Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:23 27.05.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Бях потресеннови  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано15.04.08 18:18



Бях потресен когато колеги ми изпратиха този линк :

http://www.youtube.com/watch?v=vVvstlQIQNc

Почти нищо общо с това което се представя на зрителите на новините...
Ще цетирам едно чуждо мнение което е и мое лично: "Това изцяло показва простотията на един народ!!!
На къде сме тръгнали? Към упадък? Естествено и този глупав клип го показва ясно и точно .Докато има хора които го подкрепят ще има и идиоти които да го вършат .Замислете се дали искате децата ви да живеят в такъв свят? АЗ НЕ БЛАГОДАРЯ!!!"

И както винаги ще се прекрият нещата, ще се замажат очите на хората било чрез мненията, било чрез изявления на министъра на образованието - жалко нали. Аз също не вярвах чак толкова учителката да е направила нещо, но повярвайте ми, след като видях клипа съм потресен...

Дано поне "Господари на Ефира" да покажат истината за да могат повече семейства, учители, ученици и всички да се замислят....



Тема Re: Бях потресеннови [re: .]  
АвторCтyдeнтчe-бeзpaбoтчe (Нерегистриран)
Публикувано15.04.08 20:56



Не могат да покажат 7-минутен клип... че това са половината новини. Показаха най-сериозното - ударите, бутането и дърпането.



Тема Re: Бях потресеннови [re: .]  
АвторMOPKOB (Нерегистриран)
Публикувано16.04.08 12:33



Mоже ли наистина "Господари на Ефира" да напрарят нещо по въпроса за отношението на учениците към инстанциите поставени над тях ...... Това е ужасно безобразие да гледаш деградирало младо поколение, което си прави каквото си иска в "клас" а и на улицата.... докога това ще прдължава, хората да се чудят как да ходят и да работят в училищата, а да не говорим за младите педагози ,които искат да си работят ..... как да влязат в тия Зоологически градини?.....нима са учили 5 години за звероукротители? .... Няма оправия в България май? Притеснява ме факта,че отново се връщаме обратно в вековете на невежество и безверие....... жалко е :(



Тема Re: Бях потресеннови [re: .]  
АвторMacтиka (Нерегистриран)
Публикувано17.04.08 11:41



изглежда българската простотия вече няма никакви граници, почти съм убеден че ученикът който го е снимал това е смятал че ще е много забавно клипче което да показва на приятелчетата си и да се хвали: "вижте в моя клас какви бунтари сме, от нищо не ни е страх толкова сме велики!"

много ми хареса първия коментар в youtube за тоягите :)
съгласен съм че всичко тръгва от възпитанието на родителите, но също така съм сигурен че родителите на тези келеши ще отговорят че учителката е виновна шом е допуснала да и се качат на главата и т.н. или пък учителите им в по-долните класове защото не са направили от тях хора.
но работата на учителя е както някой отбеляза не да е звероукротител а просто да си преподава материала. възпитанието е работа на родителите и ако те са твърде заети да видят че нещо куца в поведението на отрочетата им не трябва да винят никого другиго освен себе си.

не съм сигурен но мисля че за такива волности на запад учителката може да съди семейството на детето.

P.S. съжелявам ако имам много граматически грешки, нямам време да проверявам и редактирам.



Тема Re: Бях потресеннови [re: .]  
Автор delightla (непознат )
Публикувано18.04.08 12:48



Срам ме е,че живея в България и се ужасявам от мисълта,че 3 месечният ми син, един ден може да е съученик с такива МОРАЛНО ДЕГРАДИРАЛИ УРОДИ !!!
Къде са били родителите им преэ първите седем години??? А опази Боже ако и те са като децата си !!!!! Не искам и да си представям какви железни нерви са нужни за да изтърпиш и 1 учебен час в такава обстановка,та какво остава това да е прфесията ти!!! Всъщност майка ми е учителка и прекрасно знам докъде е стигнала изродена простащина на младото поколение, но честно казано това коета се вижда на клипа минава всички граници! Такива потенциални престъпници трябва да ги изолират от обществото! Само по себе си действието им е престъпление! Вярвам,че " Господари на Ефира " ще покажат истината,дори е редно да потърсят и класа който е снимал това!



Тема Re: Бях потресеннови [re: delightla]  
АвторГaвpoш (Нерегистриран)
Публикувано18.04.08 16:48



Не мислите ли,че всичките тези безумия които ни се случват ежедневно са само следствие!? а причините са само и единственно в алчният и крадлив български ПАРЛАМЕНТ! Унищожаването на Българското образование и Армия не е случайно!!Маргинализирането на Българският народ продължава вече 20 години и ще продължи до тогава,докато ние не ги спрем! Когато дойде време да вземаме РЕШЕНИЕ,нека да го вземем с главите си ,а не със стомаха си!!? Тогава никой няма да смее да ни променя историята и да ни убеждава,че не е имало "БАТАШКО КЛАНЕ"Тогава България ще я има и децата ни ще се завърнат отново при нас!!!



Тема Re: Бях потресеннови [re: Гaвpoш]  
Автор Бpyrилдa (непознат)
Публикувано23.04.08 02:51



Това беше някяк много общо изказване. За влошеното качество на образование може и да виним държавата, но за това, че децата или не биват възпитавани или (което е по-лошо) самите родители им внушават, че само с грубост и потъпкване на другите може да се успее... и за това ли държавата да е виновна. Може пък и да имаш право до някъде, но не си го изяснил. Естествено, че когато в къщи се наблюдава едно постоянно незачитане и оплюване на различни институции, децата също няма да уважават интитуцията, с която те са в контакт. Може би е вредно това, че имат твърде много права и на всичкото отгоре си ги знаят. Защото ако учителката беше набила ученика, това веднага щеше да се превърне в голям проблем, да бъде уворнена и трудно да си намери отново работа като преподавател. А в случая каква санкция би последвала..? Най-лошият вариант е момчето да бъде преместено в друго училище, но вероятно наказанието ще е още по леко и безсмислено (ако изобщо има такова). Единствено за това може да бъде отговорна в случая държавата. Но ценностите са нещо лично и тях не държавата трябва да предаде на децата, а родителите. А те от своя страна или също нямат изградени такива или са ги загърбили, или просто не им се занимава.
Преди години заради инцидента в "Ялта" отново всички скочиха да обвиняват държавата защо изобщо там е имало малолетни, включително и родителите, позволили на малолетните си деца да отидат там.
Просто когато липсва родителски контрол, когато липсва изцяло уважение към по-възрастните, анархията е нещо неизбежно. Когато от всякъде ти говорят за права и никой не споменава отговорностите, които вървят с тези права, няма как да се избегне "криворазбраната цивилизация". Крайно време е да спрем да виним само държавата за всичко и да се запитаме дали пък нещата не започват от самите нас като индивиди, от нашите семейства и така, докато се стигне до обществото и държавата.
Всеки трябва да понесе своята отговорност, а не за пореден път да бъдат оправдани и тези гаменчета, и техните родители, като си измием отново ръцете с държавата.

В Сумрака няма разлика
между отсъствието на светлина
и отсъствието на мрак!


Тема Re: Бях потресеннови [re: .]  
Авторdetra4O (Нерегистриран)
Публикувано10.06.08 11:37



Ima edna pesen na KONTROL mai bese peese se ,,boi s lopatata kadeto svaris,, ...tova se otnasia parvo:
1.za nas samite da se xlopnem ta da se otrezvim i da napravim nasto nai nakraia
2.polititsite ;parvo ste gi xlopnem i posle vsi4kite na vitoska po lampite da se veiat kato znamena
3.posle roditeli ,u4iteli i T.N.
4.i nakraia tia pradliobtsi na... klipa parvo zdravo s lopatata i posle im se vra4va da kopat dokato pripadnat....



Тема Re: Бях потресен [re: detra4O]  
АвторДиkтaтypчo (Нерегистриран)
Публикувано11.06.08 16:45



Безусловно заставам зад мнението на detra4O! Да си пацифист в наше време е глупаво! Няма Демокрация в този свят,която да е дошла преди Диктатурата!!? Не можеш да накараш крадливите политици и мутри да върнат откраднатото ако не ги принудиш със сила да го направят!? Вижте какво правят унгарците и поляците,когато политиците им започнат да ги лъжат!?



Тема Re: Бях потресеннови [re: .]  
Авторyoudude (Нерегистриран)
Публикувано11.06.08 22:24



добре пич, ама се казва "цИтирам" и "прИкрият". Май и ти трябва да набиеш учителката си по български






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.