Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:02 28.05.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Новият Златен скункс на Митрополит Николайнови  
Автор mandarinche (непознат )
Публикувано22.09.09 00:25



Днес гледах шоуто, един от репортерите искаше да връчи “Златен скункс” на пловдивския Митрополит Николай. Ми да ви кажа, аз не, че искам много да защитавам Митрополит Николай, ама малко ми стана неприятно, че някак си се подиграхме с нашата религия, Християнството, по телевизията. Сякаш, вече за никой не е важна вярата и религията, така ли е? Може би вече до такава степен не ни пука какво правим, че сме готови да се подиграем със всичко, с цел да се посмеем, а това дали е правилно после ще мислим. Аз не подкрепям твърдението, че заради концерта на Мадона се случи трагедията в Охрид, много ми е мъчно за хората загинали там. Но все пак си мисля, че не е редно. Може би следващият Скункс трябва да е за Господари на ефира, май





Тема Re: Новият Златен скункс на Митрополит Николайнови [re: mandarinche]  
Автор m@lka_sladka (почитателка)
Публикувано22.09.09 02:42



Да прав си донякъде,но защо тогава самия митрополит не застана пред микрофона на Господарите,за да се защити? Защо неговите бабаити така отблъснаха репортера? Митрополитът трябваше да застане пред микрофона и да каже това,което има,а не да бяга.
За жалост на всички духовни лица не им пука ни за църква , ни за религия,гледат да се нагушат с парички и да си живеят живота.Църквата е просто една мафия,нищо друго и Митрополитът го доказа. Просто една мафия!



Тема Re: Новият Златен скункс на Митрополит Николайнови [re: mandarinche]  
Автор cocollin4o (непознат )
Публикувано22.09.09 18:02



кирилица

Редактирано от Kиpo на 01.10.09 09:23.



Тема Re: Новият Златен скункс на Митрополит Николай [re: m@lka_sladka]  
Автор mandarinche ()
Публикувано22.09.09 19:29



Даа, Коколино е прав!! Защо трябва да застава митрополитът да се защитава??? Нима е длъжен? То някой, ако иска да поговори с него, нека отиде. Ама целта на предаването беше подигравка....Жалко за нас. За съжаление се търси сензацията, истина или не, важна е сензацията. А пък на хората не им пука



爱情比死亡强!!!

Тема Re: Новият Златен скункс на Митрополит Николайнови [re: mandarinche]  
Автор Melita67 (непознат )
Публикувано23.09.09 14:26



И аз съм съгласна с Mandarinche не видях нищо осъдително в поведението на пловдивския митрополит Николай и доста се учудих че тъкмо на него са решили да връчват "Златен скункс". Ние пловдивчани доста се гордеем с него, защото е млад и напредничав и популяризира православното християнство по доста модерен начин и си мисля сега да не би варненци да ни завидяха за метрополита?! Моля ви покажете ни другия път варненския метрополит и нека да ги сравним, ок? Има ли връчен "Златен скункс" на някой от варненските първенци между другото? На мен ми прозвуча като чисто заяждане! Ако предаването продължи в същия дух май доста хора ще загубят доверие в него!



Тема Re: Новият Златен скункс на Митрополит Николайнови [re: mandarinche]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано01.10.09 09:24







Тема да...нови [re: Melita67]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано01.10.09 09:25



аз вече не вярвам на предването заради гаврата им с тоя свят и чист църковен мъж...


Я се скрий, ма!



Тема Re: Новият Златен скункс на Митрополит Николайнови [re: mandarinche]  
Автор contabile.bg (новобранец)
Публикувано01.10.09 21:16



Не съм гледала конкретното предаване, но щом са подредили т.н. "Николай", аплодисменти от мен!!!
Будните българи винаги са гледали с насмешка и презрение на паразитите - попове! Някой сеща ли се за поп - положителен герой в българското народно творчество? Аз - не! Във всички български народни песни, приказки, пословици и поговорки отношението е от сорта "блажиш ли, блажиш, дядо попе"... А произведенията на българските класици? Ако някой се сеща за поп - положителен герой, моля да сподели. Аз се сещам само за поп Андрей.
И така, отворете си очите! Не допускайте да ви манипулират и да ви правят на маймуни. 21 - ви век е! Няма място за невежество!



Тема Re: Новият Златен скункс на Митрополит Николайнови [re: contabile.bg]  
Автор m@lka_sladka (почитателка)
Публикувано02.10.09 01:01



Браво contabile

. Ето за това иде реч. От къде на къде попове и другите ми там духовни лица ще имат материални неща за по стотици долари, а ние простичките хорица да се чудим от къде да намерим 30 стотинки да си вземем кафе от машината. Наистина е срамота в 21 век да се манипулират така хората чрез вярата,не съм съгласна. Въпреки,че съм кръстена в църква , няма да си кръстя детето , защото това е просто излишно и не е важно.



Тема Re: Новият Златен скункс на Митрополит Николайнови [re: m@lka_sladka]  
Автор contabile.bg (новобранец)
Публикувано02.10.09 01:29



Само така, миличка! Трябва да вярваш преди всичко в себе си, въпреки че понякога е много трудно. "Патериците", които предлага църквата, не водят далеч. Бъди силна и много щастлива!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.