Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:52 11.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Апропо...нови [re: Бapбapeлa] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано19.12.06 22:01



Ми не ще


Заеби,хитра жена си е тя!
То най лесно да си фане шапката,ми после?
Ай в клуба на разведените да разправяме колко сме щастливи че сме гладни ама сме си запазили достоинството
Не е толкова откачена моята,заеби!

Камилата може да работи една седмица без да пие.Аз мога точно обратното

Тема Re: Апропо...нови [re: Roxana] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано19.12.06 22:09



Ей буцо,я се дръж на положение да не почнеш наистина да получаваш лични от мене че тогава кво ше ти прочетат очите-не ти е работа!
Достатъчно боклук се върти около ми и в реално място,така че не се налага(слава богу) да свалям звезди на некви малоумнички в нета.
Запази си мокрите сънища за себе си,не се размечтавай тука на показ



Баси откачалките

Камилата може да работи една седмица без да пие.Аз мога точно обратното

Тема Re: Апропо...нови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано20.12.06 11:15



Всички тук може спокойно да излъжеш, но ти и аз помним добре какво пишеше в тия бележки.

Ето затова от години избягвам срещи, и ако изобщо реша да има среща, пада големо проучване за какво става дума.

Лъжец си ти, и то безсрамен лъжец. Дано жена ти е наясно каква змия държи в пазвата си.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Уфффф,нови [re: AюмиAши] Отговор на мнението
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано20.12.06 11:21



Остави ги тея двамата, заради масата такива като тях простаци всяка жена, която намери начин, ще потърси друг мъж, и ще гледа да се спаси от тяхната простотия.


На бас, че и двамата имат не много интелигентни жени, покорни, послушни и зависими, и за някое подхвърлено левче са готови на всичко, поради липса на алтернатива. Така им се качва егото на простаците, от покорни, тъпи и овчедушни жени.

Затова са против еманципацията. Кога ще накараш една силна и интелигентна жена доброволно да се остави някой такъв тъпанар да я тъпче и унижава и с подхвърлени левчета да му слугува, да било чисто в къщи моля ти се,......жена му е сведена до функциите на прахосмукачка и миялна машина, и ебане по часовник....просто нямам думи!!!



Ми аз тоя на втора приказка и няма да искам повече да имам нищо общо, по никакъв начин.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Уфффф,нови [re: Roxana] Отговор на мнението
Автор Линдa (щастливка)
Публикувано20.12.06 11:58



Ако искаш да те поканя на гости да се запознаеш с домашната ми помошница и да ми покажеш колко си интелигентна.
Можеш само да си мечтаеш за такъв мъж и да го сънуваш,но в реалния живот едва ли ще ти се отвори парашута.
Ставаш много смешна.




Майк е кучето ни!

Тема Re: Уфффф,нови [re: Линдa] Отговор на мнението
Автор AюмиAши (ронин)
Публикувано20.12.06 12:07



Личните отношения - на лични бележки, моля!



п.п. Офф - Що не поизрежеш малко черния фон, около кучето в сигнатурата ти? Мисля, че снимката само ще спечели от това.

Ветрилото, върху което пишех стихове,
се прокъса
в залеза на лятото.


Тема Re: Уфффф,нови [re: AюмиAши] Отговор на мнението
Автор Линдa (щастливка)
Публикувано20.12.06 12:16



Знаеш ли я бъди солидарна с всеки и ако те питам нещо тогава ми отговаряй.
А що се отнася до снимката така ми харесва.
На който не му харесва да не я гледа.






Майк е кучето ни!

Тема Re: Уфффф,нови [re: Линдa] Отговор на мнението
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано20.12.06 12:59



Еби се в гъза.

Без значение коя си, всеки може да има колкото си иска регистрации в дир, Пламен ми е писал ясно за какво иска срещи с мен. Ако пък си тая, за която се представяш, да се беше позамислила колко точно си щастлива, щом мъжа ти си кръшка, а ти се правиш на две и половина.

И изобщо за какво говорим, еба ти пошлотията и простотията в неизмеримо количество, разкарай се.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Уфффф,нови [re: Линдa] Отговор на мнението
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано20.12.06 13:01



А според мен Пламен си държи повечко регистрации за всеки случай. Пламене, толкова ли е зле работата, сам да си разиграваш сценки?

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: нъцнови [re: PipilotaViktualija] Отговор на мнението
Автор npocmak (по действ. слух)
Публикувано20.12.06 13:22



ти май се хващаш за нещо извадено от контекста и не четеш изцяло.
тук не говорим за еманципацията в аспект:
- на робството - аболиционизъм.
в исторически план, например:
- католическа еманципация - увеличаване на римокатолическите граждански права в Британия и Ирландия;
- юдейска еманципация - при която на евреи се дават граждански права във Франция през 1791;
- Еманципистка реформа от 1861 в Русия;
- Emancipation Proclamation - декларация от президента на Съединените Щати Абрахам Линкълн, обявяваща, че всички роби на Конфедерацията са свободни...

тук говорим за еманципацията на жените.
а в този смисъл, според индивидуалнто си субективно самоопределяне и светоглед, женската еманципация намира израз в осъзната, открита подкрепа на някой вид феминистко движение или, според индивидуалните си възгледи, схващанията на отделната жена могат да бъдат отнесени отново към някоя от фракциите на феминизма (или към комплекс на някои тях).




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.