Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:32 22.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Чопля си в носа и се чудянови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
АвторKNUD (Нерегистриран)
Публикувано23.05.07 00:33



Точно така, Холдъне, точно така!





Тема Re: Чудя се и аз!нови [re: БAPATOЧKA] Отговор на мнението
АвторKNUD (Нерегистриран)
Публикувано23.05.07 00:35



да, само че пропагандата работеше на 100%



Тема Re: Чудя се и аз!нови [re: БAPATOЧKA] Отговор на мнението
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано23.05.07 00:37



Е, условно и аз съм на половината оттатък и насам)Сега съм на 41.
Абе ходенето на почивки по веремто на соца си е било ритуал, свързан с многодишни връзки.
Въпросът за мен е, че нямам нито една приятелка (е, те са няколко),която има време за такива волни изпълнения

Ако намерим време, пием по един джин или бейлис)А и да си призная, толкова не се интерисувам,че и на чат купон не съм разбирала кой с кого.Камо ли, когато хората са по-дискретни и не развяват като знаме на манифестация залитанията си.

Умът пресмята.Духът копнеее. А сърцето..си знае своето...

Тема Re: Чопля си в носа и се чудянови [re: БAPATOЧKA] Отговор на мнението
Автор Уeнди (смешла)
Публикувано23.05.07 09:24



Ама... Ей!

Не ме карай сега да ти обяснявам различните употреби на глаголната форма във 2 л., ед. ч., а именно - да замества безличната форма. Сигурна съм, че знаеш.
Та нямах предвид теб.
А на мацката зад гърба ти - със светнал поглед и точилка в ръка - предай поздрави. Ако не се лъжа, ще се видим на 4.06!

А иначе имах предвид, че човек, който тръгва да изневерява, така или иначе вече си е "отишъл" (поне духом) от "официалната" си половинка... Не е с него/нея... Може и да греша, разбира се.

Редактирано от Уeнди на 23.05.07 09:28.



Тема Re: Чопля си в носа и се чудянови [re: Уeнди] Отговор на мнението
Автор БAPATOЧKA (член)
Публикувано23.05.07 13:00



Тц. Мисля си, че поне при мъжете не е така. Т.е. въпреки изневярата, не са си отишли духовно от една връзка. Правят го най вече за разнообразие. МНого от тях си обичат семейството, не щат и дума да чуят за разводи и т.н. А за перверзията да се оправяш хем с любовницата, хем с жената - тва си е тема за цяла нова тема :))))))



Тема Re: Чопля си в носа и се чудянови [re: БAPATOЧKA] Отговор на мнението
АвторУeнди (Нерегистриран)
Публикувано23.05.07 13:18



В началото на една връзка, когато всеки е хлътнал по другия, на никой даже не му хрумва, че може да кръшне.
Може би двойките трябва да се разделят, когато мине първоначалната еуфория?


А колкото до другото - прав си, че е нова тема. Дали е перверзия, не знам. За някои точно там е огромната част от тръпката да изневериш - опасността, потайността, тръпката, всичко, което е различното от всекидневното еднообразие. Та дали ако любовницата можем да си я покажем редом със съпругата, все още ще е толкова интересно? Копнежът по забранения плод не е от вчера...
Съвсем пък друг е въпросът, че човек позволява животът му да стане еднообразен...



Тема Re: Чопля си в носа и се чудянови [re: БAPATOЧKA] Отговор на мнението
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано23.05.07 14:32



много философска тема


и ми се струва че при нас вече е въпрос на престиж да си имаш жена и любовница - мъж и любовник ... даже е повод за гордост и хвалби по заведенията /което е наистина жалко/

от лични наблюдения всички обвързани колеги едно време си направиха устата за креватна гимнастика много по-бързо от необвързаните .... съответно не им пука много за отговора и не го приемат толкова тежко, най-много да им откажеш те пак си имат кой да им стопли кревата довечера .... и ще се пробват пак другият месец. Бяха също много по-добри във свалянето на звезди и гледане с овчи поглед в захлас и кавалерстване. Малко жени биха устояли на такова внимание.
Съответно необвързаните седят си и чакат ти да ги сваляш ... когато това не стане може и да предприемат мерки недай си боже да им откажеш никога няма да повторят и до живот са ти обидени.

от друга страна откакто имам халка все едно на челото ми е написано "Отчаяна - приема всякакви оферти за авантюри, тръпки, страсти и тн." Омъжена жена няма да ходи да иска да те развежда, няма да те колади на жена/приятелката ти няма да ти иска нищо защото си го има екстра. Офертите валят ежедневно.
Ако в къщи ти липсва внимание, ниско ти е самочувствието или искаш нови изживявния ... малко жени бих устояли

Не е лабилност просто искат и имат нужда да бъдат ухажвани и желани непрекъснато независимо от кой стига да е убедителен

It has yet to be proven that intelligence has any survival value

Тема Re: ок, похвали се ...нови [re: Jolee] Отговор на мнението
Авторвyйчo (Нерегистриран)
Публикувано24.05.07 01:34



не че не ти вярваме, сигурно си стойностно момиче, та мнозина ангажирани мъже пъшкали подире ти ... ама какво искаш да кажеш с това? защо въобще го споменаваш? и защо настръхваш от ужас от такива? те да не са прокажени? от кое точно те е страх, след като не те е страх, че "твоето щели да го пипат"? не ми звучиш, принципно, като особена моралистка. ама може и да бъркам. такава ли си? защо наричаш това "грях"? кой говори тук за сълзи и мъка? тук хората говорят за прекрасни неща като секс и емоции, а не за сълзи и мъка, де видя в това грях? и в какво се изразяват точно принципите ти, за които споменаваш? хубаво е да има в днешно време момичета, вярващи в някакви принципи и идеали, ама хайде поне да ги формулираме, че да разберем за какво става дума, просто така остава едно съмнение за самозаблуждение у теб наместо "принципи", ако ме разбираш. едва ли си девствена, щото далеч не звучиш като такава, ама извинявай за въпроса, от колко време не си помирисвала мъж? просто питам, има разни статистики, ама не визирам тях, просто такива леко нелогични приказки винаги са ми леко странни, та е хубаво да се уточни, че коментаторите все пак все още са в играта, а не са просто странични наблюдатели и консултанти (това вече не знам дали ще го разбереш, и на мен май ще ми е трудничко

)




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.