Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:01 21.05.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема С това ли трябва да закусват децата ни???нови  
Автор Chelsea_BG (непознат )
Публикувано17.03.09 22:37




Незнам по какъв друг начин да изкажа възмущението си...Нямам думи...Тези закуски се раздават на децата в училище от 1-ви до 4-ти клас, в град Полски Тръмбеш, област Велико Търново. Това поредния механизъм за източване на пари ли е, и то за сметка на нашите деца...Ужас........................



Тема Re: С това ли трябва да закусват децата ни???нови [re: Chelsea_BG]  
Автор m@lka_sladka (гост)
Публикувано18.03.09 05:35



Chelsea , каква е тая помия дето си я снимала?

Доста гнусно нещо......



Тема Re: С това ли трябва да закусват децата ни???нови [re: m@lka_sladka]  
Автор Chelsea_BG (непознат )
Публикувано18.03.09 11:49



Това са безплатните закуски, които се раздават на децата от 1-ви до 4-ти клас в СОУ " Цанко Церковски" в град Полски Тръмбеш, няма да ти казвам също така, че бе твърдо като подметка и това, че хвърлих едната на кучето си и то се отказа да я яде :( . Гнусна история!!!





Тема Re: С това ли трябва да закусват децата ни???нови [re: Chelsea_BG]  
Автор Chelsea_BG (непознат )
Публикувано18.03.09 15:44



А това са закуските от днес...Кашкавалки - кажете ми една мазна закуска пълна с извара:
1-здравословно ядене ли е за деца
2-кашкавалките имат ли извара
3-и настърганото отгоре достатъчно ли е за да убеди, че е кашкавал
4-ако е и твърда, прегоряла и

миришеща гадно може ли да се дава на деца да се хранят







Тема Re: С това ли трябва да закусват децата ни??? [re: Chelsea_BG]  
Автор m@lka_sladka (гост)
Публикувано19.03.09 00:44



Chelsea.....не те знам мъж или жена си......но прави по-сносни снимки на тези закуски.Нарочно ли снимаш от толкова близо? Да покажеш колко са отврат зкуските?
Като не ти харесват,давай на детето си пари да си купува по-хубави неща за ядене.Никой не те кара насила да тъпчеш детето си с тези кашкавалки и други такива....



Тема Re: С това ли трябва да закусват децата ни???нови [re: Chelsea_BG]  
Автор dama_spatia (зеленоока)
Публикувано19.03.09 11:49



На мен не ми изглеждат толкова зле, нито тези закуски, нито кашкавалките.



Тема Re: С това ли трябва да закусват децата ни???нови [re: m@lka_sladka]  
Автор Chelsea_BG (непознат )
Публикувано19.03.09 17:04



Не всеки може да прави снимки достойни за корицата на National Geographic, а и не всеки може да разполага с нужната техника.
Окей, факт е, че снимките ми не струват, но и аз не съм снимал за да показвам дали имам качества за фоторепортер, затова не мисля, че това трябва да е обекта ни на дискусията.
Колкото до закуските, ти май не си наясно, че тези закуски се полагат на всички деца независимо дали са бедни и богати...от 1-ви до 4-ти клас както споменах вече.
Детето си ги носи вкъщи, въпроса не е тук дали аз ще го тъпча с тези неща, а че се появява поредния тарикат да смъква пари от нечий гръб и това вас не ви притеснява, по жалко от това, че в момента потърпевши не сме ти и аз...а децата.
Но какво от това, нали, проблема се решава на дребно, всеки да се спасява.
Аз ще му дам още 1,2,3,...10, а родителите които немогат да си го позволят...но какво от това да се оправят нали.
И аз като теб ще се целя да виждам не по далече от носа си и може би ще съм по-добре.



Тема Re: С това ли трябва да закусват децата ни???нови [re: dama_spatia]  
Автор Chelsea_BG (непознат )
Публикувано19.03.09 17:06



Окей да приемем, че нямат чак толкова лош вид...защо тогава кучето ми не иска да го яде?



Тема Re: С това ли трябва да закусват децата ни???нови [re: Chelsea_BG]  
Автор Chelsea_BG (непознат )
Публикувано19.03.09 17:17



И с риск да втръсна ще кача и днешната помия!






Тема Re: С това ли трябва да закусват децата ни???нови [re: Chelsea_BG]  
АвторNorma (Нерегистриран)
Публикувано20.03.09 14:24



Най-малкото повечето изглеждат доста дървени. А това последното с парченцето посинял салам и пльокнато отгоре минимално количество кетчуп си е чиста гавра, откъдето и да го погледне човек. Те тия деца по-добре въобще нищо да не хапват в училище, отколкото тези неясни по съдържание, с негарантирани хигиенни качества "закуски".


И на нас едно време ни даваха такива гадории. Сега затова има толкова млади хора с повредена психика. То само като си помислиш от каква храна е изтъкан организма ти.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.