Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:46 28.05.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема За многодетните майкинови  
АвторAни (Нерегистриран)
Публикувано30.04.08 22:35



Туко що гледах репортажа за тази жена с 8 деца, която няма да има дом след няколко месеца. За съжаление това е доста тъжно, но в крайна сметка искам да ви кажа че ми писна да ми прехвърлят проблемите на другите хора. Някой карал ли я тази жена да има 8 деца след като няма условие да ги гледа?
Преди време имаше такъв случай и с друго семейство с 9 деца...
Всеки ден на вратата ми звънят мними фондации да ми искат пари за нечии деца...е писна ми!
всеки има малко или много мозък в главата си и би трябвало да си носи последствията...мисля че има достатъчно информация за превенция на нежелана бременост и не съм длъжна по никакъв начин да давам пари заради грешките на някой друг. и всички тези предавания, които ни карат да изпитваме съжаление към разни деца и да даваме пари на този или онзи...
жал ми е за тези деца и за всички неща, които им се налага да преживяват, но нека да плащат тези, които са го допуснали това.
да не говорим за претенциите на тази жена с 9 деца - държавата не и давала достатъчно голям апартамент!!! а този, който са и го дали от къде си мислите че идва? от нашите данъци и нашите пари, срещу които ние нормалните граждани, които ги плащаме редовно не получаваме нищо!
аз живея в центъра на софия, данъците ми са около 280 на година!!!! - срещу тях получавам откази на таксита да влизат в улицата ми за да не си разбият колите, 20 улични кучета заради които никой не смее да излезе след залез слънце и препълнени кофи за смет от които се разнасят какви ли не болести.



Тема Re: За многодетните майкинови [re: Aни]  
Авторkuki (Нерегистриран)
Публикувано30.04.08 23:39



Напълно съм съгласна с Ани. "Господари на ефира" отново показаха нещата само в техен удобен вид. Нали рейтинга им е важен!!! Защо не попитаха от къде е тази жена, защо е там? Тя не може хей така сама да се пръкне с тези 8 деца. Дадоха бебета, значи тя е продължила да ражда въпреки, че се намира в дом за временно настаняване. От тук може да си направи човек извода, колко е отговорна майката.
А за "Господари на ефира": евала, че се занимавате с проблемите на хората, но като сте се заели с такъв тежък проблем недейте да показвате каквото на вас ви е удобно. Какво хванахте директорката и я накпепахте за всичко?! Много добре знаят хората , че не тя стои зад всичко това. Все пак тя се опитва да помогне на тези хора, но как като не и дават средства. Да ги приюти в дома си ли?!
Определено не ми хареса, това че Мавриков отново трупа рейтинг по неговия несправедлив и нахален начин. А като се правят такива репортажи се показват двете страни, не само удобната!!!



Тема Re: За многодетните майки [re: kuki]  
Авторaни (Нерегистриран)
Публикувано30.04.08 23:51



Радвам се че има и други здравомислещи хора.
Може да прозвучи доста студено и егоистично, но наистина мисля че никой няма право да изисква от нас или от държавата да му плаща за грешките...
Всеки може да роди 8-9 деца, но в това ли е смисъла?
Не е ли по добре да се родят 2-3 и да се грижим за тях и да ги възпитаме дори с малкото средства, които имаме отколкото да си отваряме краката където ни падне и после да се кичим с медали?
Аз не виждам нищо геройско в това да имаш толкова деца, по скоро е безотговорно най вече към децата, но и към себе си.



Тема Re: За многодетните майкинови [re: aни]  
Авторvas (Нерегистриран)
Публикувано01.05.08 00:19



Напълно съм съгласна с вас! Пуснах мнение в съседната тема. Там за пореден път милозливи граждани се възмущават от собствената си "тъпа държава"!?

Жената е напълно безотговорна. Открила нова професия и източник на доходи.

Жалко за децата

Хубави и нещастни дечица, които нямат никаква вина!



Тема Re: За многодетните майкинови [re: vas]  
АвторXpиcтoвa (Нерегистриран)
Публикувано01.05.08 02:45



Аз също съм съгласна с изказаните мнения,НО!!!този път от предаването прекалиха. Оная женица нарушила закона да даде на тази жена подслон, да не се изразявам по-грубо за нея, а Мавриков я напада, все едно че има някаква вина. Моля ви..И през цялото това време това "нещастно същество" стои от страни, гледа нагло и се подхилква. Що се отнася до "детския плач", да ме прости Господ, но съм била 6 години учителка , а 5 вече съм университетски преподавател. Ако това е искрен детски смях, аз съм Анджелина Джоли. Тя наду гайдата по команда.Майката да ходи да си направи васектомия, щото след някой и друг месец може да се появи и девето. И тогава иде деветия кръг на ада. Щом може едни да си правят сметки и ДА ПЛАЩАТ на такива като тази, да ходи на улицата.Аман от такива дето пък цял живот ще ги храним. Защото им се прави секс! и не са чували нищо за контрацепция.После директорката, Св. Димитър и Св. Петър са им виновни!!!



Тема Re: За многодетните майкинови [re: Xpиcтoвa]  
АвторAни (Нерегистриран)
Публикувано01.05.08 05:41



За съжаление си права...
Наистина не очаквах такива трезви реакции, но се радвам на тях.
Не искам да прозвучи цинично, но наистина ми писна медиите да манипулират хората що се отнася до децата и да ни изкарват нас виновни че те нямали родители, домове и тн.
Писна ми да звънят и на вратата ми и да ми искат пари, които аз съм си изкарала с труд за нечии облаги или за децата на хора, на които никак не им пука за тях.
Искам и данъците, които плащам да отиват за по добрия живот на хората, на които им пука какво правят.
Искам градинките да са чисти и без хайки бездомни кучета, заради които не можем да си извеждаме собствените деца от страх да не бъдат разкъсани или да хванат някоя болест.
Но докато съществуват хора, които виждат само едната страна на монетата това няма да стане.



Тема Re: За многодетните майкинови [re: Aни]  
Авторrnpn (Нерегистриран)
Публикувано01.05.08 10:05



Здравей,Ани!Съгласна съм с много от нещата,които си споделила.Моят пост беше продиктуван най-вече от гледната точка на децата,затова има силни и слаби,затова силните трябва да помагат на слабите...Манипулирани или не от медиите,това е грозната действителност и аз не искам да вярвам,че в теб не е останала и капка солидарност,съпричастност и загриженост....защото ако е така,ние сме загубени.....



Тема Re: За многодетните майкинови [re: Xpиcтoвa]  
Авторraлюшka (Нерегистриран)
Публикувано02.05.08 14:33



И аз да си кажа мнението, макар че други госпожи са каза всичко, което ми е на устата. Наистина не очаквах такава реакция от господари на ефира, те нито са слепи, нито глупавил. Имат деца и знаят колко е отговорно отглеждането им. Седнали да ме мъчат да се просълзявам от една абсолютно безотговорна майка. Наистина детето не плачеше, а се преструвае. Жалко, още от малко са го научили на непочтеност. Самата аз имам две момичета на 17 и 14 години. Понякога пребърквам касичките им, защото не съм имала стотинки за 1 хляб и през ум не ми е минавало да врънкам когото и да е. А колкото за онази зайка с деветте деца ще ви кажа - тя беше моя съседка в детството ми. Едно дете е на родителите си. Майка й се премести при нея, за да й помага за децата, бащата,възрастен човек, беше оставен сам-самин да се грижи за себе си. Никой от внуците му не го посети, седеше на пейката пред дома си, облечен в дочени дрехи, с бастунчето в ръка и беше много жална гледка. Нито дъщеря му, нито жена му, нито зетят арабин или внук идваше да го пита дали е гладен,жаден или му е тежка старостта. Тази зайка има 3000 книги, знаем колко са скъпи. Ще ми прави милозливи излияния при Миглена Ангелова и Евгени Минчев! Щом има пари за книги, да си купи и апартамент! Раждането изобщо на много деца и пълна безотговорност или пълна неграмотност. Проверете най-богатите хора колко деца имат! Защото да имаш дори едно дете, освен всичко друго има един момент -когато го довеждаш на този свят детето, каква ли съдба му е отредена? Дали няма да е твърде лоша?



Тема Re: За многодетните майкинови [re: Aни]  
Авторf (Нерегистриран)
Публикувано03.06.08 17:11



f




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.