Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:26 17.05.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
*Кратък преглед

Тема "Глобул" заслужава "Златен скункс"!нови  
Автор ivanovt (непознат )
Публикувано01.10.09 17:50



Здравейте на всички!
От днес обажданията към Центъра за обслужване на клиенти на "Глобул" вече не са безплатни! Всеки разговор се таксува 2.4 ст. при условие, че тенденцията в Европа и целия свят е към намаляване цените на разговорите и при положение, че при нас те са най-високи "Глобул" за пореден път не зачита своите абонати и не показва лоялност и благодарност към тях.
Аз смятам, че това не бива да продължава повече. Необходимо е да се обединим и заедно да застанем срещу поредното посегателство над нас.
Също така мисля, че тази им постъпка е достойна за "Златния скункс".

Редактирано от ivanovt на 01.10.09 17:54.



Тема Re: "Глобул" заслужава "Златен скункс"!нови [re: ivanovt]  
Автор m@lka_sladka (почитателка)
Публикувано02.10.09 00:40



Искаш да кажеш,че когато се обаждаме на 123(Custom Servise) се таксува ? Всеки път когато си проверявам сметката и изразходваните минути ми се таксува този разговор? Така ли да го разбирам?



Тема Re: "Глобул" заслужава "Златен скункс"! [re: ivanovt]  
Автор m@lka_sladka (почитателка)
Публикувано02.10.09 00:47



Между другото.....аз за месец Август не си получих сметката и подробната разпечатка на разговорите за телефона ,която ми пращат по пощата.Попитах в Globul ,както се и обадих на 123 да разбера дали ще получа изобщо фактура и от там ми казаха ,че трябва да получа,но до ден днешен нищо не съм получила.В един от магазините на Globul даже прехвърлиха вината на български пощи ,че не са си свършили работата

.Това е безобразие....и сега не мога да разбера какви разговори съм направила,че сметката за трите номера да е 50 лв,като плащаме най-много 30.



Тема Re: "Глобул" заслужава "Златен скункс"!нови [re: m@lka_sladka]  
Автор lchWill (Нищо особено)
Публикувано02.10.09 17:25



Точно така. Аз преди малко на два пъти си проверих сметката и да сме по-сигурни, таксува се 3 стотинки. Такава простотия не съм виждала досега. Излиза, че не мога да си презаредя сметката с ваучер, ако ми е изтекъл кредитът.

Редактирано от lchWill на 02.10.09 17:32.



Тема Re: "Глобул" заслужава "Златен скункс"!нови [re: ivanovt]  
Автор lchWill (Нищо особено)
Публикувано02.10.09 17:51



Напълно съм съгласна. То да беше само това. То не бяха непрекъснатите SMSи за разни игри(25 Мини Купъра, 100 Мерцедеса и сегашната Globulcash), то не бяха тези след всяко презареждане с ваучер 5 минути към абонат на Глобул само за 1 лв. Това обаче вече е прекалено. Гледат да изгонят клиентите си, а не да привлекат нови.



Тема Re: "Глобул" заслужава "Златен скункс"!нови [re: lchWill]  
Автор antivik (много умен)
Публикувано03.10.09 07:32



Какво да ви кажа, това ми напомня една моя разправия с банка в която се заядоха, че съм теглел много малка сума. Моя отговор - само след 15 - 20 минути сметката ми беше прехвърлена в друга банка.

Съмнявай се във всичко, съмнявай се дори, че се съмняваш!



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.