Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:53 16.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: уффф....нови [re: Bълk] Отговор на мнението
Автор klerfe ()
Публикувано26.06.08 21:51



мамка му,затова ли ме прати да купя вазелин бееее





Тема в козметиката се ползва какво ли не....нови [re: klerfe] Отговор на мнението
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано26.06.08 23:40



... което не значи че всяка съставка може да се ползва отделно в количества каквито всеки сам си реши


Не може да е толкова глупава да не разбере, че когато в състава пише че има оцветител Е767 или някаква си там тъпотия... това не означава че тя може да изпие един литър от тази гадост.
Баси пак се смях... макар сигурно да не ти е смешно ....

...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®

Тема Re: в козметиката се ползва какво ли не....нови [re: Apxaнreл] Отговор на мнението
Автор klerfe ()
Публикувано27.06.08 06:37



абе уж не е глупава,ама като опре до такива неща и нещо изтъпява,ама те май всички жени са така.Опре ли до козметика...Пак добре,че не използва много



Тема Re: в козметиката се ползва какво ли не....нови [re: klerfe] Отговор на мнението
АвторPия (Нерегистриран)
Публикувано27.06.08 08:48



Е почти всички жени са такива,но има и малки изключения.Аз съм изключението


Като заговорим с приятелки на тема козметика,аз се напъвам да им обяснявам,че всичко това което го пишат за продукта не е истина.Не вярвам на никакви глупости,че от този шампоан,косата ми щяла да стане мека и еластична като коприна От крема ще ми се позагладят бръчките,,друг крем пък стягал гърдите,а от третия пък целулита щял да ти изчезне и о чудо,само за една седмица!!!
Как да повярвам на на всички глупости,па като отворят едни каталози на "орифлейм" и "ейвън"и могат са ги разглеждат с часове.Не,това пък са най големите боклуци.А сега пък тези плажни масла със защитни фактори пак не им вярвам.И това е лъжа



Тема Re: в козметиката се ползва какво ли не....нови [re: Pия] Отговор на мнението
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано27.06.08 10:29



E добре де на какво вярваш. Аз се доверявам на един кожен лекар и козметик. Купувам си козметика, но определено не е от ейвънската или орифлеймската и чесно казано съм доволна от ефекта... А за защитните фактори, понеже мразя да приличам на циганин въобще не се пека, но на лицето си слагах преди време 100 който изчезна от пазара и сега ползвам 50 фактор....



Тема Re: к'ви са теа чудесиинови [re: klerfe] Отговор на мнението
Автор Aлekcия (непозната)
Публикувано27.06.08 11:11



Кажи на благоверната си, че народната медицина препоръчва за напукани пети да се мажат с овча лой. Купи си шилешко месце с малко мазнинка, мазнинката с 1 чаша вода сложи на котлона да се разтопи, после в хладилника да стегне, пък месцето чистичко с джодженче, солчица и водица във виенската тенджерка във фурната. Така - и вълкът - сит, и агнето - цяло. Хем петите ще излекувате, хем и на коремчето благо да му стане. И за месцето - бяло винце охладено във високи елегантни чашки и на масата свещи! Наздраве! Не са били елементарни хора старите българи, ехей.



Тема Млъквай, ма! Кат не ти харесва мъжа ти - дигай синови [re: Mapa] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN: (специалист)
Публикувано27.06.08 12:07



чукалата, обирай си крушите и изчезвай! ОставИ човека намира. Отдавна му е писнало да му надуваш главата с женските си простотии.

Скапанячка!

Обичам курвите, но не и техните номера!


Тема Re: в козметиката се ползва какво ли не....нови [re: Pия] Отговор на мнението
Автор klerfe ()
Публикувано27.06.08 18:42



а не,аз какъвто съм бял всеки път като отида на море и изгарям,ама маслата с фактор помагат.Е вярно че не почернявам много много,ама поне нощем мога да спя





Тема На факторите може да вярвашнови [re: Pия] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано27.06.08 18:55



особено ако не са произведени в Китай. Имам едно масло с фактор 50. Като си изтрия пръстите в бедрата, след като си намацам лицето и ставам като зебра.

Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.


Тема Re: к'ви са теа чудесиинови [re: Aлekcия] Отговор на мнението
Автор klerfe ()
Публикувано28.06.08 07:50



ей,верно са напукани.Снощи и мазах краката със зехтин и забелязах.Ама това сигурно е защото ходи без чорапи,боса.И при мен така се получава понякога лятото




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.