Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:45 26.04.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Гаден мандраджиянови [re: grayclock] Отговор на мнението
АвторSpero (Нерегистриран)
Публикувано12.09.03 02:04



Ok, dosta typo se polu4i tozi spor. Iskam samo da ti kaja, 4e otkak se pomnq vse s obiknoven sapun si q miq i ni6to dosega ne se e slu4ilo. Izvinqvay za vsi4ki gluposti.



Тема Re: Гаден мандраджиянови [re: Spero] Отговор на мнението
АвторVeso (Нерегистриран)
Публикувано12.09.03 09:00



Kakvo mu se izviniavash, ja vij kakvi gi e pisal v nachaloto. Tozi izobshto i s voda sigurno ne se mie ta kakvo ostava sas sapun.Sega kato vidia che e smeshen i jalak izmisli niakakav gel i jena...tozi jivee sam i smardi kato por



Тема Re: Главичката!нови [re: Любoпит] Отговор на мнението
Автор yellow_black (неунищожаем)
Публикувано12.09.03 14:00



Samo reznqcite uspqvat



Тема Главичката!нови [re: yellow_black] Отговор на мнението
Авторniakoi (Нерегистриран)
Публикувано12.09.03 14:17



A kakvo da napravia ako izobsto ne mi se ogolva dave i pri erekcia? Toest samo malko mi se ogolva i ne se pokazva cialata



Тема Re: Гаден мандраджиянови [re: Veso] Отговор на мнението
Авторgrayclock (Нерегистриран)
Публикувано12.09.03 14:41



imash nujda ot psihoterapevt ... :-)) ne si prehvurlia lichnite problemi vurhu hora koito ne poznavash .. aide idi blusni edna chekia i si cunkai rukata



Тема Медицински проблем ?нови [re: niakoi] Отговор на мнението
АвторCъceдa (Нерегистриран)
Публикувано12.09.03 17:18



Когато бях на 9 години се лекувах в болница от пневмония. По стечение на обстоятелствата ми извършиха какви ли не изследвания на цялостното ми състояние. Стана ясно и че имам още от раждането проблем с някой жлези свързани с половата система... но това както и да е, няма общо с темата.

Та ме пратиха на лекар който чисто физически ме прегледа и установи че главичката на члена ми не може да се заголи изцяло, тей като отвора на кожата обгръщаща главиката е по тесен от самата главичка. Препоръчаха да се опитвам сам редовно когато се къпя да се опитвам да си "заголвам" главичката, било то с помощта на само на вода или и сапун ( предполагам че и други лубриканти биха влезли в употреба). та цялата идея е кожата да се отпусне от периодичното разтягане. В началото се прави бавно и внимателно, поради чувствителността на главичката. За смазка можеш да изполваш и слюнка ( универсалния естествен лубрикант )...
Действай редовно и упорито :)
Ако не успееш да се справиш - потърси лекарска помощ.

П.С. и внимавай със сапуна ... на мен лично не ми действа добре - щипе ми на главичката , така че не ползвам.



Тема Re: Гаден мандраджиянови [re: grayclock] Отговор на мнението
АвторVeso (Нерегистриран)
Публикувано12.09.03 21:23



Gaden Mandradjiia shto ne hodish da se izmiesh vmesto da davash akal na horata?
Ot Mandradjiia koito si pravi chekii vsicka vecher i si zunka rakata nevzimam saveti



Тема Re: Главичката!нови [re: gagalove] Отговор на мнението
АвторGlavata (Нерегистриран)
Публикувано16.09.03 13:21



Tova za sapuna e absoliutno virano...vednuj se polu4i tazi prostotia,no neznaeh posledno ot sapuna li e ili ot novoto gadje,no i lekarite sa na tova mnenie.No vupreki tova ot togava pada iako miene i s Nivea e nai dobre,za6toto kak bih pozvolil na mackata mi da go lapa ako ne sum go izmil 1,2 puti triabva si prosto..a po princip za temeta niama smisul любопитен hodi se obreji ako e tolkova zor,no tova ne pre4i v nikoe otno6enie..are sus zdrave:PP



Тема Re: Гаден мандраджиянови [re: Veso] Отговор на мнението
Авторgrayclock (Нерегистриран)
Публикувано16.09.03 14:09



istinsko udovolstvie e da cheta pisaniata ti :-) moje li sledvastia ti bezcenen komentar da e s poveche dumi ....
hmmm i tova s mandradjiata ne go razbiram .. bi li obiasnil po podrobno koe e obidnoto v kombinaciata GADEN MANDRADJIA ili kakvo po tochno imash predvid .... da ne si ot niakoe smotano selo i da opraviash ovcete v mandrata ?



Тема Re: Главичката!нови [re: Любoпит] Отговор на мнението
Автор SONY994FM (непознат)
Публикувано24.10.14 22:00



Здравейте,прочетох че ако се носи главичката на пениса постоянно открита,забелена е по хигенично,реших да пробвам,но се появи проблем.след 12часа кожата която се намира зад ръбчето на главата се поду и започнах да изпитвам дискомфорт и сърбеж,дали е опасно да продължавам да я държа така или ще спадне,някой сблъсквал ли се е с подобен проблем?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.