Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:55 22.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Апропо...нови [re: AюмиAши] Отговор на мнението
АвторAтинянkaтa Taйcън (Нерегистриран)
Публикувано19.12.06 12:37



Хахахаааааааааааа...
Самата аз щях да го напиша, ама ти ме изпревари.
Аз съм виждала, как когато въпросната поддържана жена стане неактуална, спонсорът си прибира дори златните дрънкулки, които й е подарил.
Голям цирк.



Тема Re: Изкарайте ме...нови [re: ancientgod] Отговор на мнението
Автор Бapбapeлa (frozen)
Публикувано19.12.06 13:12



Подиграват ти се , но ти не се усещаш.



Може да се мислиш за мъж, но тук се показа мрънкащ путьо..... по-точно в женския клуб. Там вече ти написах - не е важно ти като какъв се виждаш, а като какъв те виждат другите .

Не помня да съм те молила за съвети някакви. Нито съм задавала въпроси за да обсъждаш мен. Редовната грешка, която прави мъШШШШШ като теб е да 'разтяга локуми' и да дава съвети на жена и то дето не са й необходими .

Да те открехна - не съм еманципирана, аз съм дивачка.

Ти се вземи в ръце и започни да мислиш .



Тема Re: нъцнови [re: npocmak] Отговор на мнението
Автор PipilotaViktualija (пристрастен)
Публикувано19.12.06 15:05



Доколкото еманципация означава все пак, според речника на чуждите думи в българския език, освобождаване от зависимост, ограничения или предразсъдъци, мисля, че е излишно да пращаме разговора в по- различна посока, а именно феминизма и неговите разновидности.

Не знам защо е толкова трудно на някои мъже ( основно) да разберат, че всички ние в края на краищата сме човеци, независимо от пола си, и че равноправието на единия и другия пол не означава междуполова война или накърняване правата на другия пол. Може да означава само промяна в нагласите му и начина на мислене, и то в посока на нормалността, тъй като не е нормално да имаш нужда да подчиняваш или да държиш в зависимост едно човешко същество, за да функционираш адекватно.

А иначе, аз лично ставам що годе войнствена единствено спрямо агресивни противници на равноправието между половете и тайни женомразци, които развяват безкултурието и невежеството си като знаме на псевдо- мъжествеността.



Тема Re: Апропо...нови [re: Aтинянkaтa Taйcън] Отговор на мнението
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано19.12.06 16:15



Дали ще се приеме като злобарка, да напомня за съдбата на бвшата Мис България, дето се злепостави в Бих Брадър, после се омъжи демонстративно за "бизнесмен", а в момента пак демонстративно се развежда?

Която беше ревала, че нямало кой да й подари апартамент и дрънкулки?


Абе Пламене, и кой беше другия на същото мнение, къде се слагате бе мишоци! Като почнете да подарявате апартаменти в луксозни квартали и като почнете да издържате освен официалното семейство и по поне още една официална любовница на европейски стандарт, а това значи любовницата на курорти зиме и лято, плюс жилище, кола, градина, шофьор, лукс и безделие, пълна медицинска поддръжка и всички нейни глезотии, елате тогава да се изказвате за еманципацията компетентно!

Докато си ближете гъзовете на село и се чудите чия чужда градина да оберете, за да имате обяд, къде изобщо се слагате в разговор за еманципация?

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Апропо...нови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор Бapбapeлa (frozen)
Публикувано19.12.06 18:09



Ама трябва ли да обяснявам че това са УМНИ ЖЕНИ - не е нужно да обясняваш каквото и да било . това не са УМНИ жени, в ВРЕМЕННИ жени тип носни кърпички - като се измърсят ги заменят с други .... дори не си правят труда мъже да ги изперат.



да питам - защо мислиш, че наричаните от теб умни жени не работят ..... работят и още как и то мръсна работа ....

знам е жена ти чете също тук / и я моля да не се засяга / ....ама да те питам и друго - като заработват такива жени без да работят/ егати абсурда, но точно това си казал / , защо не направиш добро на жена си, да я уредиш на една такава работа бе .... направи й добро - хем по-добре ще живее като принцеса , хем няма да работи и най-вече ще се отърве от теб да не я товмозиш на тема еманципация ..... ти нали ревеш за спокойствие .... ами действай....или само ще приказваш празни приказки .



Тема Re: Апропо...нови [re: Бapбapeлa] Отговор на мнението
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано19.12.06 19:36



Хаха, ма на Пламен жена му чела тук???

Па жена му знае ли какви бележки ми е писал Пламен преди известно време?

Леллеее.....Пламене, ти си имал жена бре! Защо тогава ми се натискаше? Хахаааах! Ех, че весело! Хаха! Дано е умна жена ти, да те поразпита какви си ги сукал,защото едва ли само на мен си писал от "онея" бележки"!


Че и среща искаше....хахаааа.....добре че адски рядко се навивам на среща, и на бас колко хора знаят това тука....


Бива ли така, Пламене, противнико на еманципацията....




Ееееехххххххх.......мъже, като тикви на плет....да ги ожалиш просто

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Апропо...нови [re: Roxana] Отговор на мнението
Автор Centaurus (див)
Публикувано19.12.06 19:39



Ех, Рокси...

Истината е, че мъжът винаги си плаща за ебането - и на еманципирани и на нееманципирани жени.
Лошото е че в някой случаи се налага да плащаме тройно: и с времето си, и с чувствата си и с парите си

глупак, простак, мръсник, циник
за к'ва ме мислиш ти


Тема Re: Апропо...нови [re: Centaurus] Отговор на мнението
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано19.12.06 19:47



Я не ме баламосвай.

Плащал бил. А жената всичко безплатно получава. Тая приказка вече не я разказват към братя Грим.

Абсолютно не мога да разбера докога мъжете ще се правят на ощипани. Аз въздух не дишам, хляб не ям, сметки не плащам и не знам как стоят нещата. Само ти плащаш. Аре на боклука, плащал бил, какво плащаш изобщо, бирата си за вечерта?

Дошло ми е до гуша от "плащащи" мъже, дето най-много да иде да се наплюска в съседната бирария, мама да му смени чаршафите, а някоя наивница да му стопли леглото безплатно.



После само на едно дете мъжете почват да реват колко е тежък живота. Иди в клуба на разведените и се поразговори. Сите мъже са нещастни, зарязани, недоволни, и не могат една супа да си приготвят, но уста като клозетна чиния и претенции за шеф и господ на всичко.


Гъза ви е голям.


За мен тоя спор е безсмислен.


Ако сте толкова читави, ще сте търсени, обичани, преследвани и предпочитани. За вас ще се избиват тълпи жени.

Ама не сте, и всичко, което можете, е да се лигавите тука на 3 женски ника. Еба ти "мъжете".

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Апропо...нови [re: Roxana] Отговор на мнението
Автор Centaurus (див)
Публикувано19.12.06 20:02



Кака, ти пак се разфуча в типично твой стил

Колко процента от българските жени изкарват повече от мъжете си? 5%? 6%?

Това е положението - ние плащаме сметките по заведенията, ние поемаме разходите по домакинството, ние плащаме и глезотиите и подаръците на любовниците си, плащаме и абортите им ако се наложи.
Нне си ти тази, която ще ми каже къде да вървя. Аз пътя си го намирам и без чужда помощ.

Престани да слагаш всички мъже под един знаменател.
Имам две деца и си ги гледам перфектно. Нито съм нещастен, нито съм зарязан. Нито пък жени ми липсват - точно защото мога и знам как да плащам.
И по трите начина!

глупак, простак, мръсник, циник
за к'ва ме мислиш ти


Тема Уфффф,нови [re: Centaurus] Отговор на мнението
Автор AюмиAши (ронин)
Публикувано19.12.06 21:35



чак вече е досадно да пиша...



Това е положението - ние плащаме сметките по заведенията, ние поемаме разходите по домакинството, ние плащаме и глезотиите и подаръците на любовниците си, плащаме и абортите им ако се наложи.

Какво имаш предвид, нима жените не плащат - за заведенията - с времето си, за домакинството - с труда си, за женения любовник - с перспективата си, за аборта - със здравето си?! Само пари са ти в главата, май...

И какво искаш да кажеш с тези 5-6% - не знам колко, но вкъщи сме 100% - защото всички работещи жени(аз), печелим повече от мъжете си (той). И това дори не е и някаква мярка, защото много добре знаем - някой ден палачинката се обръща, и не винаги се оказваш от по-добре намазаната й страна.Така че по-добре заедно и за общата цел, отколкото някой да го играе "баровец" и "плащащия за всичко". Пфу!

Ветрилото, върху което пишех стихове,
се прокъса
в залеза на лятото.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.