Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:51 22.06.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема БТКнови  
АвторHoaX (Нерегистриран)
Публикувано20.05.08 16:04



аз пък държа да се оплача от НЕВЕРОЯТНИЯ интернет на БТК , или по точно от тяхното обслужване на телефона за случаи , всеки от вас който се опита да се свържи с оператор за повреди на БТК ще чака по 30 мин. ако изобщо се свърви (аз лично за 1 месец не оспях )

Еми това е



Тема Re: БТКнови [re: HoaX]  
Автор valkurion (новак)
Публикувано20.05.08 20:45



pod izraza "neveroiaten" imash predvid losh i-net.I az sum kato tebe.Gospodari pls napravete neshto po vuprosa



Тема Re: БТКнови [re: valkurion]  
АвторMиpo (Нерегистриран)
Публикувано20.05.08 21:35



БТК, си е една мафия. Това мога да кажа само.



Тема Re: БТКнови [re: HoaX]  
Авторпиcнa ми!!! (Нерегистриран)
Публикувано23.05.08 23:05



от началото на 2008 се мъча като грешник! Плащам за услуга, която не ми се предоставя! Опитах всичко, но без резултат!





Тема Re: БТК [re: HoaX]  
Авторkиpил (Нерегистриран)
Публикувано23.05.08 23:08



тея бтк са монопол и затова правят каквото си искат! Това е гавра, а няма как да си защищя правата!



Тема Re: БТКнови [re: kиpил]  
АвторHEДOBOЛEH (Нерегистриран)
Публикувано23.05.08 23:21



БТК е високомерна отврат!!!
Напускам ги!!!


ИНТЕРНЕТ ГРУП са по-надеждни!!!



Тема Re: БТК [re: пиcнa ми!!!]  
АвторHoaX (Нерегистриран)
Публикувано27.05.08 19:26



i ti kato men , pla6tam za ima nqma 2 4asa do 3 net na den prez dr vreme nqmam , a kogato se opita da se svurja s tqh vseeee sa zaeti vsi4kite im operatori ( mi da si nazna4at o6te hora !!! )



Тема Re: БТКнови [re: HEДOBOЛEH]  
Авторизмъчeн (Нерегистриран)
Публикувано28.07.08 17:10



аз пък искам да посъветвам как да оправя тази каша с интернет.
преди един месец сключих договор за интернит у-га,наложи ми се да се преместя в друг град там в квартирата си нямам телефон и не мога да го прехвърля,говорих с хазяйката но тя по понятни Вам причини не дава да прекарам телефон и започва ходене по мъките.
Излезе че съм подписал 12м.договор/за по малък срок няма/ и като поп трябва да си плащам /30,лв/всеки месец въпреки че не ползвам този вид услуга.
Възмутен съм дори в Кодекса на труда има предизвестие 1,2,3 мес. а тези от БТК за тях това го няма вържат ли те веднъж плащаш си и толкова
Не знам как да се справя с тази ситуация ако някой знае нека ми пише
НЕ СТАВАЙТЕ АБУНАТИ НА БТК ТЕ СА ОБИРДЖИИ!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: БТК-телефонен тероризъмнови [re: HoaX]  
Автор mamameca (непознат )
Публикувано19.08.08 18:32



не мога да разбера какви са тия идиоти които се радват да причиняват неприятности на срарите хора в България.Днес някакъв идиот се е обадил на родителите ми и им казва че съм катастрофирала и съм убила 9 год. дете. Адвокотът който уж ще ме защитавя се представя под името на адв. Марковски и иска от родителите ми 200лв. във ваучери и още 12000 лв. кеш за да ме защитава. В каква държава живеем забога, докога ще се оставяме някакви малоумници да ни експлоатират и тормозят, как е възможно никой да не може да направи нищо. Кажете ми ако знаете към кой мога да се обърна да ни помогне. Помощ свързана с изваждане на някаква рапечатка или нещо подобно. Благодаря ви предварително за съдействието. ще съм задължена на всеки който ми пише.



Тема Re: БТК-телефонен тероризъмнови [re: mamameca]  
АвторLinda (Нерегистриран)
Публикувано19.08.08 19:10



това са измамниците, които се обаждат по телефона на близките, с цел да отмъкнат еди каква си сума пари. Точно така действат, по начина, по който са се обадили по телефона.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.