Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:05 13.06.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема С това ли трябва да закусват децата ни???  
Автор Chelsea_BG (непознат )
Публикувано17.03.09 22:37




Незнам по какъв друг начин да изкажа възмущението си...Нямам думи...Тези закуски се раздават на децата в училище от 1-ви до 4-ти клас, в град Полски Тръмбеш, област Велико Търново. Това поредния механизъм за източване на пари ли е, и то за сметка на нашите деца...Ужас........................



Тема Re: С това ли трябва да закусват децата ни???нови [re: Chelsea_BG]  
Автор m@lka_sladka (гост)
Публикувано18.03.09 05:35



Chelsea , каква е тая помия дето си я снимала?

Доста гнусно нещо......



Тема Re: С това ли трябва да закусват децата ни???нови [re: m@lka_sladka]  
Автор Chelsea_BG (непознат )
Публикувано18.03.09 11:49



Това са безплатните закуски, които се раздават на децата от 1-ви до 4-ти клас в СОУ " Цанко Церковски" в град Полски Тръмбеш, няма да ти казвам също така, че бе твърдо като подметка и това, че хвърлих едната на кучето си и то се отказа да я яде :( . Гнусна история!!!





Тема Re: С това ли трябва да закусват децата ни???нови [re: Chelsea_BG]  
Автор Chelsea_BG (непознат )
Публикувано18.03.09 15:44



А това са закуските от днес...Кашкавалки - кажете ми една мазна закуска пълна с извара:
1-здравословно ядене ли е за деца
2-кашкавалките имат ли извара
3-и настърганото отгоре достатъчно ли е за да убеди, че е кашкавал
4-ако е и твърда, прегоряла и

миришеща гадно може ли да се дава на деца да се хранят







Тема Re: С това ли трябва да закусват децата ни???нови [re: Chelsea_BG]  
Автор m@lka_sladka (гост)
Публикувано19.03.09 00:44



Chelsea.....не те знам мъж или жена си......но прави по-сносни снимки на тези закуски.Нарочно ли снимаш от толкова близо? Да покажеш колко са отврат зкуските?
Като не ти харесват,давай на детето си пари да си купува по-хубави неща за ядене.Никой не те кара насила да тъпчеш детето си с тези кашкавалки и други такива....



Тема Re: С това ли трябва да закусват децата ни???нови [re: Chelsea_BG]  
Автор dama_spatia (зеленоока)
Публикувано19.03.09 11:49



На мен не ми изглеждат толкова зле, нито тези закуски, нито кашкавалките.



Тема Re: С това ли трябва да закусват децата ни???нови [re: m@lka_sladka]  
Автор Chelsea_BG (непознат )
Публикувано19.03.09 17:04



Не всеки може да прави снимки достойни за корицата на National Geographic, а и не всеки може да разполага с нужната техника.
Окей, факт е, че снимките ми не струват, но и аз не съм снимал за да показвам дали имам качества за фоторепортер, затова не мисля, че това трябва да е обекта ни на дискусията.
Колкото до закуските, ти май не си наясно, че тези закуски се полагат на всички деца независимо дали са бедни и богати...от 1-ви до 4-ти клас както споменах вече.
Детето си ги носи вкъщи, въпроса не е тук дали аз ще го тъпча с тези неща, а че се появява поредния тарикат да смъква пари от нечий гръб и това вас не ви притеснява, по жалко от това, че в момента потърпевши не сме ти и аз...а децата.
Но какво от това, нали, проблема се решава на дребно, всеки да се спасява.
Аз ще му дам още 1,2,3,...10, а родителите които немогат да си го позволят...но какво от това да се оправят нали.
И аз като теб ще се целя да виждам не по далече от носа си и може би ще съм по-добре.



Тема Re: С това ли трябва да закусват децата ни???нови [re: dama_spatia]  
Автор Chelsea_BG (непознат )
Публикувано19.03.09 17:06



Окей да приемем, че нямат чак толкова лош вид...защо тогава кучето ми не иска да го яде?



Тема Re: С това ли трябва да закусват децата ни???нови [re: Chelsea_BG]  
Автор Chelsea_BG (непознат )
Публикувано19.03.09 17:17



И с риск да втръсна ще кача и днешната помия!






Тема Re: С това ли трябва да закусват децата ни???нови [re: Chelsea_BG]  
АвторNorma (Нерегистриран)
Публикувано20.03.09 14:24



Най-малкото повечето изглеждат доста дървени. А това последното с парченцето посинял салам и пльокнато отгоре минимално количество кетчуп си е чиста гавра, откъдето и да го погледне човек. Те тия деца по-добре въобще нищо да не хапват в училище, отколкото тези неясни по съдържание, с негарантирани хигиенни качества "закуски".


И на нас едно време ни даваха такива гадории. Сега затова има толкова млади хора с повредена психика. То само като си помислиш от каква храна е изтъкан организма ти.



Тема Re: С това ли трябва да закусват децата ни???нови [re: Norma]  
Автор Chelsea_BG (непознат )
Публикувано20.03.09 18:01




А това което виждате са размерите на днешните закуски, за да придобиете по-добра представа колко са големи, съм ги снимал до чашката ми за кафе.
И то от по-далеч по заръка на m@alka_sladka



Тема Re: С това ли трябва да закусват децата ни???нови [re: Chelsea_BG]  
Авторвeл (Нерегистриран)
Публикувано20.03.09 18:53



Закуските са чудесни!!! Да си оближеш пръстите!!!



Тема Re: С това ли трябва да закусват децата ни???нови [re: вeл]  
Автор Chelsea_BG (непознат )
Публикувано20.03.09 21:17



И са големи колкото тях!!!



Тема Re: С това ли трябва да закусват децата ни???нови [re: Chelsea_BG]  
АвторElmira (Нерегистриран)
Публикувано20.03.09 22:50



Би ли спряла да ни занимаваш със закуските? Не е нужно да снимаш всяка закуска поотделно и да ни я показваш как изглежда. malk@_sladka ти го каза добре-като не ти харесват закуските, купи на детето си закуски по твой вкус.
Моля те, не ни занимавай повече. Ако не си доволна от закуските, обърни се към ръководството на училището, вместо да ни занимаваш нас!



Тема Re: С това ли трябва да закусват децата ни???нови [re: Elmira]  
Автор Chelsea_BG (непознат )
Публикувано21.03.09 00:14



Немога да разбера как точно те занимавам, да съм ти преместил ръката да цъкаш на темата, ако не искаш да четеш - не влизаш, или греша?
Едно от нещата което никога няма да разбера е, защо като се появи нещо нередно в България и някой го посочи с ръка, първата наша реакция ни е да търсим под вола теле, вместо да се обединяваме около проблем, ние все повече се разделяме, нападаме се помежду си.
Другото което исках да кажа, че си е мое лично право да пиша каквото си пожелая!
Конкретно за този проблем, веднъж повдигнах въпроса със закуските пред директорката на въпросното училище, но тя ми отговори, че конкурса е легитимен, а победителя - "е най-добрия вариант за децата".Въпросната победителка е бивша преподавателка в същото училище и близка приятелка с директорката, което те изстрелва веднага в орбитата на съмненията, че има нещо гнило, след като и търпяхме тази "ОТВРАТ" да се раздава на децата в продължение близо на година...е на човек някой път му идва повече, те започнаха и да прекаляват...саламка без салам, сирека без сирене...и т.н.Поне като ще крадат...не така бе!
Elmira - не те знам родител ли си, но те питам, те без това ни се гаврят управниците, работодателите...услужливите лелки на гешетата...лекарите...и кой ли още не, докато при нас - преглътваме - как би постъпила когато започнат да се гаврят и с детето ти... с тези БОКЛУЦИ, и ще ти кажа и на теб, както казах и на m@lka_sladka, въпроса не е в парите които ще дам още на малчугана, за да си купи по-сносна закуска, а в това, че и детето ти се научава да преглъща гаврата с него, по пример от родителите си. А докато то го прави, онази лелка и чичкото, ще си карат количката, ще си купуват вили по черноморието...а ти ще си пишеш във форума, да не те занимавам....



Тема Re: С това ли трябва да закусват децата ни???нови [re: Chelsea_BG]  
АвторAria (Нерегистриран)
Публикувано21.03.09 00:40



Едва ли ще постигнеш нещо, като засипваш форума с размазани и тенденциозни снимки!
Закуските са много вкусни и питателни и дечицата просто ги ОБОЖАВАТ!!!



Тема Re: С това ли трябва да закусват децата ни???нови [re: Chelsea_BG]  
АвторГoro (Нерегистриран)
Публикувано21.03.09 20:24



мамче, ай спри да ни занимаваш с твойте претенции! Ний не сме хората, на които трее се жалваш. Има си инстанции. Оди да ревеш там, кво си дошла тука да мрънкаш, гаче сме длъжни да ти обираме негативите.





Тема Re: С това ли трябва да закусват децата ни???нови [re: Chelsea_BG]  
Автор a1ex (непознат )
Публикувано22.03.09 22:26



Нека хапват децата повече маргарин с тесто и пият повече безалкохолни напитки .. няма лошо някой ден нацията ще се изруди ! КОето вече е видно даже между учениците .. почти всички са с наднормено тегло ..

Лошото е че колкото и пари да даваш на детето си то няма да отиде на ресторант или заведение да хапне нещо нормално .. защото в момента това е мода ! Децата упорито се тъпчат с всякакви "лайна" само защото са модерни .. друго си е да си хапнал една пица на обяд вместо една пилешка супа , звучи по италиянско ..



Тема Re: С това ли трябва да закусват децата ни???нови [re: Chelsea_BG]  
Автор m@lka_sladka (гост)
Публикувано23.03.09 00:30



Chelsea_BG....като толкова държиш да оправиш проблема със закуските над снимката на основната страница на Господарите има надпис СИГНАЛИЗИРАЙ.Отиваш там и пишеш до Господарите да дойдат при теб,съответно ти им обясняваш за какво си ги ивикал/а и те ако могат ще ти решат проблема и ти ще останеш доволен(доволна).През цялото време говориш за такъв вид внимание,ето аз ти казвам как да го получиш.
Аз съм вече родител и за в бъдеще ще мисля с какво ще се храни детето ми в училище.Ще кажа на дъщеричката си кое е вредно и кое полезно,ще и дам основни насоки в храненето и после тя самата да прецени дали ще яде безплатните закуски или не.
Както останалите посетители на твойта тема и аз пак ще те помоля да не ни занимаваш с този проблем.Ще те чакам да те видя по телевизията,а не непрестанно да коментираш този проблем тука.Казаха ти го и другите,че ние не сме инстанцията на която да се жалваш.
Благодаря ти предварително и ще те чакам да те видя по ТВ.



Тема Re: С това ли трябва да закусват децата ни???нови [re: m@lka_sladka]  
Автор dama_spatia (зеленоока)
Публикувано23.03.09 17:03



Аз също се присъединявам към твоето мнение, m@lka_sladka.



Тема Re: С това ли трябва да закусват децата ни???нови [re: m@lka_sladka]  
АвторNorma (Нерегистриран)
Публикувано24.03.09 16:37



Бре хора, вие в ред ли сте! Ще си пише каквото си иска и ще пуска колкото си иска снимки. То да не би форумът да е много прилежен и да не би всеки да не си пуска каквито теми иска, че сте дигнали мерника на човека.
Имам чувството, че никой нито трие повтарящи се теми, нито нищо, пък вие недоволствате, че един човек е пуснал тема за закуските в училище и че ви "тормози" с това. Ми не влизайте повече в тази тема и не се включвайте в нея. Какво по-просто от това.

Аз ще кажа само, че не само храната като цяло, не само в училищата, ми и в магазините, и то скъпи колбаси, сирена и кашкавал е боклук, ами че и за по-голямата част от проблемите, свързани с негрижата за детското и човешкото здраве у нас не се прави нищо. Че голяма част от децата са подложени на ежедневно тровене от страна на родители и близки, които пушат. Защо трябва да се хранят в заведения, както някой предложи. Та там в повечето случаи не се вижда на един метър от тебе какво има от дим. Трябва да се направи също нещо и за разрешаването на този проблем, защото когато здравето на един човек е разрушено още в детска възраст, нито здрава храна, нито нищо може да помогне съществено след това.



Тема Re: С това ли трябва да закусват децата ни???нови [re: Norma]  
АвторГoro (Нерегистриран)
Публикувано24.03.09 19:07



Norma, ти ли си авторката на постинга? Щото много сходен стил, бе, много сте ми еднакви нещо .
Сеа чуй-има тема, ачък-ачък се вижда. Щом постаната тука, всеки има право да каже мнението си, независимо, че тва на тебе хич не ти отърва. И кво, търсиш си съмишленици ли? Щом нещеш да ти четат темата и да не пишат по нея, аз пък ще ти кажа, недей я писа! Ама щом имаш смелостта да я постваш, треа да имаш и търпението да четеш коментарите по нея, макар, че не ти харесват , ама, нали знаеш-който си има брада, си има й гребенче. И че който го е страх от мечки, не ходи в гората. Така, че ще ти кажа само едно-ТРАЙ!



Тема Re: С това ли трябва да закусват децата ни???нови [re: Chelsea_BG]  
Авторdimitar.1O5 (Нерегистриран)
Публикувано25.03.09 15:38



Ужас!И после изкаме здраво поколение.То се е видяло отдавна,че държавата не мисли за никого,за това скъпи родидели замислете се дали правите достатачно за децата си!



Тема Re: С това ли трябва да закусват децата ни???нови [re: Гoro]  
АвторNorma (Нерегистриран)
Публикувано25.03.09 16:37



Ха, съвсем не съм аз авторката на темата. Толкова ли е невероятно, че някой може да защитава правото на човека да пуска, каквато тема намери за добре. Това, че и двамата се изказваме с нетипичния за този форум по-възпитан стил вярно може би буди подозрение, защото във форумът не съм засичала много грамотни, възпитани коментари, но пък някакси сме се събрали двама, какво да се прави.


И този точно коментар е абсолютно противоречие, хем казваш че всеки има право да си изказва мнението, хем накрая стигаш до "извода", че човека, постнал темата, ТРЯА да трае, а в по-горен твой коментар чета, че по-добре да не ви занимава с глупости и да не беше писал темата, което пак ще рече да не си изказва мнението.



Тема Re: С това ли трябва да закусват децата ни???нови [re: Norma]  
АвторГoro (Нерегистриран)
Публикувано25.03.09 18:44



ти си била много устата и го показваш след всеки коментар на някого, който не е съгласен с тебе, Ваше височество! ТРЯА да си расла в саксия





Тема Re: С това ли трябва да закусват децата ни???нови [re: Гoro]  
АвторNorma (Нерегистриран)
Публикувано27.03.09 18:57



А ти май доста си се озлобил нещо. Що така! Да не би мама и тате да не са се грижили много за тебе, както авторът на темата явно се грижи за детето си?



Тема Re: С това ли трябва да закусват децата ни???нови [re: Norma]  
Авторdimitar.1O5 (Нерегистриран)
Публикувано27.03.09 23:00



Не съм казал,че авторът на темата не се грижи за детето си или нещо подобно.Чудно как успя да си направиш такива изводи?Или просто търсиш с кой да се сджафкаш



Тема Re: С това ли трябва да закусват децата ни???нови [re: Norma]  
Автор dama_spatia (зеленоока)
Публикувано28.03.09 10:23



Norma, би ли спряла да се заяждаш с хората. Всеки изказва мнението си. Теб кое толкова те дразни?
Достатъчно време отделихме на проблема ти, затова ще помоля модератора да заключи темата, тъй като доста неща се казаха по нея. Излишно е повече да се коментира по нея!



Тема Re: С това ли трябва да закусват децата ни???нови [re: dama_spatia]  
АвторNorma (Нерегистриран)
Публикувано28.03.09 13:06



Ама какъв модератор, бе момиче! Не виждаш ли, че форумът е оставен на самотек. И не аз се заяждам, ами всички вие, които нападнaхте човека, пуснал темата. Пак повтарям, не съм аз. Просто ми се стори много тъпо да недоволствате срещу Chelsea_BG само защотo е решил да публикува такава тема, която ви е като трън в очите, не знам защо. Той затова и се покри човека, явно му стана неудобно, че е решил да публикува такава тема точно в този форум, който изглежда се чете от незаинтересовани, може би не само по този въпрос, но като цяло от проблемите в тая страна хора.


Dimitar.1O5, и аз не казвам, че Chelsea_BG не се грижи за детето си, ами точно обратното - че се грижи. Което имам чувството, че вас ви дразни нещо.

Както и да е! Със здраве!



Тема Re: С това ли трябва да закусват децата ни???нови [re: Norma]  
Автор dama_spatia (зеленоока)
Публикувано28.03.09 13:58



Norma, точно така реагира човек, лично засегнат, а в случая ти показваш точно това, че си лично засегната.



Тема Re: С това ли трябва да закусват децата ни???нови [re: dama_spatia]  
АвторNorma (Нерегистриран)
Публикувано28.03.09 14:20



Е как ще съм лично засегната като дори нямам дете. Да съдиш за другите по себе си не е много полезно. Някои хора, когато стават свидетели на неправда се намесват, дори да не са лично засегнати.


Айде със здраве!



Тема Re: С това ли трябва да закусват децата ни???нови [re: Norma]  
Авторdimitar.1O5 (Нерегистриран)
Публикувано28.03.09 15:00



Норма,по какъв начин съм нападнал човека пуснал темата?Реагираш първосигнално и не се опитваш да мислиш.

Някой би ли ми казал как се пуска тема?



Тема Re: С това ли трябва да закусват децата ни???нови [re: dimitar.1O5]  
Автор Chelsea_BG (непознат )
Публикувано29.03.09 00:17



Norma Благодаря, че ме подкрепи, макар отдавна да смятам темата за приключена, не защото е изчерпана, а защото се появиха хора които вместо да се обединяват около някакъв конкретен проблем, те отваряха ей такава зейнала "паст" и комичното е, критикуваха мен, че съм пуснал темата.
По-горе имах едно мнение, мисля, в което казвах че имаме още какво да учим от французи и гърци за единството и подкрепата...примери мога да ви дам бол.
Затова всеки по живо, по здраво и дано някой ден детето му не става "жертва"...
С най-добри чуства!



Тема Re: С това ли трябва да закусват децата ни???нови [re: Norma]  
Автор dama_spatia (зеленоока)
Публикувано29.03.09 17:05



Как ще си лично засегната ли? Ами абстрахирай се, че писаното в този клуб не е от теб и си прочети всички постинги, ако можеш да се погледнеш с други очи, де......



Тема Re: С това ли трябва да закусват децата ни???нови [re: Chelsea_BG]  
Авторdimitar.1O5 (Нерегистриран)
Публикувано29.03.09 23:12



Ако поставиш нова тема няма да е лошо




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.