваш, без това да понижи качеството на почивката ти, ти няма да ги спестиш, защото си родолюбка и искаш да стимулираш българския туризъм.

Няма да повярвам, ако го чуя от бургазлийка (вие сте толкова спестовни). Ами и другите хора си правят сметката. Нормално е. Пък и както вече казаха, за дрискането туристът си плаща с парите за хотел.

Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.

Редактирано от ПOЛУидиoтчeтo на 21.07.08 17:21.



Тема Изсмукано от пръстите тинови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано21.07.08 19:36



направо:
Пък и както вече казаха, за дрискането туристът си плаща с парите за хотел.

Тогава се ограничавайте да си дрискате в хотела, а не навсякъде където е възможно да ви мине крака. Щото само там сте платили за камериерка, а не на цял курорт. И само там можете да имате претенции към тоалетната хартия.

А пазарният принцип е според търсенето и предлагането. След като се търси евтино, ще се предлага и такова, за сметка на качеството, щото качеството пък струва пари. Така че, ще си мечтаете за трипластова хартия.

И недей ги мисли богатите. Те и тук получават това, което им трябва, срещу съответната сума и ползват бани със "златно" биде.

Има си курорт за всеки и на това море.



Carpe diem! Volente deo!



Тема Re: Ама, Мирърченови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано21.07.08 20:15



Именно.........щом намесихме пазарната икономика...........
Не бива аз да вложа десетки хиляди левове в заведение на плажа а да ми се изръсят някои лелки от врачанските села и да заемат маса поръчвайки си хлебче и минерална вода.Да киснат там с часове и нищо друго да не поръчват щото са си хапнали врачански кромид със сланинка в хотелската стая.

Та за какво ниво на обслужване говориме вече ?
Селяка се обслужва по селски,точка.
Пък софиянци са най-лесни,щото те се гражданеят,развяват пачки да се правят на тарикати без да усетят как ги търмъчат нашите и ги потупват после по гърбетата-"браво пичове-велики сте в софията";)))
Догодина пак да снесете;))

Имаш ли още претенции и да ти обяснявам ли още как се третират различните туристи?



не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Ти, защонови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано21.07.08 20:49



издаваш хватките бе, човек



Има си туристи, които ще изкарат 5 дни, но като бели хора, а има други хора , които 10 дни, дето викаш ще ядат хляб и лук, само и само по-дълго да се кичат с титлата "турист".

А тазсезонният им нов номер, знаеш ли, какъв е? Като си тръгват да правят панаири по газстанциите, защото бутилките им поели повече, отколкото те били изчислили и няма да платят разликите според тях. С всеки такъв инцидент си губят времето поне 5 униформени човека, за да им обяснят, че не могат да си тръгнат в западна посока, с някакъв полицейски протокол, измислен от тях. Няма такъв документ просто. Като идат в "Метро", никой също няма да ги пусне да пазарят само с протокол, нали така?
Та да им кажа де: Оставяйте си пари и за обратният път!

Carpe diem! Volente deo!



Тема Re: грозните варненки са виновнинови [re: npocmak] Отговор на мнението
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано21.07.08 21:45



интересно виждане по въпроса... само не стана ясно ти от кои си - грозните варненки или грозните софиянки или пък грозните и тъпи софиянци

... аз без да ме питаш ще ти кажа - от готЕните варненки съм, ама не им се вързвам на софиянците, тая година съм на британци от лондон .



тинтири-минтири

Тема Re: Ти, защонови [re: mirror_] Отговор на мнението
Автор Пpoизвoдeн (непознат )
Публикувано21.07.08 22:50



Ами ако много ти се яде царевица, пък тя е драй евро, как да не се издървиш на газстанцията, че шушето е 30 кила и не събира 33... откъде беше бай Ганя, че нали съм инглишман ин ню йорк





Тема Re: грозните варненки са виновнинови [re: 3aиpa] Отговор на мнението
Автор livewire (Annabelle)
Публикувано21.07.08 22:56



Споко, готин е.

И не е от Варна.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.