Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:42 22.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Ааа, яснооо! БДСМнови [re: Дeтeлинa] Отговор на мнението
Автор ASSASSlN: (специалист)
Публикувано29.05.08 09:05



Садо-, мазо-, туй-, онуй...

Алоооууу! За извратеняци си има специализирани места в нет-а.

Обичам курвите, но не и техните номера!


Тема Re: За обидитенови [re: Дeтeлинa] Отговор на мнението
Автор iva_nova (nova)
Публикувано29.05.08 17:51



това сериозно ли е?



Тема Вероятно - да!нови [re: iva_nova] Отговор на мнението
АвторAcacин (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 19:21



И в друг клуб съм чел подобно нещо и то писано от човек, на когото може да се вярва.

Преди години мях на квартира у порядъчно семейство, ама почти всяка вечер имаше страхотни скандали. Викам си тия няма начин да не се разведат скоро. Ами, на сутринта - ухилени... Сттрахотен секс правили...

Шарен свят.

А, и като си спомня как бившата ми съпруга не можеше да заспи преди да се накрещи...



Тема Re: За обидитенови [re: Дeтeлинa] Отговор на мнението
АвторБeтka (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 21:47



А сега не е зле да напишеш ти с какви гнусни обиди му отговаряш?

Или ти си на другия полюс - миличко, мишленце, златенце, ела да те цункам по плешивото теменце, аууу какво хубавко шкембенце имаш, много е секси...



Тема Re: За обидитенови [re: Бeтka] Отговор на мнението
АвторДeтeлинa (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 00:16



Ама вие да не мислите, че аз съм от камък..И аз в моменти на яд си позволявам обиди към мъжа ми. Разбира се, на мъж трябва да се внимава какво му говориш, пък дори да е твоя собствен..Все пак мисля, че балансирам с обидите си дотолкова, че да не се стига прекалено често до юмручни стълкновения. (Между другото сексът след тях е също добър. И все пак предпочитам да ги няма...Сами разбирате - натъртвания, ожулвания, подуване, охлузване и прочие възпрепятстват донякъде удоволствието от сексуалното помирение. Ето още едно доказателство, че не съм мазохистка, за каквато някои тесногръдци тук се опитаха да ме изкарат).


Иначе най-често го обиждам на:


1. Нерез/Глиган !

2. Сексуално нищожество!

3. Глист заразен!

4. Педеруга кух!

5. Съсел непрокопсал!

6. Лайнар грозен!

7. Курвар ньеден!

8. Вяла патка импотентна!

9. Мазен гнусняр!

10. Застояла отходна яма!



Тема Re: За обидитенови [re: Дeтeлинa] Отговор на мнението
АвторFish (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 00:30



E, сега вече дойде моментът да споделиш, възпитаните ви деца как ви наричат...ако не беше толкова просташко, можеше да е ужасно смешно.....



Тема Re: За обидитенови [re: Fish] Отговор на мнението
Авторhah (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 01:10



на мен и така ми е достатъчно смешно



простотията граници има ли? както се вижда, не.



Тема Re: За обидитенови [re: Дeтeлинa] Отговор на мнението
Автор* (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 09:19



Нееее, вие сте уникално прости



Тема Re: И да не пропусненови [re: Fish] Отговор на мнението
Авторkakтyc (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 09:54



да се консултира с психоаналитик, дали е обикновена простачка, или има нещо в детството и, дето я повдига да прави тия работи, пък и да ги разправя по форуми.



Тема Re: За обидитенови [re: ASSASSlN:] Отговор на мнението
АвторДeтeлинa (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 21:39



Това, че не можеш да влезеш в женската психология е много лошо..Често може да доведе до развод примерно...Не съм мазохистка и извратенячка, вече казах. И смело твърдя, че сме любящо семейство.

А за децата не се безпокойте - възпитаваме ги в откровеност. Разбира се, че не ми е приятно, когато се обиждат помежду си на "тъпо рагу" или "анален секрет". Порицаваме ги и ги бием даже през устата, когато усещаме, че прекаляват. Но общо взето такъв е живота - нека да свикват от малки, че успешният живот е надмощие на мисълта




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.