Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:41 11.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Апропо...нови [re: Бapбapeлa] Отговор на мнението
АвторAтинянkaтa Taйcън (Нерегистриран)
Публикувано19.12.06 00:51



Не си съвсем права за това, че жената не се еманципира по собствено желание. Аз например просто така съм възпитавана, защото това съм видяла в семейството си. Силни жени и неинициативни мъже.
Пък относно възползването... Да, бившият ми успя да се възползва около 6-7 годинки. Ама все пак всичко свърши с щастлив край, тоест с развод.



Тема Re: Апропо...нови [re: Aтинянkaтa Taйcън] Отговор на мнението
Автор Бapбapeлa (frozen)
Публикувано19.12.06 01:01



nо не си се родила с мисълта непременно да се еманципираш . сама казваш че така си възпитана . ако семейството ти беше друго- например силни и инициативни мъже и жени-домакини щеше ли да се еманципираш .....хм , може би щеше, но по друга причина, не по тази че мъжете около теб са били неинициативни ...

моите родители - баща ми беше силен човек , а майка ми също е силен човек......ела да видиш последствията .



обаче ....не ми се влиза в разсъждения посреднощ както съм уморена .



Тема Re: Апропо...нови [re: Aтинянkaтa Taйcън] Отговор на мнението
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано19.12.06 01:21



Е, някои мъже имат малко повече мъжки хормони и се дерат колко са най-мъже, но това не променя ситуацията, че мразят да плащат за липса на еманципация.


Досега не съм срещнала мъж, който е съгласен да поеме всички разходи по една не-еманципирана жена, издръжка, алабала, последствия, деца, имоти, наследства, както е било в не-еманципираното минало. Обаче реват....срещу еманципацията. Жените били виновни....

Ми аз нямам нищо против да не съм еманципирана, ама кой ми дава? Пламене, като ме искаш нежна и изискана, ще ми купиш ли кола, да не ходя в калта с високите токчета, и ще ми донесеш ли закуската в леглото, ти самия или прислугата, че днес съм нежна, изискана с новия лак за нокти и уморена от вчерашния бал?



Ще повярвам, че мъжете искат да няма еманципация, когато всички масово почнат отново да плащат всичко от-до на съпругите си, включително дамските превръзки и ликьора за дамското парти, не споменавам всички тоалети, финтифльошки, кафета, жестове, цветя и рози, копринени чаршафи, кола за всеки ден и още капризи, да фантазирам ли?


И аз искам да не съм еманципирана, ама никой не ми дава. Нито един мъж около мен не иска да ме види без пари, изоставена на грижите му и безпомощна нежна женичка, хленчеща в кърпичката си.


Ако се беше намерил такъв, щехме да го гепнем, но такъв на хоризонта нема, нема и да има, хак ви е, мъже, еманципацията, само да ми е гъкнал някой мъж, че съм кисела, нацупена, уморена и тепърва искам да се изкъпя, вместо да го чакам напарфюмирана в леглото с вдигнати крака.




Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.

Редактирано от Roxana на 19.12.06 01:27.



Тема Re: Апропо...нови [re: Roxana] Отговор на мнението
Автор chocho_be (Познаваме ли се)
Публикувано19.12.06 02:12



Roxana,Съжалявам но дори и да не се съгласиш има,ОЩЕ такива между нас!

Написала си за подпис робът се бори за свобода! И първото което се чуди след като я получи е какво да я прави! Май ми прилича на някаква сълзлива история! Как според теб ще получиш това което искаш,като във всичките ти постове,нито веднъж не видях да пише "аз съм виновна за това" Ами само ТЕ са виновни,ТЕ така правят,Те това.... ами не исках,но ме принуждаваш,сама ще си умреш како! Знай поне ,че си постигнала целта си,накривила си на някой на х*я! Сигурно аз ,или някой тука,да речем Пламен ти избира бащата на детето ти ,и сигурно аз или Пламен го чакахме с отворени крака,и след като се виде кой от къде ,ТЕ са виновни нали?



Айде ползвай те ги тези руси главици,за нещо друго освен за закачалки!






Тема Re: Апропо...нови [re: Roxana] Отговор на мнението
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано19.12.06 05:16




И идея си нямаш колко много такива жени има!
Който карат чисто нови коли,живеат в луксозни жилища и ходят по дамски партита през ден.
И това без дори и да са си мръднали пръстчето(на ръката разбира се)да поработят.
Ама трябва ли да обяснявам че това са УМНИ ЖЕНИ.


И аз искам да не съм еманципирана, ама никой не ми дава.
Ако се беше намерил такъв, щехме да го гепнем, но такъв на хоризонта нема,


Има,ама не за всеки
И аз ако бях на твое място,нямаше да се дуя из форумите,ами сериозно щях да се замисля по въпроса-защо такъв за мене няма
И си стоя разведена

Камилата може да работи една седмица без да пие.Аз мога точно обратното

Редактирано от *Плaмeн* на 19.12.06 06:16.



Тема Re: Изкарайте ме...нови [re: Бapбapeлa] Отговор на мнението
Автор ancientgod (непознат )
Публикувано19.12.06 07:12



Виждам ,че съм станал известен,ама като ме цитираш поне помислили за авторското право?
Колкото до това дали съм мъж, има на кого да го доказвам,а ти не си ми никакъв стимул.Интересно въобще за теб има ли истински мъж.То че досега не си срещнала истинския е ясно на всички,ама вземи се в ръце ,че годинките се търкалят а ти все пиесата "аз нещастната неразбрана еманципирана интеуегентка " играеш





Тема Re: Апропо...нови [re: *Плaмeн*] Отговор на мнението
Автор AюмиAши (ронин)
Публикувано19.12.06 10:26



И идея си нямаш колко много такива жени има!
Който карат чисто нови коли,живеат в луксозни жилища и ходят по дамски партита през ден.
И това без дори и да са си мръднали пръстчето(на ръката разбира се)да поработят.


Стига лъга жените, бе! Луксозни коли - ама с пълномощно, жилища за временно ползване, докато се появи някоя нова, по-свежа п...ка, а богаташките съпруги са доста по-семпли и живеят по-скромно, да не говорим че носят един куп отговорности за дом, деца и т.н и рядко им остава свободно време.

Пък и богатите мъже наистина са малко - тук нямам предвид разни, дето отскоро правят по 2-3000лв./мес. и си въобразяват, че това са пари, с които могат да постигнат лукс.

Ветрилото, върху което пишех стихове,
се прокъса
в залеза на лятото.


Тема Re: Апропо...нови [re: chocho_be] Отговор на мнението
Автор AюмиAши (ронин)
Публикувано19.12.06 10:27



Съжалявам но дори и да не се съгласиш има,ОЩЕ такива между нас!


Къде - в мечтите си или на практика?



Ветрилото, върху което пишех стихове,
се прокъса
в залеза на лятото.


Тема Re: Апропо...нови [re: AюмиAши] Отговор на мнението
Автор chocho_be (Познаваме ли се)
Публикувано19.12.06 11:01



За просветените има на практика!





Тема Re: Апропо...нови [re: chocho_be] Отговор на мнението
АвторAтинянkaтa Taйcън (Нерегистриран)
Публикувано19.12.06 12:34



Всеки си има лична концепция, разбира се, но невършенето на нищо освен разкрасителни процедури и шопинг, ако ще и от европейските магазини да е, води до суперзатъпяване.
Няма смисъл в консуматорството като самоцел.
Рядко има толкова извисени поддържани дами, които да се занимават например с изкуство - писане на стихове или рисуване. И то са под критичното ниво, за да се приемат от някого извън семейството им.
Бе голяма простотия...


С ръка на сърцето, отказвам да бъда глезена по този начин. Можи и да е въпрос на възпитание, което не може да се изкорени.
Пак с ръка на сърцето - съм позволявала на някои мъже да ми купят стойностни подаръци, но това не е защото аз не съм можела да си ги купя.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.