Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:30 05.05.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Аааа... това не е истина  
Автор Charly Kayo (непознат )
Публикувано19.02.09 00:02



Искам да изкажа мнение относно самото предаване. Примерно:
Повтренията на някой клип, примерно някой е направил лапсус, Вие го повтаряте 3-4 пъти, това толкова дразни, че направо да избушиш. Не е истина.
Или пък понякога и то доста често толкова тъпи неша давате, човек да спре да ви гледа. Така стана с мен. Преди не испусках предаване, сега ако няма нищо за гледане, чак тогава Ви пускам Вас. Тоя дето решава, явно някакъв редактор или продуцент е "опериран" от чувство за хумор, такива тъпотии да е съгласен да се пускат, изпростели клипове или сценария на водещите. Ужас! А и тоя Угрински леко дървен ми изглежда ( нищо лично ), просто не ме кефиш.
Малко да се отклоня от темата, като казах че не ме кефиш, се сещам за един виц.
" На един човек се не му вървяло, пълен кърк. Всичко лошо което има на земята, се на наго ще му се "залепи". Отишал той в църквата, и започнал да се моли и да пита Господ: Защо бе, Господи защо се на мен най-лошото се случва? Изведнъж, се разнесло глас: Просто не ме кефиш! "


( Сега някой да не каже, тоя пък за Господ ли се мисли, няма такова нещо, просто много ме кефи вица. )
Тъ' да продължа по темата. Хора, "Господари на ефира", така ако продължавате, някой ще направи предаване "Господар/и на Господари на ефира" и ше почне да се прави ташак с вас. Напоследък, напоследък..., от доста време толкова смотани неща давате, че ще съберат за доста предаваня за Вас.Опитвам се да дам конструктивна критика ( колко е конструктивна ( толкова мога )), но мисля че всяко едно нещо се нуждае от такова "жувотно" на което си личи че му трябва ( изказвам мнение, не искам никой да се засяга, но не се сдържам ( от доста време с приятелката ми обсъждаме това, тя често ме пита писали им на "босовете на ефира" )) тъ' днеска след като изгледах предаванто Ви, 18.02.2009, вече не се сдържах и се наканих да ви пиша. Примерно: "Гледам и не вярвам на ушите си." На 3-та позиция ли беше Елена Йончева, това беше толкова тъпо, чак 3-то го сложихте. Как танцува с Алфредо, к'во еротични танци ли треябваше да бъдат това, но защото е гадже на оня мухал СерГей Стани(МиОтХ.я)Шеф(Е) трябваше да се смеем така ли, че прави неприлични танци?!? Муауауауахахахахаххахаххаахах!!!
Тъ' такива ми Ви работи, Господа Господари. Взмете мерки и вкарайте повечко хумор, и като давате нещо за професорчето Вучков не го повтаряте 10 пъти макс два, че човек се изнервя яко. Жалко, че не може да се направи една анкета, тука във форума, да се разбере колко хора са съгласни с мен, колко не са, или имат друго мнение. Или всички клипове където пускате са смешни или не са и т.н.
Ето и "Шоуто на Слави" и те изтъпяха. Накрая дават вицове от някъква поредица: "Слави ис дъ бест" ебати тъпите вицове дават. Тоя днеска виц 18.02.2009 за Казъм Казаъм, пълна тъпня.
А може би нещата са смешни, и може би аз съм "опериран" от чувство за хумор. ( Тъ' от една страна да разбера и за себе си, дали не съм станал черноглед или ми липсва това чувство, хумор. Знам ли. Като ми отговорите, без да се заяждате и обиждате ще разбера. Тия дето ще обиждат са тъпаци нек'ви явно и когато си тъп, е за цял живот. )
Също и тия "Комиците" леле... бахти, толкова ли няма смехотия в тоя живот, да се вкарат в тия предаваня, да станат по-забавни ?!?
От тук нататък, топката е във вашето поле, "босчета", ще се радвам ако някой от екипа даде отговор, също хора от форума. Моля Ви се за конкретни и незаяждащи се коментари, да бъдем по-толерантни едни към други, да престанем да завиждаме на другите, а да се радваме за тях. Защото когато завижда един човек той носи със себе си негативна енергия и я разпространява, по-добре е да се разпространява положитена енергия, да сме по-усмихнати, весели, задружни. "Задружна дружина, планина повдига!" Ако някой иска да си пишем, но не тук, оставям е-майл.


С Уважение и Добри Чувства: КГА

П.П.
Нищо лично, към никой. Просто мнение. Но самото мнение, не е просто и тъпо..., по не според мен де!




Тема Re: Аааа... това не е истинанови [re: Charly Kayo]  
Авторпop (Нерегистриран)
Публикувано19.02.09 10:20



Ами сигурно толкова си могат бе, пич. Щом всички предавания са изтъпели, що не си цъкнеш вефа да послушаш хубава музика?! Или пък да отвориш някоя хубава книжка да прочетеш?! Нали знаеш - за всеки влак си има пътници.

И на мен вече не ми харесват и аз така правя. Щом на никой не му пука за моето настроение и забавление, то и на мен не ми пука за техния рейтинг



Тема Re: Аааа... това не е истинанови [re: Charly Kayo]  
Авторпop (Нерегистриран)
Публикувано19.02.09 10:23



И между другото - без грам да се заяждам, но този виц, на който толкова се кефиш, на мен пък не ми е смешен. Ето, че всичко е до човека. Ти харесваш и се смееш на едно, аз - на друго и така нататък. Щом Господарите все още са на екран, значи все още ги харесват и гледат.



Тема Re: Аааа... това не е истинанови [re: пop]  
Автор Charly Kayo ()
Публикувано24.02.09 22:42



Напълно си прав и съм съгласен с теб.
Има една приказка: "За вкус и за цвят не се спори!"



Тема Re: Аааа... това не е истинанови [re: Charly Kayo]  
АвторПoдpaзнeн (Нерегистриран)
Публикувано25.02.09 14:54



Реплика към Charly Kayo.
Драги ми Charly Kayo ! Виждам,че си кадърен малоумник! Ти току що ми изгуби две минути да ти чета простотиите! Ходи се скрий,па се търси! Таз държава се претъпка с такива боклуци отворковци като тебе!



Тема Re: Аааа... това не е истинанови [re: Charly Kayo]  
АвторMиpo (Нерегистриран)
Публикувано25.02.09 14:56



Единственото им добро оппадение в последните 2 години беше излъчването на архивни кадри от Супершоу Невада, където Слави пада на подиума.



Тема Re: Аааа... това не е истинанови [re: Пoдpaзнeн]  
АвторCharly Kayo (Нерегистриран)
Публикувано26.02.09 00:50



А според мен са ти били нужни освен 2 минути да четеш, което малко ме съмнява, може би 2 дена защото след толкова време отговаряш, 2 часа за да измислиш тия невероятни умопомрачителни изречения. С тях показваш нивото си.....



Тема Re: Аааа... това не е истинанови [re: Charly Kayo]  
АвторMиpo (Нерегистриран)
Публикувано26.02.09 01:25



Господарите на ефира и те милите нямат вече с какво да закърпят рейтинг, та пак се заели да коментират участниците в конкурса! Търсят под вола теле... песента на Поли си няма нищо общо с тази на Билан, па камо ли с дядката Киркоров!
Единствената прилика е в първите няколко сек в припева, от там насетне си нямат абсолютно нищо общо!



Тема Re: Аааа... това не е истинанови [re: Charly Kayo]  
АвторNorma Jeane (Нерегистриран)
Публикувано05.03.09 13:27



Напълно не съм съгласна с мнението ти за Угренски. Отначало е трудно да свикнеш с нов водещ и може би и на него му е било трудно да се отпусне пред камерата, но след първата седмица започна да ми допада и дори сега ми е един от любимите водещи.



В това за повтарянето на кадри по3-4 пъти си прав, че е дразнещо. Най-много 2 пъти би трябвало за да не дразни. Но пък понякога, когато дадат гаф или смешен момент от предаване и после, когато вече са преминали към други гафове в един момент дадат пак точно този определен смешен момент от вече излъчения откъс, става много смешно. Например с онази ромка, която викаше - Ко каза, ко? и го повтаряха често по едно време беше супер смешно. Или смеха на проф. Вучков, което ме побърква да се хиля.


Не мисля, че имат нисък рейтинг. Освен сега със смяната на часа на излъчване, при което може някои хора да са се отказали да го гледат, заради по-късния час. Пък и кой може да издържи "Забранена любов" дори и половин час, за да гледа след това "Господарите".



Тема Re: Аааа... това не е истинанови [re: пop]  
АвторBa4o (Нерегистриран)
Публикувано08.03.09 08:12



az ne znam na men predavaneto mnogo mi haresva neznam za vas ni6to li4no






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.