Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:26 09.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Тоя свят полудя! Особено жените. Многонови [re: 3aиpa] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN: (специалист)
Публикувано26.06.08 17:26



малоумни жени има, ееееееееееееееееееееееей! Дай им пари и им глей сеира. И бизнесът с био-, еко-, New и ала-бала какво ли още не щеш, процъфтява, та чак се пука по шевовете.

Много примери мога да дам. Глей рекламите по телевизиите. Една трета от тях са за дамски превръзки, прах за пране, памперси, козметика... Една трета са за - какво да ядат жените, че да надебелеят по-бързо. Една трета са за това как да отслабнат жените.

Купувайте, женкиииииииииииии! Купувайтееее! Шопингтерапевтирайте сеееееееее!

Обичам курвите, но не и техните номера!


Тема Re: Тоя свят полудя! Особено жените. Многонови [re: ASSASSlN:] Отговор на мнението
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано26.06.08 17:51



Не гледам ТВ

, много мразя, ако случайно ми се случи и се появят и реклами... направо прескачам, дори не се заслушвам, фирмите като имат пари за толкова скъпи реклами, мога да си представя какъв им е бизнеса... Не обичам и шопинг да правя... Върха на тъпотата, максимално загубено време, виж за средства нямам мнение, никога не са ми били проблем, но предпочитам да инвестирам другаде, не в парцали и висулки. Вярно, че си купувам скъпа козметика, но след консултация с кожен лекар и козметик (който посещавам с удоволствие и му имам доверие)....... Та жените, за които говориш са ми много далечни роднини назад във веригата . ..... Ама все си мисля, че трябва да има балъци, дето да купуват нали, що иначе ще бъде измислено онова голямо *айно (извинете ме) Mall-а примерно....



Тема Re: А, на един мъж разрешено ли му е данови [re: ASSASSlN:] Отговор на мнението
АвторMapa (Нерегистриран)
Публикувано26.06.08 18:34



Естествено, че сте прости! Виж как си го разбрал! Браво! Най-после да получи един прозрение

Какво дирите под полите ни тогава като сме скапанячки?А? Майките си... Дръвници такива



Тема Re: Тъй, де - ние си ги избираменови [re: ASSASSlN:] Отговор на мнението
Автор klerfe ()
Публикувано26.06.08 18:34



да бе,смея ли да кажа че има рак на кожата....Ше ме дигне във въздуха...Има да си ходим по лекари.Иди обяснявай после,че съм се пошегувал



Тема Re: като махнем това, че се смях....нови [re: Pия] Отговор на мнението
Автор klerfe ()
Публикувано26.06.08 18:36



Верно,морската вода ще и подейства

Август месец ще ги водя



Тема Re: като махнем това, че се смях....нови [re: 3aиpa] Отговор на мнението
Автор klerfe ()
Публикувано26.06.08 18:40



ама това е ужас,как може такова нещо...И хем знаете и пак се мажете...,а моята направо грес си поиска





Тема уффф....нови [re: klerfe] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (много злобен)
Публикувано26.06.08 19:55



... то па било за косата ... аз през цялото време си мислих, че тя ти е казала да си намажеш с грес петите за по-бързо изчезване от нейния поглед





Тема Re: уффф....нови [re: Bълk] Отговор на мнението
Автор klerfe ()
Публикувано26.06.08 19:57



хахахахаха,не бе,за нейните пети,не за косата и





Тема Re: уффф....нови [re: klerfe] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (много злобен)
Публикувано26.06.08 19:59



бе ходи ги разбери тия жени ... искат да им донесеш вазелин, пък то се оказва, че им трябва те да ти го начукат!





Тема Re: уффф.... вазелинчетонови [re: Bълk] Отговор на мнението
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано26.06.08 21:31



Самата истина

!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.