Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:42 28.09.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема нов закон за музикатанови  
Авторsisi (Нерегистриран)
Публикувано05.06.08 14:08



незнам още на какаво не са ни сложили данък но ето го и поредния по 12 лева на легло или място в заведение или хотел в които се слуша музика или има тв ектани трябва да плащат собствениците на заведения не знам за вас но на мен това вече ми се струва прекалено не смятате ли





Тема Re: нов закон за музикатанови [re: sisi]  
Автор cлънчorлeд (узрял)
Публикувано06.06.08 14:15





Welcome to the real world

Тема Re: нов закон за музикатанови [re: sisi]  
АвторGigi (Нерегистриран)
Публикувано10.06.08 11:28



Най - накрая и заведенията да почнат да си плащат за труда на тези хора - композитори, изпълнители и пр., които се грижат да потропваш с краче пиейки любимото си питие.Сиренето е с пари и музиката струва пари.





Тема Re: нов закон за музикатанови [re: Gigi]  
Авторsisi (Нерегистриран)
Публикувано10.06.08 14:10



da но щеше да е хубаво да отиваха там парите, а те ще отиват в бездънната яма на държавата и пак някои че печели за сметка на музикантите а те ще си останат също толкова бедни колкото и сега
не говоря за гадната чалга разбира се те там са си добре
говора за истинската музика



Тема Re: нов закон за музикатанови [re: sisi]  
АвторStoi4o (Нерегистриран)
Публикувано10.06.08 17:18



моля, моля, айде да не обиждаме един друг жанр на музиката, а? За всеки вид музика има място под слънцето. Въздържай се да даваш квалификация за определен вид музика. Явно скоро не си слушала чалга, иначе нямаше да се изказваш неподготвена.



Тема Re: нов закон за музикатанови [re: sisi]  
Авторqvor (Нерегистриран)
Публикувано10.06.08 19:38



ти малоумна ли си,или на такава се правиш? Я се скрий, че ставаш смешна. Не си ли разбрала, че безплатен обяд няма?????



Тема Re: нов закон за музикатанови [re: Stoi4o]  
Авторcиcи (Нерегистриран)
Публикувано11.06.08 11:52



не говоря за поп фолк а за гадната чалга от сорта на тези червени домати и т.н. мисля че не трябва да обиждаме поп фолка но за чалгата не искам изобщо да коментирам



Тема Re: нов закон за музикатанови [re: cиcи]  
АвторStoi4o (Нерегистриран)
Публикувано11.06.08 12:12



ми точно такива песни от рода на " Тез червени домати.....", вече ги няма и остават в миналото. Освен това, поп-фолка го свързват с чалгата, нали така? Когато чуеш-поп-фолк, първото, което ти изниква в съзнанието е-ЧАЛГА, нали така? Хайде, не си противоречи!



Тема Re: нов закон за музиката [re: sisi]  
АвторGigi (Нерегистриран)
Публикувано13.06.08 10:08



Няма такъв филм....бездънна яма....докато всички си мълчат и не си търсят правата всичко ще е бездънна яма. Давам за пример съюза на артистите, при тях всичко е строго регламентирано и гилдията се подържа, а музикантите са гола вода, готови са и за 5 Евро на турне да тръгнат.






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.