Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:57 20.04.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
*Кратък преглед

Тема КОИ СА НАЙ-ДОБРИТЕ ВОДЕШИ ?  
Автор Dkt (непознат )
Публикувано25.10.09 01:11



На мен лично най-много ми харесват Рачков и Зуека. Най-весело правят ми се струва. А Мими, е, голяма симпатяга ;) и с Рачков много си подхождат като водеши. Те тримата за най-добрите за мен.

Редактирано от Dkt на 25.10.09 01:12.



Тема Re: КОИ СА НАЙ-ДОБРИТЕ ВОДЕШИ ?нови [re: Dkt]  
Автор steli mi e imeto (непознат )
Публикувано31.10.09 20:15



Mi Maria Ignatova i Vasil Vasilev-Zueka aaaaaaaaaaaaaaaa





Тема Re: КОИ СА НАЙ-ДОБРИТЕ ВОДЕШИ ?нови [re: steli mi e imeto]  
Автор belana1O (непознат )
Публикувано18.05.10 15:51



nqma dobri vode6ti v tova predavane nqma i predavane palna glupost e az ne moga da razbera kak e vazmojno da ni davat da gledane podobni prostotii 6ooto na slavi palna ludniza gospodarite vsi4ki te trqbva da badat svaleni ot efir 4e stavame za smqx na zql svqt ne znq tam nqma li zdravomisle6ti xora da vidqt n kakvo e podlojen balgarskiq zritel na nai golqmoto ma4enie da 4aka tezi glupavi predavaniq da svar6at 4e da gleda ne6to priqtno i 4ove6ko smilete se nad nas molq i gi izxvarlete ot ekrana stiga sa lapali samo pari i to na6ite i sa se pravili na maimuni vsa6tnost kakvito sa si ne vijdate li 4e tova ve4e ne se gleda ne vijdate li 4e xorta se podigravat sprete da ni ma4ite ami gi zali4ete 4e po skoro da zabravim za tqx zyezi slavi ov4arq i tem podobni adrenalinki ama 4e sme6no ta gorkite devoiki dori za svirka ne stavat tolkova sa nekadarni kakto i samite tezi predavaniq ujas na ijasite e



Тема естествено ченови [re: Dkt]  
Автор fiy (няколко сме)
Публикувано22.06.10 14:56



рачков и зуека




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.