Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:48 15.06.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема КАК Бойко Борисов харчи парите ни ???  
АвторKoбypr Beлчeв (Нерегистриран)
Публикувано18.03.09 09:21



КАК Бойко Борисов харчи парите ни ???
Смяна на тротоарните плочи на кръстовището бул. Черни връх - св. Наум /срещу София сити сентър/ е разсипия ! Плочите са големи и здрави /над 95%/, въпреки че са поставени отпреди повече от 20 години. Направени от цимент и с високо качество. СЕГА тези плочи се къртят и дори чупят от ФИРМА, която ще постави свои плочи, които ще са по-некачествени и ще издържат максимум ТРИ години !! До платното, където се поставят цветя на големи циментови саксии, АЛФАЛТА също се кърти !!! Здрав асфалт !! И там ще поставят плочи, за да си паркират колите "бизнесмените"??? По тази лента пешеходци не ходят !!! Харчат нашите пари безсмислено, ненужно, вероятно за да лапа някой !! В Същото време съседните квартални улици са целите в ДУПКИ - дълбоки, големи, кални .... ЗАЩО така разсипвате парите ни ??? Това са сигурно поне 100 000 лева за този ремонт само !!! Вместо да бъдат изхарчени за нещо разумно и полезно ... Здравите плочи, извадени внимателно, ще бъдат закарани на някоя вила, нали ??? С голямо възмущение от управлението на София !!!!



Тема Re: КАК Бойко Борисов харчи парите ни ???нови [re: Koбypr Beлчeв]  
Автор Chelsea_BG (непознат )
Публикувано18.03.09 13:52



Незнам приятел, но лично на мен ми писна да се говори все за проблемите на софиянци, а това пък ми прилича на някаква антикампания против Бойко Борисов, не му симпатизирам, но ме е яд за дребнавоста на хората...някакви плочки, на фона на това как децата загиват по улиците, на неработещите им родители, на мизерното ни черноморие и куп други проблеми от цялата страна, проблемът който си засегнал е меко казано - поредната дребнавост на българина.
Не че не трябва да се обръща внимание, но мисля че си прекалил малко с коментара, ако толкова ти е болно отиди пусни жалба до районния кмет или поискай информация за това което те интересува, недей да ни залъгваш, осведоми се, подай вярна информация, тогава сипи жлъч колкото си щеш!!!





Тема Re: КАК Бойко Борисов харчи парите ни ???нови [re: Koбypr Beлчeв]  
Авторdimitar.1O5 (Нерегистриран)
Публикувано20.03.09 19:21



Като не ви харесва защо го избрахте?



Тема Re: КАК Бойко Борисов харчи парите ни ???нови [re: dimitar.1O5]  
Автор Chelsea_BG (непознат )
Публикувано20.03.09 21:33



Нали все някой трябва да е виновен.
Преди беше Софиянски, той престъпник, той такъв, той онакъв...на българина му дай за нещо да се хване и да оплюва на безопасно разстояние.
Митко, той че бате Бойко не е света вода ненапита е ясно и на куцо и сакато, но на фона на травестита Дончева и останалите кандидати, май е най-правилния избор





Тема Re: КАК Бойко Борисов харчи парите ни ???нови [re: Chelsea_BG]  
Авторdimitar.1O5 (Нерегистриран)
Публикувано25.03.09 03:35



Лошото е,че в България толкова много се плюе,че като се критикува някои,се приема за нещо нормално.Кога българите ще се научат да мислят с главата си?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.