Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:25 01.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема За обидитенови Отговор на мнението
АвторДeтeлинa (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 23:51



Мъже, искам да ви питам вие като се ядосате на жените си обиждате ли ги? Аз доста обиди понасям, но не се оплаквам. Имам си философия: щом ме навиква, значи ме обича. Не че съм някаква мазохистка, напротив, но бих се притеснявала, ако в ежедневието ни отсъстват обидите. Това би означавало, че съм му тотално безразлична. Ето какво най-често ми казва, когато се поскараме:

1. Ти си баси и мършляка!

2. Досадна си като муха-лайнарка!

3. Селяндурка си от сой!

4. Затвори си вмирисаната уста! (Стига си лаяла ма, кучко!)

5. Тъпа си като задника ми!

6. Амеба гнусна!

7. Мръсна карантия!

8. Запартък!

9. Смърдоч скапан!

10. Тъпа шунда!

Въпреки всичко, мисля, че създадохме добро семейство и децата ни растат в добра среда. А караници има във всяко семейство, нали? При това са незаменим барометър за тестване на чувставата...

Какви са вашите обиди към жените ви, мъже? Въпросът ми (пдразбира се) е само към мъжете, които обичат нежните си половинки (следвайки моята логика)

Вас



Тема темата е култова......нови [re: Дeтeлинa] Отговор на мнението
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано27.05.08 00:18



... и мисля да се закачи на видно място в клуба на жените мазохисти, защото друга едва ли би имала "щастливо семейство" с човек дето и говори така



...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®

Тема Re: За обидитенови [re: Дeтeлинa] Отговор на мнението
Автор femina (Mис Kаприз)
Публикувано27.05.08 02:43



Това не може да е истина. Сигурно е някакъв майтап на някой дето иска да ни провокира. Според мен този постинг не е писан от жена, която са я обиждали цял живот.
Не е възможно да те наричат така и да го приемаш като част от пейзажа, че даже и като израз на чувства. Че и човек без достойнство не би издържал на подобно отношение.



Държавата България - невъзможни неща няма!

Тема "...вие като се ядосате на жените си..."нови [re: Дeтeлинa] Отговор на мнението
АвторASSASSlN (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 08:14



А, защо ни ядосвате?



Тема Хенриета, Мариета, Детелина, Жежка, Джонка...нови [re: Дeтeлинa] Отговор на мнението
АвторASSASSlN (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 08:59



Абе, успокой топката, бре, момко! Съвсем го удяри през просото.

Само една правописна грешка: "запЪртък" се пише.

С правописа - добре, ама съдържанието, този път, направо не подлежи на коментар.



Думата "сой" вече много те издава...

Май...та ти!



Тема Re: Драга Люцерна,нови [re: Дeтeлинa] Отговор на мнението
Авторkakтyc (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 14:16



ти нещо искаш да се погавриш с нас май...
За да не прилича толкова на гавра с клуба, трябваше поне едно от "обръщенията" на мъж ти към теб / ужким / да не е толкова нагласенко.



Тема Re: За обидитенови [re: Дeтeлинa] Отговор на мнението
АвторБoйko (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 17:07



Неее... ако наистина се казваш Детелина и ако е истина това което описваш ти наистина си тъпа шунда.



Тема Re: За обидитенови [re: Дeтeлинa] Отговор на мнението
АвторДeтeлинa (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 00:21



Разбирам, че на пръв поглед може да е леко обезпокоително за вас, но трябва да ви кажа, че най-сладък секс правиме именно след препирня. И колкото по-тежки думи си разменяме (основно той де), толкова по-нежен и старателен е той в леглото. Сигурно ще прозвучи извратено (а всъщност не е), но започнах да искам по-сурови обиди. Така де..какво са няколко сълзи при скандал, когато знам, че след това в леглото ще направи така, че да се разплача от удоволствие...Нещо повече..Май започнах съзнателно да го насочвам към обиди, обогатяващи речника му с ясната нагласа, че рано или късно ще ги употреби и по мой адрес. Онзи ден му споделих колко мразя една колежка, която нарекох не "колежката", а "курежката". Имам се за нормална, просто всеки си има свои особености и характер. Наистина ли нямам никакви симпатизанти или поне съмишленици в този клуб?





Тема Re: За обидитенови [re: Дeтeлинa] Отговор на мнението
Авторkakтyc (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 09:53



Ми освен да преминете към черни кожени дрехи и камшик не виждам друг изход, защото отвъд посочените от тебе простотии просто няма други, моето момиче. За да те възбуждат такива миазми, не е нужно да си извратена. Може да си си просто най-обикновена простачка.



Тема Re: За обидитенови [re: Дeтeлинa] Отговор на мнението
АвторRumi (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 13:52



Shokirana sam.Kak moshe tezi obidi da ti hareswat.Ne trijabwa
li dobroto semejstwo da se krepi na wzaimnoto uwashenie
meshdu was?


Редактирано от Bълk на 28.05.08 15:33.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.