Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:55 26.04.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема ще ме съдят заради одраскване от куче  
Авторcиcи (Нерегистриран)
Публикувано05.06.08 14:41



нека ви разкажа една смешна история но колкото смешна толкова и трагична поне за някои
преди няколко дена си изкарвам кучето на разходка (то е лабрадор бебе на 7 месеца)и си слизам по стъбите с него а един съсед седи и си говори на стълбите с магазинера (има магазин в кооперацията) и така тои не се отдръпва и сътветно моя любимец иска да си играе и скача да му се радва и тогава го одрасква по ръката (можете да СИ представите голко го е отраскал) и тогава той нищо не каза но ови вчера разбирам че докато съм била на работа са дошли полицаи да ме търсят а какво е станало си мислите моя съсед отишъл да си изкарва медицинско

съответно не са му изкарали и му се изсмяли тогава тои вбесен отива в полицията и пише жалба срещо моя домашен любимец за нападение и приченяване на телесна повреда а да забравих да ви спомена че тои винаги е на каишка и не е пускан свободно за да не стресне някои понеже е много игрив и много обича хората и игрите и така сега той ще ме съди за 1000лв за телесна повреда и така и не мога да разбера до къде може да стигне хорската глупост и простотия, за мен това е човек които се чуди как да изкара пари от някого като го осъди за глупост или просто гледа много фюлми



Тема Re: ще ме съдят заради одраскване от кученови [re: cиcи]  
Автортиrъp-ЧO (Нерегистриран)
Публикувано05.06.08 19:11



тук има нещо друго.Ти не казваш цялата истина, сисо. Играело си кучето, и видите ли, както си играело, от радост одраскало съседа. И сега съседа си изкара медицинско, щото ще ме съди. Браво на съседа, браво на него! Ще те съди, ами.Да ти дойде акъла в главата да си държиш песа на каишка.Абе, жена, що ставаш смешна-любимецът ти винаги бил на каишка. Ми като не може да мине съседа, щото сте заели цялото пространство, дръпнете се, направете му път, да мине човека! Какво се оправдаваш тук и сега, че било леко одраскване.Било на майтап. Бе, ти нас тука за кви ни вземаш??? Човека няма току-така да отиде и да си извади медицинско.Миналата седмица, една такава като тебе извела песа си в парка, ама го пуснала боща. И оня ми ти пес бега насам натам, сере в парка, дето играят децата, а каишката й в ръцете.Баси и нахалницата. Направих й забележка, а тя не стига, че е виновна, ама и като отвори една уста, не ти е работа. И не го върза на каишка. Ама като мина 100 м. му сложи каишката. То не хапело. Абе, алан колун, не хапе, щото песа си е твой, ама хора, дето не познава....... Всичко може да се очаква с неговата първосигнална система. Така, че сисо, и аз да съм на мястото на съседа ти, ще те съдя одма!





Тема Re: ще ме съдят заради одраскване от кученови [re: тиrъp-ЧO]  
Автор Бpyrилдa (непознат)
Публикувано06.06.08 04:07



Абе дай да се заяждаме с някой защото гледа куче, а? Ха!
Май не четеш много внимателно, че медицинско съседът не е успял да си извади. Пък и как ли!? Айде отърсете се малко от насадената ви паника срещу кучетата и разберете, че никое куче не би нападнало човек, освен ако не е специално обучено за това или е било предизвикано (в това включвам и опит да защити стопанина си, ако отсрещния го заплашва). Да, изразяват радостта си много по-бурно от хората. Нямат ръка, с която да хванат човешката. Правят го с муцунка. Но го правят нежно и внимателно. В такъв момент човекът може единствено да се нарани сам на някой зъб на кучето като си издърпа рязко ръката. Самата аз имам куче и ме притесняват не неговите реакции спрямо хората, а именно обратното.
Била съм и на гости на приятели с куче. При това порастнала овчарка (8-9 месечно куче си е вече голямо). Кучето ме виждаше за първи пат. Заигра си с мен. Естествено играта му е свързана с хапане. Оставих го да ме хапе. Може и да стискаше малко повече като се разгорещи, но нито веднъж не стисна толкова, че да ме нарани.
Това им е играта. Не ви допада? Викнете на стопанина да си го дръпне ако сам не се усети (макар че е почти невъзможно да не се сети сам). Ако не виждате стопанина наоколо просто не реагирайте на опитите на кучето да ви заиграва по този начин. Това включва всякакво ръкомахане, тропане с крака и опити за избутване на кучето. Последните действия то ги възприема като част от играта и ще я продължи още по-въодушевено. В противен случай ще му станете безинтересни и много бързо ще се откаже изобщо да се занимава с вас. Ако просто ви е страх от кучето, предупредете стопанина, че не жилаете дори да ви доближава. Повечето стопани (с изключение на някои тъпи бабаити) ще се съобразят с желанието/нежеланието ви. И последно - доверявайте се малко повече на хората, които са с кучето. Ти познават поведението и реакциите на любимците си и могат да упражнят контрол над тях в случай на нужда.
В случая момичето е преценило грешно не кучето, а съседа си. Явно си е помислила, че искрената радост на животинката ще разведри деня и на съседа (незнам защо си го представям като сърдит на света и на живота чичка), но уви не. Само му е дала тема за размисъл накъде да насочи събралия се в него негативизъм.

В Сумрака няма разлика
между отсъствието на светлина
и отсъствието на мрак!


Тема Re: ще ме съдят заради одраскване от кученови [re: cиcи]  
Автор Бpyrилдa (непознат)
Публикувано06.06.08 04:14



Хич не им се връзвай на подобни недоволни от всичко и всички мижитурки. Яд ги е, че собственият им живот е скапан и не понасят това, че ти имаш такъв искрен, чист и дружелюбен приятел. Да те осъди няма да успее, но ще ти загуби време по съдии и адвокати. Само пази животинчето, да не реши да отмъщава на него. Не си му ти проблема. Дразни го кучето и причината не е нито в одраскването, нито дори в парите, които така или иначе няма да ти вземе, а в собственото му безцелно живуркане. Да не ти пука от него, но се пази да не му даваш други поводи да се заяжда с теб и кучето. Но това вече сигурно и сама си си го решила. Нама защо да ти го казвам.



В Сумрака няма разлика
между отсъствието на светлина
и отсъствието на мрак!

Редактирано от Бpyrилдa на 06.06.08 04:16.



Тема Re: ще ме съдят заради одраскване от кученови [re: тиrъp-ЧO]  
Авторsisi (Нерегистриран)
Публикувано06.06.08 12:18



първо да ти кажа че явно не можеш да четеш защото аз написах че в болницата му са се изсмяли и са му казали че за такива глупости не може да се изкара никакъв докомент ти какво според теб трябва да напишат в медецинското като да ти кажа една котка може да те одере много по сериозно а относно това че не съм му дала път първо аз излизам о домъ си а тои като иска да си лафи да ходи да го прави пред неговия блок какво прави нпред нас и още нещо мили мой аз не си пускам кучето първо защото е малко и сега го уча на команди второ ако реша да го направя то е след 10 часа на плага и няма жива душа. а оносно това да си пускаш кучето сред децата съм на твоето мнение и твърдо съм зад тезата че деца и животни не трябва да играят на едно място дали хапе или не едно куче няма значение дори само да си играе може да изплаши някое дете все пак има и нещо друго че от хигенична гледна точка не е правилно и пак ти казвам че дори в полицията му са се изсмяли а и се замисли над това че тои няма право да ми пречи да мина още повече не живее там да не говоря че и когато се засичаме с съседи от блока винаги чакам те да минат първи



Тема Re: ще ме съдят заради одраскване от кученови [re: Бpyrилдa]  
Авторcиcи (Нерегистриран)
Публикувано06.06.08 12:31



благодаря ти за съвета
и наистина си го представяш много точно но има и нещо друго че това са хора без работа които са си такива и само се чудят на кой може да му вгорчат живота по един или друг начин
наи- смешното знаеш ли кое беше че когато полицая доиде и го видя и ми каза че това е поредната глупост с която може да се занимава полицията
а наистина на 7 месеца е голям като ръст но още е с дедско мислене
точно за това и не го пускам свободно а и само да ти оточня одрасканото не е от зъби а от лапичките



Тема Re: ще ме съдят заради одраскване от кученови [re: cиcи]  
АвторReibak (Нерегистриран)
Публикувано07.06.08 22:56



Неграмотна работа бре!



Тема Re: ще ме съдят заради одраскване от кученови [re: cиcи]  
Авторyoudude (Нерегистриран)
Публикувано11.06.08 22:29



Сиси, аз ще те съдя ако не се научиш да пишеш! Може и да те осъдя





Тема Re: ще ме съдят заради одраскване от кученови [re: cиcи]  
Авторsamurai (Нерегистриран)
Публикувано11.06.08 22:55



ако вземе да те осъди за телесна повреда, редно е да му се причинят истински такава, като му е скучно и си търси разнообразие, нека си го получи. Не че съм подстекрател, но съм за Правдата. Каквото се обадило, такова му го начукали



Тема Re: ще ме съдят заради одраскване от кученови [re: cиcи]  
Автормдa (Нерегистриран)
Публикувано13.06.08 22:36



ще те осъди що да не те осъди. Има си правата ти си собственик на куче, имало е действително съприкосновение със съответната телесна повреда /драскотина/ но ако потърпевшия е развил инфекция поради слаба имунна система или дори само заради това одраскване да е ходил до болницата за да се ваксинира против тетанус без други последствия има остатъчни основания. Такъв е закона човекът просто може да не обича кучета или да има чиста изгода но това е дереджето. Осъдят ли те ще си плащаш. А и да ти кажа честно много собственици на кучета не се съобразяват с останалите. Дори не почистват след тях като се изходят по нужда, така че трябва да се научат че кучетата са отговорност не само добър приятел!



Тема до сисинови [re: cиcи]  
Автор cлънчorлeд (узрял)
Публикувано16.06.08 16:09



Сиси,сподели сега - съдиха ли те или не?!



Welcome to the real world

Редактирано от cлънчorлeд на 16.06.08 16:10.



Тема Re: до сисинови [re: cлънчorлeд]  
Авторcиcи (Нерегистриран)
Публикувано16.06.08 17:11



ами да ви кажа не ме съди и знаете ли защо защото свидетелите които са били там са казали на полицията която е идва да разпитва че първо той е бил пиян това не го знаех междо другото и че той изобщо не си е направил труда да мръдне да минем и че е седял близо час там и говорил как нарочно не се бил дръпнал за да може да ни съди. а това го е направил защото знае че кучето е малко още и се радва. после ме викаха в полицията за да кажа какво точно е станало и тогава разбрах че изобщо не е ходил до болницата и даже е излъгал полицията при което ми се извиниха а този съсед след като изтрезня не смее да ме погледне в очите ама това е зависта на хората
а относно чистотата винаги нося торбички със себе си за да чистя на кучето си



Тема Re: до сисинови [re: cиcи]  
Автор ZzZzZ ()
Публикувано16.06.08 18:18



Казваш това за мнимото пиянство (недоказуемо без проба) и това за непоместването като някакво доказателство за липса на вина едва ли не. Което е нелепо. Дори да е бил пил, това не означава, че не е получил увреждания и стрес от твоето псе. От това за непоместването му пък направо ме напуши смях. Ако аз не се поместя за някой или нещо, той/то има право да ме нападне?! Ти усещаш ли се?
И двете неща, които си изброила, не са сериозно основание за спиране на работата на полицията. Човекът е бил нападнат, увреден. Ако целият този случай въобще е реалност, или господинът от полицията се е изложил с непрофесионализъм (най-вероятно мързел), или съседът ти си е оттеглил жалбата, или свидетелите са се оказали несериозни хора.



Тема Re: до сисинови [re: cиcи]  
Авторcтoян (Нерегистриран)
Публикувано16.06.08 19:39



да можеш да се видиш само отстрани, колко смешна изглеждаш сиси.



Тема Re: ще ме съдят заради одраскване от кученови [re: cиcи]  
Авторняkoй cи (Нерегистриран)
Публикувано16.06.08 20:49



Хич не им обръщай внимание на тези аматьори!Даже и на тези,които те критикуват тук.Това са хора които преди години са ги водели в София само на екскурзия а днес вече търсят права в съда.Абе да ходят да си пасят говедата по ливадите!





Тема Re: ще ме съдят заради одраскване от кученови [re: няkoй cи]  
Авторyoudude (Нерегистриран)
Публикувано16.06.08 22:27



Сиси, другия път го дай на лъвовете да го изядат! Поне да има човека за кво да те съди! (ако може))



Тема Re: ще ме съдят заради одраскване от кученови [re: youdude]  
Авторrocт (Нерегистриран)
Публикувано16.06.08 23:44



Ха, ха, ха! добра идея - това за лъвовете



Тема Re: ще ме съдят заради одраскване от кученови [re: няkoй cи]  
АвторNYC (Нерегистриран)
Публикувано17.06.08 01:00



Не, 'сиси' да ходи да си пасе кучето, кокошките и к'вито други представители на фауната е сбрала в панелката си.



Тема Re: ще ме съдят заради одраскване от кученови [re: NYC]  
Авторcиcи (Нерегистриран)
Публикувано17.06.08 15:50



мерси за подкрепата но какво да ви кажа всеки да си изкаже мнението си е негово право аз не искам да критикувам никой те са си в правото да са си такива явно са си лика прилика със съседа но хора всякакви



Тема Re: ще ме съдят заради одраскване от кученови [re: cиcи]  
Авторcиcи (Нерегистриран)
Публикувано17.06.08 15:53



а и никои не е длъжен да харесва животни то това говори само за тях





Тема Re: ще ме съдят заради одраскване от кученови [re: cиcи]  
АвторPako (Нерегистриран)
Публикувано21.06.08 01:22



Да ме извиняваш Сиси,ама кучетата (домашни любимци) са принудени да живеят сред хора .И ако кучето ти е животно и от него не се очаква да схваща всичко на 100% за да се съобразява със хората,то ти си достатачно зрял човек който с вземането на куче за домашен любимец се наема и с отговорността за него,и неговите постъпки.Аз също имам куче у дома!Познавам добре навиците му у дома!Но сред хора сред хора не се наемам да твърдя същото!
Конкретно за твоя случай,мнението ми е че е забавен.Човеът явно не уважава животните и не ги обича.Не се е отдръпнал от пътя на малкото ти животинче и е изталкувал грешно радостта му поради това че като човек който не се интересува от животни,не е и грамотен в тази област за да реагира адекватно.Обаче ако ви сложа двамата на кантара,неговите аргументи ще надделеят над твоите!
Той се е намирал в обществена жилищна сграда в която няма правила за стоене.(в смисъл дали ще стои на стълбите във входа или на пейката отвън,няма никакво значение има еднакво право да стои и на 2те места.)
Свалям му шапка че не ти е вдигнал скандал а си е потърсил правата кадето трябва.Така трябва да бъде!Можело е това грешно талкуване ан поведението накучето ти да ти изиграе лош номер ако беше решил да ти се нахвърли и тогава положението щеше да е станало още по лошо!Но той е избрал по мъдрия избор!
Но ти не можеш да му се сърдиш.Това че не е толкова вещ в поведението на животните не го прави половин човек.Сигурен съм че и той си има качества които ти не притежаваш.според мен стопаните на кучета трябва да се съобразяват с хората а не обратното!Все/пак ,когато някой притежава куче или др. любимец.Той се запознава с навицитеи с характера му.Но неможе да очаква хората на улицата да проявяват разбиране,особенно след като не познават любимеца му и са абсолютно невежи на тема животни.Страха от неизвестното си казва думата веднага!А всички знаем че страха не е нещо което може да се контролира лесно.А от друга страна , никой не е длъжен да се образова в тая област!
Фактът че твоя съсед веднага е побързал да се изследва е логичен.Това че раната е била само повърхностна,не намалява риска от инфекция от която да има лоши последствия! Ти няма как да знаеш какво носи кучето ти под ноктите си!

Някъде тука из мненията на останалите участници четох че куче не напада ако не бъде предизвикано.ТОВА НЕ Е ВЯРНО!!!! Заявявам го и съм готов да се подпиша с 2те ръце под това. :)
Аз съм хапан от куче и може да се каже че съм полуинвалид поради тоази причина.От онзи момент насам ,изгубих и страха си от кучета!Но по цял ден на работното си място гледам как уличните песове се спускатна възрастни хора и деца.БЕЗ ВИДИМИ ПРИЧИНИ!най често се случва , когато са на глутница.Като че ли а инстинктът им за оцеляване натиска нещо в мозаците им и всички граници и задръжки падат.Стават точно като глутница вълци .Ако са и гладни започват да се спускат на хора и точно както при вълците атакуват слаби ,болни и безащитни индивиди.
Преди около месец видях как кучето на някакъв газар охапа възрастен човек ,който минаваше на близо.Просто както си спеше до краката на стопанина си изведнъж скочи и му с ехвърли!И докато стопанина му отреагира ,човека вече беше с разпран крак.Това какще го наречете!!!?
Така че Сиси , радвай се че родното ни здравеопазване е на такова ниво!Ако лекарите си бяха свършили работата както трябва.Твоят съсед можеше на истина да те е осъдил сега!Истината е че независимо дали е наранен ии не ,той има правото да си извади медицинско!А това дали то ще му свърши работа за пред следователите, това вече е друга тема!



Тема Re: ще ме съдят заради одраскване от кученови [re: cиcи]  
Авторнeлeпo (Нерегистриран)
Публикувано21.06.08 12:56



Цялата случка е нелепа, но това което ме накара да драсна два реда е абсолютната неграмотност на авторката на темата

! Е ,как е възможно да нямаш елементарни познания по български език?! Не е злобен коментар, а по-скоро искрено учудване. Сиси, направи нещо по въпроса с правописа, а с малоумния съсед въобще не се занимавай!



Тема Re: ще ме съдят заради одраскване от кученови [re: Pako]  
Автортиrъp-ЧO (Нерегистриран)
Публикувано21.06.08 14:51



Рако, на теб от сърце ти стискам ръката. Де и повечето да мислеха като теб. Жив и здрав!



Тема Re: ще ме съдят заради одраскване от кученови [re: нeлeпo]  
АвторPako (Нерегистриран)
Публикувано22.06.08 01:20



Бе защо толкова много му отдавате значение на тоя правопис бе хора ?
В крайна сметка нали разбирате какво ви пише човека!То и аз понякога не гледам дали го пиша правилно.Просто го пиша и това е....



Тема Re: ще ме съдят заради одраскване от кученови [re: cиcи]  
АвторPako (Нерегистриран)
Публикувано22.06.08 01:41



Иамм в предвид :Нали не се явяваме на интервю за работа или на конкурс за правопис ...



Тема Re: ще ме съдят заради одраскване от кученови [re: cиcи]  
АвторAнт (Нерегистриран)
Публикувано22.06.08 21:39



Първото нещо което трябва да направиш е да заведеш на ветиринар кучето си за да му сложат чип. След това задължително да регистрираш кучето си (извършва се в общината). След като не са изкарали медицинско на съседа ти той няма доказателство, че е осъществено тежко нараняване.



Тема Re: ще ме съдят заради одраскване от кученови [re: Aнт]  
АвторOO7 (Нерегистриран)
Публикувано23.06.08 14:41



еч тя тея неща треа ги знае



Тема Re: ще ме съдят заради одраскване от кученови [re: NYC]  
Авторyoudude (Нерегистриран)
Публикувано23.06.08 21:09



че тя нали тва прави жената?(



Тема E че не те ли осъдиха бе?)нови [re: cиcи]  
Авторyoudude (Нерегистриран)
Публикувано23.06.08 21:12



...кво се мотат още? Да зема аз да те осъда)



Тема Re: ще ме съдят заради одраскване от кученови [re: cиcи]  
АвторИBO (Нерегистриран)
Публикувано27.06.08 18:42



ТЕЗИ СА

ЛУДИ



Тема Re: ще ме съдят заради одраскване от кученови [re: cиcи]  
Автор AGLER ()
Публикувано27.06.08 19:39



Намери си една две приятелки,
засечете го на стълбите като сте трите,
развикайте се да изкарате цялата кооперация, че се
е опитвар да ви опипва и отидете да пуснете жалба срещу него
в МВР!
Друг съвет не мога да ти дам!



Тема Re: ще ме съдят заради одраскване от кученови [re: AGLER]  
АвторПpokypop (Нерегистриран)
Публикувано27.06.08 21:20



Определи си среща с психиатър. Друг съвет не мога да ти там.



Тема Re: ще ме съдят заради одраскване от кученови [re: cиcи]  
Авторвъзxитeн (Нерегистриран)
Публикувано30.06.08 15:02



Тридесет малоумника се навървиха да му отговарят на този глупак с кучето!?
Колко ли МАЛОУМНИКА има в цялата ни държава???


Глупаците по това ще ги познаете! На глупави въпроси се лепят като мухи на лайно!



Тема Re: ще ме съдят заради одраскване от кученови [re: възxитeн]  
Авторeнтycиaзиpaн (Нерегистриран)
Публикувано30.06.08 16:06



ооопаааа, още един малоумник се е включил в темата





Тема Re: ще ме съдят заради одраскване от кученови [re: AGLER]  
Авторkurtcobein@mail.bg (Нерегистриран)
Публикувано30.06.08 19:41



..не, намери си 1-2 приятелки и го изнасилете! После кажете че той ви е изнасилил! По-умен съвет не мога да ти дам)



Тема Re: ще ме съдят заради одраскване от куче *DELETED*нови [re: cиcи]  
Автор barry (член)
Публикувано10.07.08 14:22



Мнението е изтрито от barry26

Тема Re: barryнови [re: barry]  
Автор AGLER ()
Публикувано10.07.08 14:27



И ти нямаш работа в апартамента, ама
оборите станаха кът на последък!



Тема Re: barryнови [re: AGLER]  
Автор barry (член)
Публикувано10.07.08 14:30



Типична реакция за жена. Не се обиждам. Просто ти е толкова умствения потенциал. Жена не може да надскочи себе си. Когато не жидаш по-далеч от носа ти, всеки предмет с размера на носа ти за теб е целия свят. Дано имаш по-голям нос.

Редактирано от barry на 10.07.08 14:38.



Тема Re: barryнови [re: barry]  
Авторaлиc (Нерегистриран)
Публикувано10.07.08 15:35



Ей, какво ще ми разправяте, че кучетата не хапели, а само изразявали радостта си като лигавят непознати хора - ми защо пък непознатите да са длъжни да обичат кучета?!! Аз не само че се страхувам от големите кучета, ами и ме е гнус от тях; ако имах подобен нахален съсед, не само че ще му създам проблеми, ако кучето му ми досажда, но дори и ако само е прекалено шумно! А между другото , в България, където повечето кучета са нерегистрирани, и при разните там нови наредби това хич не е трудно.

Няма смисъл да продължавам с това - разногласията между хората, които обичат кучета, и любителите на котки никога няма да спрат!...

и едно исречение кам сиса - претполагам, че фсе пак тфойат сасет не моше да те сади, заштото нйама оснофание - не се притесняфай от него, но занапрет фсе пак си пази кученцето, понеже сасетските воини са едно од най-гадните нешта на сфетъ!! Аз ти вйарвам, че не си виновна, но най-дубре се убърни кам адвукад за садеиствие, заштото в полицййята все пак може да се наложи да даваш разни молби и обйаснениа, а за тва ште се нождаеш от помоща на грамотен чувек...





Тема Re: barryнови [re: aлиc]  
АвторKapakoнджyл (Нерегистриран)
Публикувано10.07.08 16:06



верно, никъде нама точка в поста й. Тя така ли винаги говори-на един дъх





Тема Re: barry....нови [re: barry]  
Автор AGLER ()
Публикувано11.07.08 01:23




Защо си изтри мнението бе,
комплексиран цървул?

Срам ли те е от него?
деба и комплексара, вчера закачи свинските опинци
на пирона зад вратата и започна да учи гражданите какво
да гледат в къщите си и какво да не гледат!

Представи си селяндурино, аз отглеждам и папагали,
които за твой ужас
дори не снасят яйця зя да си ги пържиш с кромид лук и сланина!


СЕЛЯНДУР НЕ Е ОПРЕДЕЛЕНИЕ ЗА ПРОИЗХОД А ЗА М А Н Т А Л И Т Е Т!
Знаеш ли какво е това "манталитет"???




Тема Re: ще ме съдят заради одраскване от кученови [re: възxитeн]  
Автор plamen2299 (непознат )
Публикувано12.07.08 04:41



Прав си,Възхитен,че повечето цървули от форумите ги избират с конкурс за малоумници,но това е друга тема.На Сиси ще трябва да и припомня поговорката,че който си има брада, си има и гребен. От14 г.живея в Букурещ,който е много по-европейски град от който и да е град в България и трябва да Ви кажа,че там има закони и което е по важно,те се спа
зват. За такова нещо не само,че няма да минеш с 1000 лева,но ще влезеш и в затвора! Обаче има време, Eвропейският съюз ще ни разкаже играта, ...ако не се разпадне преди това.



Тема Re: ще ме съдят заради одраскване от кученови [re: cиcи]  
АвторGTV (Нерегистриран)
Публикувано22.07.08 15:53



kolko ste gotini , super ste....



Тема Re: ще ме съдят заради одраскване от кученови [re: няkoй cи]  
Автор4udak (Нерегистриран)
Публикувано27.07.08 05:46



Супер.Много ми хареса мнението ти

Ако всички селяни се върнат на село,няма да има задръствания в столицата.Продадоха си говедата на село,купиха баракудите на Европа и вече са с претенций,а не се усещат ,че до края на дните си ще миришат на ОБОР



Тема Re: ще ме съдят заради одраскване от кученови [re: cиcи]  
Авторcиcи (Нерегистриран)
Публикувано27.07.08 18:19



съжалявам че не ви писах
кучето ни е регистрирани и данъка му е платен това го направих още като го купих
за правописа ми не искам да коментирам защото и тези който правят такива забележки допускат грешки дикато пишат не само тук но и в други теми това ще се съгласите е най- вероятно заради това че докато бързаш да пишеш натискаш други копчета както и да е
а на другите благодаря за съветите



Тема Re: ще ме съдят заради одраскване от кученови [re: cиcи]  
Авторstanbetog (Нерегистриран)
Публикувано29.08.08 09:41



това са пълни глупости този трябва или да посещава психиятър 2 пъти или повече седмично или да си намери акъла и работа!!!



Тема Re: ще ме съдят заради одраскване от кученови [re: stanbetog]  
АвторMM (Нерегистриран)
Публикувано29.08.08 19:25



това са пълно глупости тази или трябва да си държи кучето вързано или да му слага намордник или да си събере акъла в главата !!!



Тема Re: ще ме съдят заради одраскване от кученови [re: cиcи]  
Автор savage_17 ()
Публикувано30.10.08 09:49



Имам един приятел и едно детенце на приятелка, които в следствие на стрес от куче са останали без окосмяване...виждали сте такива хора по улиците..нямат коса, мигли, вежди... Кучкарите да си ходят на село, не сме длъжни да търпим опиканите входове, лая им, и не на последно място - стреса!!!
Не мога да разбера какъв е този зор да се гледа куче в апартамент. "Любители на кучета"




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.