Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:49 24.06.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Skype  
Автор xxx6OO6xxx (непознат )
Публикувано09.04.09 16:30



Здравейте!
Следя предаването с голям интерес още от първото му издание преди цели 6 години(Ех колко неща се промениха за тези години),но искам да обърна повече внимание на Яна и Жана - още когато ги видях за пръв път страшно много се изкефих,защото се вижда,че не са някой натруфени с огромно съмочувствие момичета,а са съвсем земни и естествени.
Имам две огромни молби към екипа на шоуто и по специално към адреналинките,които ако бъдат изпълнени си нямате представа какво щастие ще настъпи в мен.
Първата е ако може един плакат с афтографи на водещите и адреналинките и под номер две моля Яна или Жана да кажат как им е скайпа,защото мисля,че има доста неща,които бих им казал,а и съм убеден,че няма да съжаляват,че са се запознали с мен - компетентен съм по много въпроси и проблеми,а според мои приятели и познати съм доста интересен човек.
Относно двете ми молби,който желае може да пише както в темата така и на Лични съобщения.
Благодаря за вниманието,което отделихте да прочетете дългият ми пост.



Тема Re: Skypeнови [re: xxx6OO6xxx]  
Автор xxx6OO6xxx (Яна и Жана фен)
Публикувано10.04.09 08:04



Up



Яна и Жана FOREVERRR!!!!!
(rock)

Тема Re: Skypeнови [re: xxx6OO6xxx]  
Автор_ (Нерегистриран)
Публикувано16.04.09 18:27



Абе ти луд ли си... А Яна е и бременна с приятел.



Тема Re: Skypeнови [re: _]  
Автор xxx6OO6xxx (Яна и Жана фен)
Публикувано17.04.09 04:38



Ама чакай сега това,че им искам скайп не означава,че го искам за такива цели,каквито ти си мислиш ами просто ще ми е интересно да си пиша с тях.



Яна и Жана FOREVERRR!!!!!
(rock)

Тема Re: Skypeнови [re: xxx6OO6xxx]  
Автор_ (Нерегистриран)
Публикувано17.04.09 11:41



За какво един мъж би искал Skype-името на едни красиви жени, ако не с (тайното) желание да ги сваля и може би да успее да ги свали?

Хайде, хайде, дай да си говорим сериозно... Може и да се самозаблуждаваш дори, но в дъното на нещата си остава именно това. Замисли се и ще го осъзнаеш.
(Естествено, че сега ще го отречеш. То е в реда на нещата. Все пак тези желания спрямо жените поради някаква непонятна за мен причина се смятат за низки и недостойни. Но дори да го направиш, това не променя фактите. )



Тема Re: Skypeнови [re: _]  
Автор xxx6OO6xxx (Яна и Жана фен)
Публикувано19.04.09 04:42



Абе пич,просто няма шанс да тръгна да ги свалям,защото живея на хиляди километри от България.Иначе си абсолютно прав,че са адски красиви

Яна и Жана FOREVERRR!!!!!
(rock)

Тема Re: Skypeнови [re: xxx6OO6xxx]  
АвторCyпepДyпep (Нерегистриран)
Публикувано19.04.09 11:12



Пич, за съжаление няма кой да ти предостави информацията, която искаш! Sorry.. След като живееш в чужбина трябва да ти е пределно ясно, че това е конфиденциално и че такива хора се пазят много поради сто хиляди причини. А другото нещо е, че след като не живееш тук, нямаш представа какви Животни са повечето БГ мъже! Откажи се



Тема Re: Skypeнови [re: CyпepДyпep]  
Автор xxx6OO6xxx (Яна и Жана фен)
Публикувано19.04.09 15:40



Братле, моята идея не е да напишат скайпа си тук, та всеки да го вижда,а може примерно лично съобщение или нещо подобно.А аз да речем, че нито съм някакъв простак, който ще каже на всеки познат как е скайпа,аз съм човек, на който може да се разчита, защото просто оценявам сериозността.А що се отнася до другото нещо, аз по-голямата част от живота си съм прекарал в България и много добре, какво е българина, но аз нямам нищо общо с типичната за някои българи ориенталщина



Яна и Жана FOREVERRR!!!!!
(rock)

Тема Re: Skypeнови [re: xxx6OO6xxx]  
Автор afterlight (фен)
Публикувано20.04.09 13:11



успех бате но надали:).. аз например бих се радвал и на автограф от Яна и Жана или нещо от сорта ама...успех де:)

Яна и Жана форевър



Тема Re: Skypeнови [re: afterlight]  
Автор valkurion (Фен)
Публикувано23.04.09 11:18



i az shte se radvam na avtograf a daje i na jivo da gi vidia.Uspex bate

Adrenalinkite Iana i Jana FOREVER.



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.