Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:54 24.04.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Главичката!нови [re: gagalove] Отговор на мнението
АвторSpero (Нерегистриран)
Публикувано06.09.03 23:45



Ами най-малко си спестяваш ония неприятни моменти, когато ти се заголи като се надървиш и след това като ти се върне обратно кожичката, защипва някой и друг косъм дето направо да се побъркаш. А и от хигиеннна гледна точка е по-добре. Колкото и често да се триеш там със сапун.



Тема Re: Главичката!нови [re: Spero] Отговор на мнението
Автор gagalove (euphoric)
Публикувано07.09.03 10:52



nikoga ne si mia glavichkata sus sapun, zashtoto ne e dobre...ima tam reditza mikroorganizmi koito jiveiat i poddurjat flora a sapuna gi ubiva i oburkva vsichko, ot sapun se zacherviava a moje i gubichki da se razviat pri lipsata na niakoi ot tezi mikroorganizmi

gagalove's cry


Тема Re: Главичката!нови [re: gagalove] Отговор на мнението
АвторSpero (Нерегистриран)
Публикувано08.09.03 22:08



Ey tva puk e nay-golqmata glupost deto sym 4uval po toq vupros. O6te v puberteta ni u4at, 4e kato navlezem v nego e dobre glavi4kata da se zagolva i vnimatelno da se izmiva s topla voda i sapun. 6toto mejdu kojata i glavi4kata se subira vsqkakva mrasotiq. Az go pravq ot togava, ve4e 15 godini, i dosega ne sum imal nikakvo vuzpalenie ili kakuvto i da e bilo problem v tazi oblast.



Тема Re: Главичката!нови [re: Spero] Отговор на мнението
Авторgrayclock (Нерегистриран)
Публикувано09.09.03 14:13



mi .. dosta si neorientiran .. polovite organi s sapun ne se miat .. ako stesh viarvai .. pitai niakoi lekar ...



Тема Гаден мандраджиянови [re: grayclock] Отговор на мнението
Автор3axapи (Нерегистриран)
Публикувано09.09.03 22:46



Брей изрод, ами ти какво го правиш всичкото това "сирене" което се образува там. Може би с него храниш цялото си семейство, жената, децата че и комшийката. Браво, абе добре го каза, питай някой лекар. Какъв лекар бе, ветеринарен ли, да ти каже качествата на сиренето което произвеждаш там? А може и рецепта да ти предпише, колко време трябва за да узрее реколтата. Незнам дали има и други мандраджии като теб, ама аз лично не завиждам на съществата които се хранят при теб. Някак си не го възприемам този начин за изхранване на населението. Хайде да разкажеш още нещо за това. Интересува ме по-специално какви количества се произвеждат, какъв е вкуса според запознатите и какви мерки предприемаш за да го коригираш. Също ме тревожи въпроса за хранителната стойност на продукта има ли много калории или не. Хубаво е да се знае, не че имам намерение да си поръчам от твоята мандра, просто може някой ден и аз да стана производител, знаеш ли...



Тема Re: Гаден мандраджиянови [re: 3axapи] Отговор на мнението
Автор gagalove (euphoric)
Публикувано10.09.03 09:47



e da, mojeshe prosto vmesto vsichki tezi gluposti da napishesh " ne znam nishto po vuprosa, no iskam da pokaja kolko sum tup"

gagalove's cry


Тема Re: Гаден мандраджиянови [re: gagalove] Отговор на мнението
Автор3axapи (Нерегистриран)
Публикувано10.09.03 14:00



А ти вместо да лъжеш хората, можеше да вземеш да си го измиеш. Глупак, жените не трябва да си мият путките с обикновен сапун, защото обикновенният сапун е прекалено основен и унищожава киселата среда която им пази вагината от микробите и инфекциите. За това се продава специален сапун за половите органи с по-ниско pH. При мъжете няма такава кисела среда. Ако не знаеш смегмата която се образува под кожата на хуя ти е канцерогенна освен всичко друго. При теб проблема е, че кожата ти е прекалено чуствителна там. Това не означава, че на всички хора е такава. Смотан мандраджия :)))



Тема Re: Гаден мандраджиянови [re: 3axapи] Отговор на мнението
Авторgrayclock (Нерегистриран)
Публикувано10.09.03 14:34



haha, be ti si bil mnogo prost ... kogato se kaje sapun .. obiknovenno se razbira obiknoven sapun ... fakta che ne izpolzvam sapun ne oznachava che ne se podmivam ... i kvo obsto ima sireneto nesto ne shvanah ... ama neise ... aide tam lapai bahura i se potapiai...
kolkoto za lekaria ... ufff aide mainata ti .. jivurkai si ...



Тема Re: Гаден мандраджиянови [re: grayclock] Отговор на мнението
АвторSpero (Нерегистриран)
Публикувано11.09.03 00:04



А не, аз тва наистина не го разбирам. Как се подмиваш бе, само с водица ли? Не ми се мисли за тази дето ти прави свирка. Ми то ако ставаше така, ти и целия само с водица можеш да се миеш, то тялото е по-чисто от грездея. Уф, аман от умници, аз ако разбера че съм някакъв непросветен мизерник, щях да си затрая от срам, а не да ръся мозък по нета. И да изприпкам да си купя сапун до близкия отворен магазин.



Тема Re: Гаден мандраджиянови [re: Spero] Отговор на мнението
Авторgrayclock (Нерегистриран)
Публикувано11.09.03 10:09



maina, tochnata marka ne ia znam na prepara ..jena mi go kupuva ... niakakuv gel e ... prosto ne izpolzvam sapun ..tova e ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.