Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:20 01.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Изкарайте ме...нови Отговор на мнението
Автор Бapбapeлa (frozen)
Публикувано15.12.06 13:53



от недоумението.... дали аз не съм в ред или този дето е написал това :

Тя ми излизаше с приказката "Аз съм сама,трябва да си глеедам децата,трябва да работя" и газеше всичко наред,без да подбира средства и начини.Аз на такава еманципация пикая.
Еманципацията е за УМНИТЕ и ИНТЕЛИГЕНТНИ ЖЕНИ,не за селските пръчки каквито са повечето в България


това мнение е на мъжле / не казвам мъж умишлено/, което е възмутено от шефа си жена , защото го била наказала.

в какво се състои недоумението ми : значи е нормално мъж да гази всичко наред без да подбира средства за да постига целите си, а ако го прави жена това е погрешно и недопустимо и ненормално , демек ....на такава еманципация пикая .... .как точно трябва да действа жена - да имате идея мъжете . защото явно според този мъШ , тя действа погрешно

и още едно питане : какви качества трябва да притежава жена, за да вземе че да се еманципира.

Редактирано от Бapбapeлa на 15.12.06 13:54.



Тема Re: Изкарайте ме...нови [re: Бapбapeлa] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано17.12.06 05:20



Бе знаеш че тук всички "пикаем" на еманципацията,така че вземи си питанката и я пльосни в друг клуб!
В клуба на еманципираните примерно.



Камилата може да работи една седмица без да пие.Аз мога точно обратното

Тема Re: Изкарайте ме...нови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор turseshtaO1 (новобранец)
Публикувано17.12.06 09:38



Е сега вече ще си късаме потниците. Какво си креснал. Ядосва те, че жените се справяме не по-зле от вас или какво?
Ходи се изходи в тоалетната, а не в клуба, успокой се и пак ела.
Що пък като толкова сте против такива жени, не ни приютите да ни издържате и да ни поддържате стандарта, който сме стигнали. Не за друго, просто да спасите света от толкоз "кучки". Пък и някой събрат ще отървете


Лек ден и по-полека, морски, че ще си докараш някое главоболие!

В търсене на истината, откриваме и себе си
може би
НАДЯВАМ СЕ!!!

Тема Re: Изкарайте ме...нови [re: turseshtaO1] Отговор на мнението
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано17.12.06 11:38



И аз съм се чудила като са толкова против еманципацията, защо всеки противник на еманципацията не си вземе в къщи една жена, не я издържа от-до, не я глези, не й пазарува, срещу само и единствено любовни ласки и глезотии, за да й даде възможност да е "дама" и то изискана, тогава тя няма да има извинение за главоболие, умора и липса на време и желание?


Да, ама така им изнася, само да плюят, и нщо да не правят. Толкова им е добре жената като донесе заплатата в къщи, от какъв зор ще я карат да се откаже от еманципацията?

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Изкарайте ме...нови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор PipilotaViktualija (пристрастен)
Публикувано17.12.06 12:27



Ти пък откъде накъде си присвояваш правото да правиш такива генерални заключения- "тук всички пикаем на...". Слава Богу, в този клуб има достатъчно силни мъже, на които еманципацията на жените не им пречи, пък и стига с тази еманципация- толкова ли е трудно да се разбере, че иде реч единствено за човешки права и даването на нормални права на част от хората, които по полов признак не са имали такива. Какво толкова смущаващо има в това?!


Добре, че има и еманципирани жени вече, че иначе щяхте да си пиете самотни ( мъжете имам предвид) по коледни и новогодишни купони.



Тема Re: Изкарайте ме...нови [re: PipilotaViktualija] Отговор на мнението
Автор Ocoroвeц (~*~)
Публикувано17.12.06 14:55



Това с пиенето не го схванах.




~*~
In Neci Renascor Integer

Тема Re: Изкарайте ме...нови [re: Ocoroвeц] Отговор на мнението
Автор PipilotaViktualija (пристрастен)
Публикувано17.12.06 16:35



Как тъй не го схвана?!

Ако жените не бяха придобили нормалните си човешки права, дали омъжени жени биха присъствали на купони до зори в компанията на колеги, приятели или просто съклубари? И дали въобще би било "прилично" и допустимо според отдавнашните разбирания, когато за еманципация или по- скоро за равноправие на жените и дума не е можело да става, една жена да споделя маса, чаша и фриволна реч с чужди мъже? Виж колко е просто- за това става дума.



Тема Re: Изкарайте ме...нови [re: turseshtaO1] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано17.12.06 17:19



темата беше насочена към мъжете,ма кокошките пак не се сдържаха


Ще ти скъсам жартиерите аз на тебе
Нищо че си софиянка!

Камилата може да работи една седмица без да пие.Аз мога точно обратното

Тема Re: Изкарайте ме...нови [re: Roxana] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано17.12.06 17:30



Хахаха.
За чеп ли ми е?
От отдавна си имам подобно чудо в къщи.Даже вече се примолвам тайно ,да ми спести срещу само и единствено любовни ласки и глезотии,ето това.
Нищо не искам,ни ласки ни нищо.
Вече съм готов и живота си да и дам за грам спокойствие


Не ми дреме даже ще работи ли,еманципирана ли ще е,ква ще е .
Не и ща заплатата.
Искам мираааааааа

Камилата може да работи една седмица без да пие.Аз мога точно обратното

Тема Re: Изкарайте ме...нови [re: PipilotaViktualija] Отговор на мнението
Автор Ocoroвeц (~*~)
Публикувано17.12.06 17:37



Аааа, в този аспект. Аз за друго мислех.




~*~
In Neci Renascor Integer


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.