Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:32 04.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема к'ви са теа чудесии Отговор на мнението
Автор klerfe ()
Публикувано22.06.08 18:52



Сега пък жена ми иска да и намеря грес да си мажела петите.Чете по нек'ви форуми БГмама разни щуротии обменя си рецепти и се скъсва да си маже косата с какви ли не маски,ВСЕКИ ден.Да не казвам още какви неща си пишат там

. Ама това последното ме разби.Ако го направят на някой друг човек,което правят на себе си сигурно ще ги осъдят.Ама как така грес бе хора...???



Тема Re: к'ви са теа чудесиинови [re: klerfe] Отговор на мнението
АвторMимa (Нерегистриран)
Публикувано22.06.08 21:28



Дано не е разбрала за маската за коса с газ за горене, че ти е спукана работата - петите намазани с грес, косата с газ, направо взривоопасно!



Защо не опиташ лекичко да и намекнеш, че като мъж, все пак не би искал да си свидетел на напъните и за красота... ежедневно...

Баси, това може да убие всички желания на човека...





Тема Re: к'ви са теа чудесиинови [re: klerfe] Отговор на мнението
Автор 1919 (Marchela)
Публикувано22.06.08 21:56



Изненадай я с абонамент за спа-център или кварталния козметичен салон.... като ответна реакция може да има изненада и от нейна страна

знае ли човек



Тема Re: к'ви са теа чудесиинови [re: 1919] Отговор на мнението
Автор klerfe ()
Публикувано22.06.08 22:05



ей,човече,даде ми страхотна идея

Благодаря ти много.Че аз с тая куха глава...



Тема Re: к'ви са теа чудесиинови [re: Mимa] Отговор на мнението
Автор klerfe ()
Публикувано22.06.08 22:10



един път си маза косата с чесън и след това мнооого дълго време не можа да се отърве от миризмата,но аз категорично и дадох да разбере че хич не съм съгласен с тази идея и спря,ама почна с други мазила.Но се позасмя когато и казах че нямам нищо против миризмата на ракия,когато я разтривах веднъж



Тема Иманови [re: klerfe] Отговор на мнението
Автор jamie (не знаеш кой)
Публикувано23.06.08 00:32



гъбички ама не смее да ти каже.
Застреляй я - да не се мъчи ....



Тема Re: Иманови [re: jamie] Отговор на мнението
Автортyзapa (Нерегистриран)
Публикувано23.06.08 02:21



Е па ако има гъбички, човека ще ги види!

Ако са напукани и груби пети нито грес, нито каквото и да е друго ще помогне. Майката му е педикюра



Бе тия жени много откачени били бе



Тема Re: к'ви са теа чудесиинови [re: klerfe] Отговор на мнението
Автор тpънчeтo (ентусиаст)
Публикувано23.06.08 03:14



егаси, какви интимности си споделяте с жените си, т.е. жените ви с вас





Тема Re: Иманови [re: тyзapa] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано23.06.08 06:50



В отговор на:

Е па ако има гъбички, човека ще ги види!




Нали нямаш пред вид това че и никнат истински гъби между пръстите

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: к'ви са теа чудесиинови [re: тpънчeтo] Отговор на мнението
Автор klerfe ()
Публикувано23.06.08 18:49



ми споделят,мамка му,ама защо го правят да ги питаш...





Тема Re: к'ви са теа чудесиинови [re: klerfe] Отговор на мнението
Автортyзapa (Нерегистриран)
Публикувано23.06.08 20:07



Бе Пламка знам кво е гъба....
А кожните заболявания така или иначе си личат по кожата





Тема Re:Изключи и нета-и така:нови [re: klerfe] Отговор на мнението
Автор deltongo ()
Публикувано24.06.08 11:19



Ако е в майчинство няма спасение,жените изкукват тогава.
Намери и грес,но да го ползва само денем,защото вечер не е много еротично.
Напуканата кожа,може да е от липса на витамини,така че с греса и вземи и
Геритамин.Не ти е леко пич.





Тема Re: Иманови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано24.06.08 15:24



май си личат - всмисъл - напукана кожа, зачервена, зловонна миризма и т.н.



Тема Re:Изключи и нета-и така:нови [re: deltongo] Отговор на мнението
Автор klerfe ()
Публикувано24.06.08 21:45



бе тя в работата няма какво да прави и там ги чете тия щуротии,аз у дома много много не и давам да влиза в тях,защото прекалено много се впечатлява от всичко.



Тема Re:Извинете ама не се сдържахнови [re: klerfe] Отговор на мнението
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано25.06.08 01:12



... и ви пуснах темичката в клубчето на мами с деца... много ви се радваме там и имате нешате искрени поздрави... ето тук сте изтипосани -

.

А съпругата можеш спокойно да я пратиш при нас, ние се имаме за нормални, като махнеш някой изключения в темите , но по-важно е, че не се мазотим с грес за сега .



Тема Хипохондриянови [re: klerfe] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN: (специалист)
Публикувано25.06.08 11:59



Отивай при психиатър да се консултираш какво да я правиш.

Баси мамата! Грес! Че това е на нефтена основа, бе! Дали преди да се намаже с грес да не вземе да се почисти с бензин. Може и керосин. Може и със сярна киселина.

Освен хипохондрия е болна и от Интернет-зависимост. В много лоша форма. Вярва на всичко, не мисли и секунда.

Имах една такава жена вкъщи. Като чуеше за някаква болест - веднага я прихващаше. Баси чудото! На 30 години беше, когато ми заяви, че навлязла в критическата възраст. Казах й, че дрънка глупости. Изкрещя:

- Ти знаеш ли, бе, че има 18-годишни момичета, които са в критическата???

Яснооо, викам си, пак е била при най-добрата си приятелка - побъркана докторка, на лекция.

Проблемът е сериозен, братчед! Жена ти може и да си навреди сериозно на здравето...

Обичам курвите, но не и техните номера!

Тема Re: Хипохондриянови [re: ASSASSlN:] Отговор на мнението
Автор klerfe ()
Публикувано25.06.08 18:41



ми и аз така и казах и че ако има някаква раничка на краката ще вземе да и се отрови кръвта и сега се маже със спирт и си ги увива за през нощта,ама к'во да я правя,аз съм си я избирал такава





Тема Re: к'ви са теа чудесиинови [re: klerfe] Отговор на мнението
АвторMapa (Нерегистриран)
Публикувано25.06.08 20:37



Ми кЪт не й обръщаш внимание, кЪт не й създаваш емоции, кът не я караш да се чувства желана от тебе и си превърнал всичко в навик, може да те нагара да й намериш и отлежало две годишно лайно от динозавър, за да й се отрази по-добре!!! Пък после жените сме били капризни и не знам си какви! Скапаняци!





Тема Re: к'ви са теа чудесиинови [re: Mapa] Отговор на мнението
Автор klerfe ()
Публикувано25.06.08 20:52



бе уж създавам....абе ше и създам аз едни емоцииии

И не е динозавър тя...много си е готина даже.Обичам си я



Тема Re: к'ви са теа чудесиинови [re: Mapa] Отговор на мнението
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано25.06.08 21:10



Маре кво говориш бе, не виждаш ли че той я обича. То ако беше обратното нямаше да пише тук по тоя проблем.



Тема Re: к'ви са теа чудесиинови [re: 3aиpa] Отговор на мнението
Автор klerfe ()
Публикувано25.06.08 21:48



ей,добре че ме подсети...Отивам да и го кажа





Тема като махнем това, че се смях....нови [re: klerfe] Отговор на мнението
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано25.06.08 23:25



.. кат си намаже петите с грес.. поне ще спре да скърца като ходи...


Надявам се не си го писал сериозно... :) Едва ли има чак толкова доверчив човек...

...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®

Тема Re: к'ви са теа чудесиинови [re: 3aиpa] Отговор на мнението
АвторMapa (Нерегистриран)
Публикувано26.06.08 00:01



уф, верно бе... и аз пък...ама нека го насочим човекът, да си помисли малко - той си мисли, че си я обича, ама тя може да има дефицит. И заради този дефицит, тоя нашия може да я тласне към самовзривяване





Тема Re: като махнем това, че се смях....нови [re: Apxaнreл] Отговор на мнението
Автор klerfe ()
Публикувано26.06.08 07:15



напълно сериозно е,даже снощи пак поиска да и намеря,ама аз категорично отказвам.Ще вземе наистина нещо да и стане,а тя твърди че в козметиката масово се използвали петролни продукти."Парабени" се казвали.Верно ли е?



Тема Re: като махнем това, че се смях....нови [re: klerfe] Отговор на мнението
Автор Pия (неописуема)
Публикувано26.06.08 08:42



Жена ти съвсем се е вманиачила.Няма ли за какво друго да мисли?
Я вземи и я заведи на море да я поразсееш


Сериозно говоря,то морската вода ще и подейства по добре от грес



Тема Тъй, де - ние си ги избираменови [re: klerfe] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN: (специалист)
Публикувано26.06.08 09:20



Всъщност - 'де да знам кой кого избира...



Раничка казваш?! Увива си краката??? Хм, че така ги задушава, бреее!

На двата крака едновременно ли? Що не отиде на преглед при дерматолог, вместо да се шматка из тъпоъгълни женски сайтове?

Абе, тя че няма да отиде по свое желание - няма, ами вземи я прегледай ти. УплашИ я - кажи й нещо страшно, че дано се стресне да отиде на доктор. Например - че това вероятно е рак на кожата.

--------------

Случка. Едва от многото...

Покрай многото цветя, имахме едно кактусче. Колкото юмрука ми...

Една вечер гледаме филмче за кактусите в Латинска Америка. Ония - огромните кактуси. Показаха и един вид - силно отровен. Ай се убодеш - ай - без теб на този свят.

На следващия ден се прибирам. Посреща ме ужасена физиономия:

- Убодох се на кактуса - сигурно съм отровена. Да вървим в болницата, а?

(Приказвам си наум) Абе, да ти го начукам в ушите! Какъв грездей държиш при кактуса, че си се убола даже??? Отровена била! Мри, да та е...

Обичам курвите, но не и техните номера!

Тема Маро, скапанячко! Не може ли вие да ни създаватенови [re: Mapa] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN: (специалист)
Публикувано26.06.08 09:26



емоции? А?

Скапанячки! За нищо не ставате! Бля-бля, дрън-дрън, мрън-врън! Изкукуригали патки!

Обичам курвите, но не и техните номера!


Тема А, на един мъж разрешено ли му е данови [re: Mapa] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN: (специалист)
Публикувано26.06.08 09:30



има дефицит?

Все вие сте прави, все ние сме криви, все вие сте умни, ние - прости...

Скапанячки!

Обичам курвите, но не и техните номера!


Тема Козметичната индустрия е международна мафиянови [re: klerfe] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN: (специалист)
Публикувано26.06.08 09:41



Както и фармацефтичната! Мааимдйеба! Подлудяват хората със слаба психика. Вманиячават ги. Един вид - дрогират ги, ама легално.

Парабени??? За първи път го чувам това. Туй ще да е нова мода - шантиклер.

Начуках му го на Гугъла да търси "парабени" и си ба маааата! От първите няколко реда разбрах, че се търси козметика БЕЗ парабени. Нямам повече време за четене и ограмотяване.

Обичам курвите, но не и техните номера!


Тема Re: като махнем това, че се смях....нови [re: klerfe] Отговор на мнението
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано26.06.08 16:37



ахам верно е... ползват здраво петролни продукти... затова се запълни новата ниша в козметиката БИО се нарича, ама колко ли е био....



Тема Тоя свят полудя! Особено жените. Многонови [re: 3aиpa] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN: (специалист)
Публикувано26.06.08 17:26



малоумни жени има, ееееееееееееееееееееееей! Дай им пари и им глей сеира. И бизнесът с био-, еко-, New и ала-бала какво ли още не щеш, процъфтява, та чак се пука по шевовете.

Много примери мога да дам. Глей рекламите по телевизиите. Една трета от тях са за дамски превръзки, прах за пране, памперси, козметика... Една трета са за - какво да ядат жените, че да надебелеят по-бързо. Една трета са за това как да отслабнат жените.

Купувайте, женкиииииииииииии! Купувайтееее! Шопингтерапевтирайте сеееееееее!

Обичам курвите, но не и техните номера!


Тема Re: Тоя свят полудя! Особено жените. Многонови [re: ASSASSlN:] Отговор на мнението
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано26.06.08 17:51



Не гледам ТВ

, много мразя, ако случайно ми се случи и се появят и реклами... направо прескачам, дори не се заслушвам, фирмите като имат пари за толкова скъпи реклами, мога да си представя какъв им е бизнеса... Не обичам и шопинг да правя... Върха на тъпотата, максимално загубено време, виж за средства нямам мнение, никога не са ми били проблем, но предпочитам да инвестирам другаде, не в парцали и висулки. Вярно, че си купувам скъпа козметика, но след консултация с кожен лекар и козметик (който посещавам с удоволствие и му имам доверие)....... Та жените, за които говориш са ми много далечни роднини назад във веригата . ..... Ама все си мисля, че трябва да има балъци, дето да купуват нали, що иначе ще бъде измислено онова голямо *айно (извинете ме) Mall-а примерно....



Тема Re: А, на един мъж разрешено ли му е данови [re: ASSASSlN:] Отговор на мнението
АвторMapa (Нерегистриран)
Публикувано26.06.08 18:34



Естествено, че сте прости! Виж как си го разбрал! Браво! Най-после да получи един прозрение

Какво дирите под полите ни тогава като сме скапанячки?А? Майките си... Дръвници такива



Тема Re: Тъй, де - ние си ги избираменови [re: ASSASSlN:] Отговор на мнението
Автор klerfe ()
Публикувано26.06.08 18:34



да бе,смея ли да кажа че има рак на кожата....Ше ме дигне във въздуха...Има да си ходим по лекари.Иди обяснявай после,че съм се пошегувал



Тема Re: като махнем това, че се смях....нови [re: Pия] Отговор на мнението
Автор klerfe ()
Публикувано26.06.08 18:36



Верно,морската вода ще и подейства

Август месец ще ги водя



Тема Re: като махнем това, че се смях....нови [re: 3aиpa] Отговор на мнението
Автор klerfe ()
Публикувано26.06.08 18:40



ама това е ужас,как може такова нещо...И хем знаете и пак се мажете...,а моята направо грес си поиска





Тема уффф....нови [re: klerfe] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (много злобен)
Публикувано26.06.08 19:55



... то па било за косата ... аз през цялото време си мислих, че тя ти е казала да си намажеш с грес петите за по-бързо изчезване от нейния поглед





Тема Re: уффф....нови [re: Bълk] Отговор на мнението
Автор klerfe ()
Публикувано26.06.08 19:57



хахахахаха,не бе,за нейните пети,не за косата и





Тема Re: уффф....нови [re: klerfe] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (много злобен)
Публикувано26.06.08 19:59



бе ходи ги разбери тия жени ... искат да им донесеш вазелин, пък то се оказва, че им трябва те да ти го начукат!





Тема Re: уффф.... вазелинчетонови [re: Bълk] Отговор на мнението
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано26.06.08 21:31



Самата истина

!



Тема Re: уффф....нови [re: Bълk] Отговор на мнението
Автор klerfe ()
Публикувано26.06.08 21:51



мамка му,затова ли ме прати да купя вазелин бееее





Тема в козметиката се ползва какво ли не....нови [re: klerfe] Отговор на мнението
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано26.06.08 23:40



... което не значи че всяка съставка може да се ползва отделно в количества каквито всеки сам си реши


Не може да е толкова глупава да не разбере, че когато в състава пише че има оцветител Е767 или някаква си там тъпотия... това не означава че тя може да изпие един литър от тази гадост.
Баси пак се смях... макар сигурно да не ти е смешно ....

...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®

Тема Re: в козметиката се ползва какво ли не....нови [re: Apxaнreл] Отговор на мнението
Автор klerfe ()
Публикувано27.06.08 06:37



абе уж не е глупава,ама като опре до такива неща и нещо изтъпява,ама те май всички жени са така.Опре ли до козметика...Пак добре,че не използва много



Тема Re: в козметиката се ползва какво ли не....нови [re: klerfe] Отговор на мнението
АвторPия (Нерегистриран)
Публикувано27.06.08 08:48



Е почти всички жени са такива,но има и малки изключения.Аз съм изключението


Като заговорим с приятелки на тема козметика,аз се напъвам да им обяснявам,че всичко това което го пишат за продукта не е истина.Не вярвам на никакви глупости,че от този шампоан,косата ми щяла да стане мека и еластична като коприна От крема ще ми се позагладят бръчките,,друг крем пък стягал гърдите,а от третия пък целулита щял да ти изчезне и о чудо,само за една седмица!!!
Как да повярвам на на всички глупости,па като отворят едни каталози на "орифлейм" и "ейвън"и могат са ги разглеждат с часове.Не,това пък са най големите боклуци.А сега пък тези плажни масла със защитни фактори пак не им вярвам.И това е лъжа



Тема Re: в козметиката се ползва какво ли не....нови [re: Pия] Отговор на мнението
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано27.06.08 10:29



E добре де на какво вярваш. Аз се доверявам на един кожен лекар и козметик. Купувам си козметика, но определено не е от ейвънската или орифлеймската и чесно казано съм доволна от ефекта... А за защитните фактори, понеже мразя да приличам на циганин въобще не се пека, но на лицето си слагах преди време 100 който изчезна от пазара и сега ползвам 50 фактор....



Тема Re: к'ви са теа чудесиинови [re: klerfe] Отговор на мнението
Автор Aлekcия (непозната)
Публикувано27.06.08 11:11



Кажи на благоверната си, че народната медицина препоръчва за напукани пети да се мажат с овча лой. Купи си шилешко месце с малко мазнинка, мазнинката с 1 чаша вода сложи на котлона да се разтопи, после в хладилника да стегне, пък месцето чистичко с джодженче, солчица и водица във виенската тенджерка във фурната. Така - и вълкът - сит, и агнето - цяло. Хем петите ще излекувате, хем и на коремчето благо да му стане. И за месцето - бяло винце охладено във високи елегантни чашки и на масата свещи! Наздраве! Не са били елементарни хора старите българи, ехей.



Тема Млъквай, ма! Кат не ти харесва мъжа ти - дигай синови [re: Mapa] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN: (специалист)
Публикувано27.06.08 12:07



чукалата, обирай си крушите и изчезвай! ОставИ човека намира. Отдавна му е писнало да му надуваш главата с женските си простотии.

Скапанячка!

Обичам курвите, но не и техните номера!


Тема Re: в козметиката се ползва какво ли не....нови [re: Pия] Отговор на мнението
Автор klerfe ()
Публикувано27.06.08 18:42



а не,аз какъвто съм бял всеки път като отида на море и изгарям,ама маслата с фактор помагат.Е вярно че не почернявам много много,ама поне нощем мога да спя





Тема На факторите може да вярвашнови [re: Pия] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано27.06.08 18:55



особено ако не са произведени в Китай. Имам едно масло с фактор 50. Като си изтрия пръстите в бедрата, след като си намацам лицето и ставам като зебра.

Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.


Тема Re: к'ви са теа чудесиинови [re: Aлekcия] Отговор на мнението
Автор klerfe ()
Публикувано28.06.08 07:50



ей,верно са напукани.Снощи и мазах краката със зехтин и забелязах.Ама това сигурно е защото ходи без чорапи,боса.И при мен така се получава понякога лятото



Тема Re: к'ви са теа чудесиинови [re: klerfe] Отговор на мнението
Автор monetka (знак на съдбата)
Публикувано28.06.08 13:22



Кажи на благоверната или най-добре ти и направи подарък, продават специални ножчета с протектор /прилича малко на самобръсначка за еднократна употреба/ за остъргване на груби пети, много са ефикасни и не са скъпи. Търси ги в магазините за козметика и аксесоари за коса. Мазането със зехтин също помага.
Аз имах такъв проблем преди време точно от ходене боса и така го разреших. Мисля, че марката на ножчето беше Титаниа, те правят и четки за коса.

Хайде, успех!





Тема Re: к'ви са теа чудесиинови [re: monetka] Отговор на мнението
Автор klerfe ()
Публикувано29.06.08 00:28



бе ще взема да и предложа това,ама не смея да и купувам,че тя ми е малко странничка в това отношение,ама за сега продължаваме със зехтина,пък и по приятно е,стига детето да е заспало

,мажа мажа.... и току виж...



Тема Re: к'ви са теа чудесиинови [re: klerfe] Отговор на мнението
Автор monetka (знак на съдбата)
Публикувано29.06.08 10:40



купи, не се колебай, изпитано е и ще натрупаш червени точки!





Тема Re: к'ви са теа чудесиинови [re: monetka] Отговор на мнението
Автор klerfe ()
Публикувано29.06.08 14:30



купих и вече

Затвори се банята и действа



Тема Re: к'ви са теа чудесиинови [re: klerfe] Отговор на мнението
АвторЖaнa (Нерегистриран)
Публикувано01.07.08 14:35



Аууу аз на майтап пусках една тема в bg-mamma.com как съм си мазала краката с грес и ми омеквали много добре петите... мислех че темата не е толкова популярна и не са се хванали балами ама ей го на имало мераклии да се гресират





Тема Re: к'ви са теа чудесиинови [re: Жaнa] Отговор на мнението
Автор klerfe ()
Публикувано01.07.08 22:02



е браво,жена ми вярва на всичко,имаше да си ходи у дома с "гресирани"крака



Тема Re: к'ви са теа чудесиинови [re: Жaнa] Отговор на мнението
Автор oblacheto hey (дъждовна:))
Публикувано01.07.08 22:55



Жана, имаш прекрасно, интелигентно чувство за хумор! Обаче след като имаш "смелост" да пускаш такива теми и после да гледаш сеир, защо не влезеш тука с ника си, ами влизаш като гост???





Тема Ти, пък, да не би да му вярваш на тоя???нови [re: oblacheto hey] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN++ (специалист)
Публикувано02.07.08 08:40



Оригинално момче е - има интересни хрумвания.

Ама няма никакви познания по "Теория на вероятностите"...



Тема Re: Ти, пък, да не би да му вярваш на тоя???нови [re: ASSASSlN++] Отговор на мнението
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано02.07.08 09:57



Затова не е разведен, зарязан, напуснат като някой други

.



Тема Купи и...нови [re: klerfe] Отговор на мнението
Автор ABe (разсеян)
Публикувано02.07.08 15:32



"Антинапукопетин", братко.



Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!

Тема Уважавам те и затова ще ти направя забележканови [re: 3aиpa] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN++ (специалист)
Публикувано02.07.08 15:55



Престани да слагаш "й" в края на думи в множествено число. Така е било вярно до 1945 година, когато е заменено с "и".



Тема Re: Купи и...нови [re: ABe] Отговор на мнението
Автор klerfe ()
Публикувано02.07.08 19:32



зех и някакъв Титаниум





Тема Re: к'ви са теа чудесиинови [re: klerfe] Отговор на мнението
Авторeднa (Нерегистриран)
Публикувано02.07.08 23:09



тези форуми бг мама трябва да ги затворят. изобщо не се очудвам за греза. женорята, които четат там са се умопобъркали нещо, ходят с чалми на главата и маски на косата от долу - ефектът разбира се е потресаващ. Най-бързия начин да се сдобиеш с метла е не да си купиш такава, а да четеш в бг мама. Това е някаква пандемия.....обади се на ИСПито си и помоли да спрат достъпа до сайта им...той е много вреден.





Тема Re: к'ви са теа чудесиинови [re: Mapa] Отговор на мнението
Авторeднa (Нерегистриран)
Публикувано02.07.08 23:14



а ти от кое село си





Тема Re: к'ви са теа чудесиинови [re: 3aиpa] Отговор на мнението
Авторeднa (Нерегистриран)
Публикувано02.07.08 23:15



уау, каква си разсъдлива, цял силогизъм искара....





Тема Re: като махнем това, че се смях....нови [re: Pия] Отговор на мнението
Авторeднa (Нерегистриран)
Публикувано02.07.08 23:17



за бг мама няма лечение. освен при психиатър.





Тема Re: като махнем това, че се смях....нови [re: klerfe] Отговор на мнението
Авторeднa (Нерегистриран)
Публикувано02.07.08 23:18



надеждата умира последна.





Тема Re: Тоя свят полудя! Особено жените. Многонови [re: ASSASSlN:] Отговор на мнението
Авторeднa (Нерегистриран)
Публикувано02.07.08 23:19



и за мъжете има реклами - например за запек.





Тема Re: като махнем това, че се смях....нови [re: klerfe] Отговор на мнението
Авторeднa (Нерегистриран)
Публикувано02.07.08 23:23



разстройство на личността или психотично разстройство, това е въпросът!



Тема Re: в козметиката се ползва какво ли не....нови [re: klerfe] Отговор на мнението
Авторeднa (Нерегистриран)
Публикувано02.07.08 23:24



уж не е глупава, глупостта не винаги личи от пръв поглед



Тема Re: к'ви са теа чудесиинови [re: Aлekcия] Отговор на мнението
Авторeднa (Нерегистриран)
Публикувано02.07.08 23:25



поредната психо-патка





Тема Re: к'ви са теа чудесиинови [re: eднa] Отговор на мнението
Авторeднa (Нерегистриран)
Публикувано03.07.08 02:14



ма и аз ква съм откачалка сто мнения изписах в тоя клуб да ма пита човек за кво си хабих клавиатурата

.не ми обръщайте внимание, от медикаментите ще да е



Тема Re: к'ви са теа чудесиинови [re: eднa] Отговор на мнението
Авторeднa (Нерегистриран)
Публикувано03.07.08 02:15



или щото вися в бг-мама през деня а нощем се правя на рафтър





Тема Re: к'ви са теа чудесиинови [re: eднa] Отговор на мнението
Автор тpънчeтo (ентусиаст)
Публикувано03.07.08 02:23



ма как бе, забелязана си, ти пък

първо щях да те кастря, че правиш скрита реклама на някакъв сайт и аз от интерес да видя дали наистина там всички ходят с чалми, без малко да се разтърся из нет-а
а имам толкова много работа



после взе да пишеш на твърде много места отговори с по 3-4 думи, а то е безинтересно
не че и аз не го правя това:)


и какви медикаменти пиете вие от бг-мама???



Тема Re: к'ви са теа чудесиинови [re: тpънчeтo] Отговор на мнението
Авторeднa (Нерегистриран)
Публикувано03.07.08 18:15



не знам, след 2 часа не съм писала, някой/я се е пробвал/а с моя ник. аз в бг мама не влизам принципно. само веднъж го разгледах и се ужасих. но какво да се прави





Тема Re: к'ви са теа чудесиинови [re: eднa] Отговор на мнението
Авторklerfe (Нерегистриран)
Публикувано03.07.08 19:06



а,ще взема да и покажа твоето мнение 'щот и аз си мисля че тоя форум нещо не е както трябва.Ама кой я нае дали ще се "влуша"



Тема Re: ГРЕШИШ, Една!нови [re: eднa] Отговор на мнението
Автор Aлekcия (непозната)
Публикувано04.07.08 00:35



Това, че чета и се интересувам от народна медицина, от бита на старите българи не означава нито, че съм психо, нито пък че съм патка. Просто си мери думите, когато разговаряш из форумите с непознати. Давай си сметка къде какво ръсиш. Във форума ще отнесеш някоя псувня, а в семейството си сигурно някой здрав юмрук. Тогава ти ще питаш из форумите как се маха синьо от лицето...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.