Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:18 01.06.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема СКАНДАЛНО!!! ПРАВЯТ ПРОБЛЕМ НА НОВА И БТВ  
Авторю (Нерегистриран)
Публикувано28.06.08 13:37



Напоследък има много слухове в Интернет пространството, че Ася Статева (водеща в култовите предавания от 90-те Супершоу Невада и Шоу Такси) ще участва във Вип Брадър догодина Надявам се продуцентите на предаването да четат и да си направят сметката Аз бях забравил коя е Ася, но после се сетих ме тя е една от най-известните ТВ водещи на 90-те Надявам се наистина да бъде поканена Ако не, ние нейните фенове, които през 90-те гледахме Супершоу Невада и Шоу Такси ще направим проблем на Нова Телевизия и ще направим бум Ще идем пред сградата на Нова телевизия с палатки ако трябва

Това го пиша по повод на вашите нападки срещу Златина, която защитава Слави и Ася за да ви докажа, че те имат и други фенове Но какво да правя като някой хора са малоумни и не помнят Супершоу Невада и Шоу Такси

Ако спрат Шоуто на Слави Златина ще направи протест пред БТВ зедно с други антифенове и аз ще се включа Също така ако от Нова не вземат Ася Статева от Шоу Такси в следващия Вип Брадър 3, ще направим проблем на Нова

Към Нова ТВ:

Ако Ася Статева (водеща на Супершоу Невада и Шоу Такси) не участва във ВИП Брадър 3 догодина ще направим бум пред вашата телевизия и ще блокираме входа на телевизията

Към БТВ:

Ако спрете Шоуто на Слави вашият рейтинг ще стане 0, защото по БТВ няма какво друго да се гледа Никой не гледа бози като Това го знае всяко дете, сутрешния блок и скучните новини

Ако желанията ни не бъдат удовлетворени и догодина Шоуто на Слави е спряно и Ася не е във Вип Брадър ще ви направим проблем на двете телевизии



Тема Re: СКАНДАЛНО!!! ПРАВЯТ ПРОБЛЕМ НА НОВА И БТВнови [re: ю]  
Автордo aвтopa (Нерегистриран)
Публикувано28.06.08 19:02



Това се надявам да е шега, защото в противен случай ти ще имаш проблем социопат ненормален!!!



Тема Re: СКАНДАЛНО!!! ПРАВЯТ ПРОБЛЕМ НА НОВА И БТВнови [re: дo aвтopa]  
Автормakeтитpън (Нерегистриран)
Публикувано29.06.08 01:29



от тая простотия, която прочетох ме заболя главата. направо получих "бум"



Тема Не обръщайте внимание!нови [re: мakeтитpън]  
Автор AGLER ()
Публикувано29.06.08 14:31



Това е Златина-Лудата!
Фенката на Учиндолсия дебил!


Полазила е и тука!



Тема Re: Не обръщайте внимание!нови [re: AGLER]  
АвторZ (Нерегистриран)
Публикувано29.06.08 23:04



Не знам за нея, но ти съвсем определено си луд. В истинския смисъл на думата.
Многократно си го доказвал с налудно агресивните си постинги. Неведнъж си призовавал към убийство на този или онзи. Добре че налудното ти поведение е само в интернет. Просто защото си страхливец.



Тема Re: Не обръщайте внимание!нови [re: Z]  
Автор AGLER ()
Публикувано29.06.08 23:42



Неведнъж си призовавал към убийство на този или онзи.


Поредния шизофреник който не смее да застане дори зад ника си!

Сигурно те е страх, че ще "призова" към убийството ти?



Тема Re: СКАНДАЛНО!!! ПРАВЯТ ПРОБЛЕМ НА НОВА И БТВнови [re: дo aвтopa]  
АвторKu_ku (Нерегистриран)
Публикувано30.06.08 18:43



това може само една златина да го напише

Нейният почерк личи навсякъде



Тема Re: СКАНДАЛНО!!! ПРАВЯТ ПРОБЛЕМ НА НОВА И БТВнови [re: ю]  
Авторyoudude (Нерегистриран)
Публикувано30.06.08 19:37



..аа, Ася Ливадата лии? Как да не я помним? Той и Дългия работеше при нея.) Ама кво общо имат останалите неща по-между си?

Че и протести ше има) Нерде Ямбол, нерде Стамбул.



Тема моля??!! ХА ХА!нови [re: youdude]  
Авторaлиc (Нерегистриран)
Публикувано02.07.08 13:15



Кой ненормалник е написал това - феновете на Ася-Еди-коя-си ще барикадират достъпа до Нова ТВ??! Ако са двама ( нали са в множествено число все пак - трябва да приема, че са двама...) направо ще блокират движението на входа - охраната ще види зор...Но си мисля, че авторът на темата се е поизсилил; мили човече - други освен теб няма, не се самозалъгвай!


Обаче аз няма да се изненадам ако видя Ася във ВИП Брадър, след като миналата година от Нова се опитаха да убедят зрителите, че световно неизвестният "писател" Денди и ослепително красивата по английските стандарти Петя Павлова са вип личности!!!???




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.