Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:29 01.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Чопля си в носа и се чудя Отговор на мнението
Автор БAPATOЧKA (член)
Публикувано22.05.07 11:07



По една безумна случайност нямам накамарени хиляда задачи за вършене, та ми остана време за гледане през прозореца и философско дъжделиви размисли. Та. Досега когато съм говорил с жени по темата, почти всички са проявявали явна неприязън към интимности с обвързани мъже. Добре де - как тогава да си обясня толкова много извънбрачни или извънвръзкови забежки? Само с това че мъжът крие брака/гаджето си си? Едва ли. Не говоря за малки момиченца, на които не им пука за дъртата кобила, или пък за такива , които се увличат по чичко - паричковци, Там нещата са обясними. Но как става, че нормална жена, която средно статистически се възмущава от такива явления, в края на краищата хваща и го прави? Това признак на прословутата женска душевност ли е, лабилност ли, що ли...?

Ей такива нещица ме ядат неска. Кат няма какво по- съществено..



Тема Re: Чопля си в носа и се чудянови [re: БAPATOЧKA] Отговор на мнението
Автор indra (macondo)
Публикувано22.05.07 11:26



понеже и на мен ми е дъждовно се замислих...
повечето жени страдат от липса на глобален поглед върху разни ситуации. т.е. реакцията им може би е следствие от в каква позиция са. защото популярното мнение (и на жени, и на мъже) е "за меченца може, за кученца не". т.е. аз мога леееко и неангажиращо да кръшна, но благоверният / благоверната - в никакъв случай.
неангажиращите забежки с обвързани наистина са неангажиращи - няма опасност да виснат пред къщата и да си разпарят ръкавите на ризата. т.е. при правилно дефинирана потребност си е ок.
обаче опасността да се остане на сухо защото другият / другата се е оказал силно настойчив/а не е за пребрегване. опасността е да ти дръпнат килимчето изпод копитцата в комбинация с лека неувереност "ще се справя ли на свободния пазар - ще трябва да изкарвам пари за себе си, за детето и ще трябва да се правя на мила, за да вържа някой друг, за да не съм сама". интуитивно жените знаят, че са лабилни и склонни към отплесване и си дават сметка, че и другата може да се отплесне и да почне да изисква разни неща...
и оттам различните реакции: когато те забягват в храстите няма проблем и е леко ободряващо и его-доказващо, но когато, обаче, го прави половинката, другата непременно е курва.
това, че другата е същата като нея въобще не й хрумва. и че тя в някакъв момент е другата, също.

жени, какво да ги правиш...



Тема Re: Чопля си в носа и се чудянови [re: БAPATOЧKA] Отговор на мнението
Автор Jolee ()
Публикувано22.05.07 12:03



Браточка ....баси сложният проблем постави ша знаиш


Ей ма на. На колко ангажирани мъжове съм отказала не е истина. Що бурни страсти и емоции изпуснах.... Тюх тюх
Кат чуя женен или обвързан и настръхвам от ужас Ма тва е щот съм суеверна и принципна до глупост.
Страх ме е, че ако пипам чуждо ...някой ден ще пипнат и мойто
Разбира се това последното е шега Мойто ще го пипат независимо колко заплесната съм аз.
Но "грях" на душата си от този калибър не слагам. Ничии сълзи и мъка не ща да ми се пишат на сметката.

Та ....тоз феномен с пипане на обвързаните мъже/жени си го обяснявам единствено и само с някаква форма на забавление...вдигане на адреналина...хазарт ...или нещо от сорта.

Нищо духовно и възвишено Бараточка

Пусто човешко чуство на алчност. Усещане, че живота си отива ? Неудоволетвореност? и тн . и тн



Тема Re: Чопля си в носа и се чудянови [re: БAPATOЧKA] Отговор на мнението
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано22.05.07 14:23



И аз винаги съм се чудила, от толкова принципни на думи, бе тея мъже с кого аджеба изневеряват беее. Да не говорим, че 99.9% от изневеряващите обвързаните мъже които познавам имат странична връзка с обвързана като тях.



Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!


Тема Re: Чопля си в носа и се чудянови [re: БAPATOЧKA] Отговор на мнението
Автор palatka (ентусиаст)
Публикувано22.05.07 15:54



Какво да ти кажа. Това е въпрос на лично решение. Не бих допуснала такова нещо, защото наистина ме отвращава. Да лъжеш партньора си е по-лошо от това да лъжеш себе си. Но хора всякакви. Влюбени, загубени, просто скучаещи. Всеки сам избира поведението си. Да, кръшкачи колкото искаш. И аз се чудя - бе тия хора не са ли се находили? Какъв такъв го търсят под юргана на другарчето а не гледат себе си?



Тема Re: Чопля си в носа и се чудянови [re: HAДEЖДA™] Отговор на мнението
АвторXoлдън (Нерегистриран)
Публикувано22.05.07 16:00



Не ти е вярна статистиката Наде.
Мъжете пичове по принцип имат по няколко гажета.
(За да не останат на сухо)


Гажетата се подбират половината на пълнолуние другата половина на новолуние(сещаш се за какво иде реч).
Ангажираните са само за секс,другите са резервни бъдещи съпруги,ако собствената те излови.
Та си е цяла наука курварлъка.
Той е за умни люде,а не за баламурници.
Баламурниците се давят още на сухото.
Пичовете оцеляват!




Тема Re: Чопля си в носа и се чудянови [re: БAPATOЧKA] Отговор на мнението
Автор Уeнди (смешла)
Публикувано22.05.07 17:30



А доколко си обвързан, щом тръгваш да изневеряваш?...



Тема Re: Чопля си в носа и се чудянови [re: Уeнди] Отговор на мнението
Автор БAPATOЧKA (член)
Публикувано22.05.07 20:59



Не иде реч лично за мен беееееее (казвам го НЕ само защото Лубимата е застанала зад мен със странно блеснал поглед и неестествена чупка в китката, в която държи точилка). Просто си разсъждавам - щот зер - примери бол. Мъжовете обвързани ги разбирам - те се хвалят и нямат задръжки да обясняват как са хванали чуждо. Ама жените не та не , защо ме задиря тоя женения. И в края на краищата - същото.

ПП. А доколко съм обвързан - до доста :)





Тема Чудя се и аз!нови [re: БAPATOЧKA] Отговор на мнението
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано22.05.07 22:24



Божке! Мъ на теб за какво ти е да търсиш лекинки приключенийца?!!!Таз булка с таз точилка..ти ..ти имаш идеи какво може да заточи тя!То вити баници, то бухти, то тутманици, кори бискивени за сладкиши ..Абе..може и упражнения за кинезитерапия да ти покаже)))

Това,което се чудиш..и аз съм се чудела..по други поводи...дали сега просто не се афишира повече..дори да не е истина..просто да се говори, да не си мислят хората,че си захлюпеняк/чка...Ама който е смел..да опитва)))



Умът пресмята.Духът копнеее. А сърцето..си знае своето...

Тема Re: Чудя се и аз! [re: Фиш] Отговор на мнението
Автор БAPATOЧKA (член)
Публикувано22.05.07 23:48



Не съм живял достатъчно, но другото, което се чудя - дали по комунистическо изневерите са били толкова, колкото са днес..?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.