Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:46 22.05.24 
Природни науки
   >> Медицина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Провалът на шведите срещу КОВИД-19нови [re: saksun]  
Автор hidrazin4o (рекордьор)
Публикувано01.12.20 00:15



Ай сяда уточним - кой се провали срещу КОВИД-19 ???
Щот като гледам статистиката сме гола ВОДА ненапита.
Демек НОЩ, ДЕН, Мурафетчийски и останалите глупаци май трябва да получат адекватна присъда за некадърност.



Тема Re: Провалът на шведите срещу КОВИД-19нови [re: hidrazin4o]  
Автор saksunМодератор (непозната)
Публикувано01.12.20 11:01



Ай сяда уточним - кой се провали срещу КОВИД-19 ???
Щот като гледам статистиката сме гола ВОДА ненапита.


Обществото се провали. Главно хората носят вина за ситуацията, в която се намираме. Не всички, има доста стриктни, но има и такива с поведение гола вОда.



Тема Хората нямат вина !нови [re: saksun]  
Автор laplandetza (старо куче)
Публикувано01.12.20 11:36



или имат, ако бяхме с поколенията на онези преди последната голяма война, до сега да сме в режим избиване и Революция.
Вие сте жалки роби, вие, сещай се за такива като теб. Струва ли си да съществуваш..........?



Тема Re: Хората нямат вина !нови [re: laplandetza]  
Автор saksunМодератор (непозната)
Публикувано01.12.20 11:39



Аз не съществувам, а живея. И пазя чуждия живот, освен този на близките ми и своя.



Тема Ами ела и ...нови [re: laplandetza]  
Автор pavyan (понякога GP)
Публикувано01.12.20 11:52



се бори против властта.Ела и направи Революцията,която прокламираш.Да де ,ама от уредената чужбина е по-лесно да сипеш акъл и правосъдие,но не и да се върнеш в България.Апропо,откъде на къде,човек,които с нищо не е допринесъл за борбата с Ковид в България,ще ми дава наклон в живота?А?Айде,вдигай се и идвай доброволец.Ще ти осигуря веднага работно място със заплата от 3000лв.Айде,де!

Безплатният секс развращава,платения-озлобява!



Тема Re: Провалът на шведите срещу КОВИД-19нови [re: saksun]  
Автор hidrazin4o (рекордьор)
Публикувано01.12.20 12:42



Главно хората носят вина за ситуацията, в която се намираме.

Ами тогава за къв чеп е медицинското съсловие и защо въобще получават някакви пари?
Значи когато се провалят медиците никога не са виновни?
Милите ми те пъпки ненагледни...





Тема Re: Провалът на шведите срещу КОВИД-19нови [re: hidrazin4o]  
Автор saksunМодератор (непозната)
Публикувано01.12.20 13:13



Медицинското съсловие не може да върви след хората в обществения транспорт, да следи кой с кого се събира, къде ходят на групи, с маски ли са. Има контролни органи за това, защото явно съвестта не е достатъчна.



Тема Лекувах във Финландия по моята медицина,нови [re: pavyan]  
Автор laplandetza (старо куче)
Публикувано01.12.20 18:00



Лекувах ги тук, ,аз съм стоматолог, зъболекар/хирург. Отчел съм се.
Революцията, ......... времето е различно , не става по изпитаните , утъпкани пътища, рабитя за нея, аз съм роден за да го правя, но по Нашия си начин, бавно, подмолно отвътре, като неоткриваем злокачествен тумор, инфилтрация по всички етажи и най вече служби сигурниост, имам много роднини, имам много деца.........
Един ден ще извадим Сабята само веднъж, без да поватаряме, Един Удар. Едно Бъдеще, Безкрайна Еволюция!..........Без хора !



Тема За пореден път те моля.........нови [re: hidrazin4o]  
Автор laplandetza (старо куче)
Публикувано01.12.20 18:06



Не ни слагай всички на Едно. Нямам общо с Подобни безграбначни.
Докато бях в БГ и работех като много млад , не съм бил с мисъл за пари, лекувал съм и без заплащане , дори и тогава, когато трябваше да се плаща, помогнал съм на много хора.
Във Финландия продължавам да помагам, тук също за много от моето лечение се плаща, аз имам власт да не пиша сметки на тези пациенти за които реша, разбираш ли, макар и заплатата ми да зависи от тези пари. Стар съм и работя друга Дейност, осигурен съм и ми е Мисия да Лекувам без пари или за малко пари Тези Пациенти които преценя.



Тема Re: За пореден път те моля.........нови [re: laplandetza]  
Автор hidrazin4o (рекордьор)
Публикувано01.12.20 18:58



Чакай ся малко, ти нали беше умрел бре?
"моето Име Оставете в Мир и Покой, Аз съм мъртъв за Вас"
Така че кво те притеснява? Като умрел не влизаш в класацията бре.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.