Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:19 28.04.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема На мен ли ми се струва...?нови  
Автор Secret_boy (Маниак:))
Публикувано23.01.10 01:51



... или този форум умира?

Двайсет дена от януари, а почти няма тема... На предаването ли се дължи или "увеличилият" се брой зрители по бТВ нямат време да пишат тук?





Тема Re: На мен ли ми се струва...?нови [re: Secret_boy]  
Автор antivik (много умен)
Публикувано23.01.10 08:16



По-скоро увеличен брой зрители не могат да гледат предаването заради часа в който го дават, а и скоро не съм срещал интересна тема за обсъждане.

Съмнявай се във всичко, съмнявай се дори, че се съмняваш!


Тема Re: На мен ли ми се струва...?нови [re: antivik]  
Автор lchWill (chalga hater)
Публикувано01.02.10 00:55



Доколкото си спомням и преди го даваха в 23:30, но не помня да е било толкова умряло тук. Според мен причината е в самото предаване. Вече не е толкова интересно колкото преди.



Тема Re: На мен ли ми се струва...?нови [re: lchWill]  
Автор Secret_boy (Маниак:))
Публикувано01.02.10 22:26



Да, наистина! Явно проблемът е в първия вариант, който посочих, т.е. предаването... За съжаление... Иначе вероятно сега имат повече пари от реклами, базирани на изкуствения рейтинг на бТВ и не се интересуват от мнението на обикновения зрител! Толкова неща се изписаха тук /а и не само/, а те си карат както си знаят.



Тема Re: На мен ли ми се струва...?нови [re: Secret_boy]  
Автор lchWill (chalga hater)
Публикувано01.02.10 22:55



То предаването стана безинтересно още преди да се преместят в БТВ, но сега е направо върхът на сладоледа. Валентин Танев и Румен Угрински не ми харесват като водещи, Мария Игнатова също не ми е интересна вече, от сегашните репортери само Дейвид го знам, рубриките "Гледам и не вярвам на ушите си", "Като две капки боза", "На-рояци.ком" и "Господар на седмицата" изобщо не ми допадат, повечето гафове не ми харесват, има много по-смешни, които не са излъчвани... Най-много ги харесвам в началото - събота и неделя от 20:00, по 1 час предаването. Хем гафовете бяха достатъчно, хем бяха много смешни, хем имаше време за блица и репортажа на Дейвид, хем даваха почти винаги гафовете им след края на предаването, които бяха много забавни... За съжаление колкото и да желая стария вариант на предаването, те никога няма да го направят. Добре, че в официалня им сайт слагат(макар в последно време да забравиха съвсем) някои от старите гафове. Това ми е мнението и мисля, че се изчерпах. Вие сте на ход





Тема Re: На мен ли ми се струва...? [re: lchWill]  
Автор antivik (много умен)
Публикувано02.02.10 07:01



Мисля, че по Нова го излъчваха от 22.00 и по-ставаше да го чака човек.

Съмнявай се във всичко, съмнявай се дори, че се съмняваш!


Тема Re: На мен ли ми се струва...?нови [re: antivik]  
Автор lchWill (chalga hater)
Публикувано02.02.10 18:06



Имам някакви спомени, че и преди да се преместят в БТВ го излъчваха в 23:30, но може и да бъркам.



Тема Re: На мен ли ми се струва...?нови [re: lchWill]  
Автор antivik (много умен)
Публикувано03.02.10 10:20



Не знам аз говоря за първите предавания когато започнаха в Нова и тогава бяха в 22 или22,30 за да конкурират Дългия тиквеник по БТВ.

Съмнявай се във всичко, съмнявай се дори, че се съмняваш!


Тема Re: На мен ли ми се струва...?нови [re: Secret_boy]  
Автор Secret_boy (Маниак:))
Публикувано21.07.10 08:00



Оказа се, че е истина:) Само ta_emil_ivanov пише...





Тема Re: На мен ли ми се струва...?нови [re: Secret_boy]  
Автор lchWill (chalga hater)
Публикувано01.08.10 10:37



Скоро и той ще спре да пише






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.