Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:41 27.05.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема BulsatKom простотии  
Автор po_diavolite (непознат )
Публикувано10.11.08 14:27



Така подписва си човек договор предоставят му "уред за ползване" които като му сваршел срока на годност се оказвал ваша отговорност. В договора е упоменато само че те отговарят за него в срок от гаранцията а за след гаранционният срок нищо не се споменава, т.е. гаранцията изтича тои се разваля и ти трябва да си платиш за отстраняването на проблема, но уреда си остава техен... В моя случай изгря и аз си плащам нов... Туй то ... Като разглеждах обстойно договора се оказа че могат да променят договора дори без да ме уведомяват лично. Както си плащам по банков път и не ходя в офиса или ако съм предплатила за дълъг период горя си дори да не ме устройват новите решения. Махнах се от едни за кабелна умници и попаднах на други умници, къде да се оплаче човек това къде го има...



Тема Re: BulsatKom простотиинови [re: po_diavolite]  
Автор about blank (недотамдобричък)
Публикувано15.11.08 10:32



Ама четете си договорите предварително! не после. Да не помислите,че съм фен на Булсатком? Аз съм към ITV Partner,и те хич не са цвете за мирисане, всички са един дол дренки.
Но по принцип всеки уред след изтичане на гаранцията си е грижа на собственика. И договорите трябва да се четат преди подписването. И аз съм правил подобни глупости, затова сега такива акъли давам.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.