Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:14 11.05.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Адреналинкинови [re: lchWill]  
Автор filippo (непознат)
Публикувано24.09.09 17:54



A kvo ti svikvane az s predi6nite nikoga ne sviknah hahaha samo tva lipsva6e



Тема Re: Адреналинкинови [re: filippo]  
Автор lchWill (Нищо особено)
Публикувано24.09.09 20:59



Аз примерно свикнах с тях вече. И на мен не ми беше приятно, когато замениха Теди и Ени, но после се примирих.



Тема Re: Адреналинкинови [re: lchWill]  
Автор antivik (много умен)
Публикувано25.09.09 07:52



Все ми е тая по времето когато ги дават или гледам филм по Диемата или телевизора вече ме е приспал. Ако не им сменят времето на мястото на Слави, или още по-добре на турските сапунки. Дори няма да знам как изглеждат.

Съмнявай се във всичко, съмнявай се дори, че се съмняваш!


Тема Re: Адреналинкинови [re: m@lka_sladka]  
Автор mary_chlery (непознат )
Публикувано25.09.09 22:23



iskam da kaja,4e novite adrenalinki prili4at na nastapani jabi,ne mislq 4e prevazhojdat s ne6to starite.Na kastinga ima mnogo po-simpati4ni i po-dobri v tancite momi4eta!!!



Тема Re: Адреналинкинови [re: m@lka_sladka]  
Автор m@lka_sladka (почитателка)
Публикувано29.09.09 02:28



Гледахте ли представянето на Веси на кастинга(за черната говоря)......ами то нейния танц не беше изобщо танц........само кълчене и извиване.Нямаше никаква хореография,никаква грация.Момичетата,които са се занимавали с танци от дълги години се представиха далеч по-добре и по-достойно от тези двете, а и тази русата с това нестандартно лице.....хич не е хубава горката





Тема Re: Адреналинкинови [re: filippo]  
Автор tendresse (непознат )
Публикувано29.09.09 10:04



Според мен и двете адреналинки са много грозни.Нито едната,нито другата...Чернокосата ми прилича на кон,а русокосата на крокодил.Но това си е мое мнение.Най-яки,готини,красиви и добре танцуващи си бяха Теди и Ени(поне за мен

)



Тема Re: Адреналинкинови [re: m@lka_sladka]  
Автор matay (непознат )
Публикувано29.09.09 23:53



ЗА РУСАТА НЯМАМ ДУМИ ПО ГРОЗНО НЕ САМ ВИЖДАЛ ква адреналинка е тя то коня на село е по хубав от нея . земте сложете в саита (ако има ) неина хубава .Чернокосата виба ама русата ........... имало е мн хубави момичета на кастинга как са се спрели на тея нз .





Тема най-готината адреналинка...нови [re: m@lka_sladka]  
Автор spider4o™ (на стаж)
Публикувано06.10.09 00:28



...беше Ени!

Бих я скъсал, ако ми падне
Но при така създалата се ситуация ще я споменавам с добро по интернет форумите :)


Ти завинаги ще си в сърцата ни, Анди!

Тема Re: Адреналинки [re: m@lka_sladka]  
Автор filippo (непознат)
Публикувано07.10.09 00:15



KSIOMARA otgovorat na vaprosa ti e Alesha Dixon. "let's get Excited" nali za tva pita6
Briunetkata si e mnogo dobre daje a rusata e prosto s golqma glava i zatva vi izglejda po grubi4ka. Aide leka no6t ot men



Тема Re: Адреналинки [re: m@lka_sladka]  
Автор nati_fenche (непознат )
Публикувано10.10.09 22:21



Aми... Яна и Жана също не ги харесвах в началото, но после се оказаха симпатични, така че мисля че и с тези ще свикнем.. Не знам, малко са ми...абе не на място, ама ще видим с времето :p иначе нямам много време да ги гледам, ама хубаво си играят момичетата :D




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.