Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:36 23.06.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема kak smee Slavi da ni zapla6va?нови  
Авторemo (Нерегистриран)
Публикувано24.04.08 21:32



Sazeliavam,brato,4e be6e bolen,no ti za koi se misli6 tyka ta da pra6ta6 politsia da ni zapla6va.Az ot 8 godini ziveem v 4yzbina i takova zivotno kato tozi Policai eta nema - moi li taka da izleze tyka i da ni pla6i.Nie sme vizdali i po-stra6ni ot nekakvi pedali ot Simeonovo.Are begai be pedal,ot tyka.Mrusno 4enge.Kolko Pari sam im izrusil na tia pedali.Are razkaraite se- ti be Slavi,kade ti e mozako,be brato.?kVI SA TIA PRIATELI LI KVI SA TI? aRE BEGAI 4E NE MOEM DA VI DI6AM



Тема Re: kak smee Slavi da ni zapla6va?нови [re: emo]  
АвторEMO (Нерегистриран)
Публикувано24.04.08 21:37



SVAR6I MI MESTOTO TA PRODALZAVAM - POLICIATA LI DARZI REALITITATA V BULGARIA? EMI IMA NA4IN, SVARZETE SE S 6EFOVETE V AMERICA,TA TA VIDIM.
ARE DA NE ME PLA6AT TYKA NEKVI TUPI POLICAI



Тема Re: kak smee Slavi da ni zapla6va?нови [re: emo]  
Автор zlati.1978 (член)
Публикувано24.04.08 22:31



Ти тъп ли си бе. еmo .Роско не ги е заплашвал а каза само че тия тримцата ако урнонват престижа на 7/8 ще се стигне до съдебен ред.Но вие които обиждате Слави не знаете какво е закон и се опитвате да сгазите закона.
Еми какво искате тия тримата глупаци от танцуваай с мен да уронват престижа на Слави.А 7/8 да стои и да гледа.Еми не става така.
И аз по същия начин щях да постъпя като 7/8.
Слави с теб съм .Знаи ще в България са останали благородни и благодарни Българи като мен.И не обръщай никакво внимание на неблагодарници като тоя emo .Те не знаят какво значи уважение и да са благодарни за това което си направил за тях.



Тема Re: kak smee Slavi da ni zapla6va? [re: zlati.1978]  
Авторпoни (Нерегистриран)
Публикувано24.04.08 23:44



златце, и аз като тебе копи/пейст. доста тъпо а? аре чети същото пак.
имам едно съмнение - можеш да пишеш, но неможеш да четеш. аре пъхни вибратора дето му е мястото и се радвай



zlati1978,първо - и да искаше нямаше да те пуснат да го видиш защото само най близки хора са допускали. второ - откаде знаеш, че точно тези тримата не са направили нещо по въпроса? няма и как да знаеш! жалко е, че си толкова ограничена. не знаеш и как са се справяли тези три месеца, защото слави им е"плащал"както твърдиш ти. най-вероятното е, че ти си смотлата защото, мила моя, обещанията в национален ефир е равносилно на договор. със такъв запис не ти е нужен подпис. поинтересувай се от право малко и тогава говори. слави можеби плаща на теб за да пишеш!!!П.П.: може би не ти плаща!!! но съдейки по ник-а ти "злати1978" мисля че си на не повече от 15-16 години. а годината, която си написала в ник-а е рожденната дата на майка ти

ти явно мастурбираш със снимка на слави всяка вечер, което е възбуждащо, не мислиш ли? представяш ли си как прониква в теб и те люби докато се изпотиш 14 пъти. как поемаш големия му мъжки орган и как усещаш всяка негова конвулсия. представяш ли си как му раждаш два чифта близнаци и ги кръщаваш - слави1, слави2, слави3, слави4, само защото толкова много го обичаш??? а представи ли си как слави си представя теб? жалка гледка



Тема Re: kak smee Slavi da ni zapla6va?нови [re: пoни]  
Автор zlati.1978 (член)
Публикувано25.04.08 11:16



Първо Живко Драгостинов от танцувай с мен 1 пише в форума на Слави.И сам се издаде ще 2007 не са посетили Слави в болницата .Второ гледам договори се размахват тук.Но не видях договор с подписа на Слави Трифонов където да пише тия от танцувай с мен 1 ги взима навсякъде с него.
Този договор съществува само в празната кратуна на ника пони.



Тема Re: kak smee Slavi da ni zapla6va?нови [re: пoни]  
Автор zlati.1978 (член)
Публикувано25.04.08 13:09



За твое съжеление не съм на 15-16 години .Аз съм на 29 години а годината която е в моя ник е моята рожденна година.Не съм страхливка като хората които се нахвърлиха срещу Слави.
Това което пиша за Слави е мое мнение и никой не може да ми го промени.
Слави помни в България са останали още благородни и благодарни като мен.
Които те ценим ,уважаваме те и сме ти благодарни за това което си направил за България.
Онези които те обиждат са неблагородни ,неблагодарници ,нямат грам елементарно човешко възпитание и не умеят да уважават и ценят.

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от zlati.1978 на 25.04.08 13:19.</EM></FONT></P>

Редактирано от zlati.1978 на 25.04.08 14:04.



Тема Re: kak smee Slavi da ni zapla6va?нови [re: zlati.1978]  
Авторя (Нерегистриран)
Публикувано25.04.08 13:38



Повтаряш едно и също, при това обиждаш пишещите тук. Значи ти можеш
да обиждаш, полицайчето може да обижда публично, но ако някой засегне
великия ти идол, тогава го наричаш тъп. Не си гледала и слушала внимателно, за да знаеш кой кого заплашва и как говори за другия. Съжалявам за теб, защото си като кон с капаци. Между другото - за какво си благодарна на СТ?



Тема Re: kak smee Slavi da ni zapla6va?нови [re: я]  
Автор zlati.1978 (член)
Публикувано25.04.08 13:51



Боже противниците на Слави са много тъпи.
Кои освен Слави Трифонов е извадил от собствения си джоб пари и ги е дал на тези деца сираци от гр .Мездра.Само Слави и никой друг .Той е помогнал и на много други хора .Нима политиците биха го направили
Така ще когато ти ника я дадеш пари на тези деца сираци и помогнеш на много други хора както Слави го е направил тогава говори .Сега нямаш никакво право да говориш срещу Слави.
Българите сме неблагодарни хора и не умеем да ценим свестния истински човек Слави Трифонов.



Тема Re: kak smee Slavi da ni zapla6va?нови [re: я]  
Автор zlati.1978 (член)
Публикувано25.04.08 14:00



За нас почитателите на Слави Трифонов той е страхотен човек.Винаги помага на хората които имат нужда от помощ.Слави е благороден човек ,истински Българин и патриот .
За съжеление много малко са хората като Слави.
Ако имаше повече като него България веще щеше да се е оправила.
Шоуто на Слави е номер 1 в България и в чужбина.
Ако го нямаше шоуто нямаше кои да ни разсмива и да ни извади от ежедневните проблеми.
Щеше да е по добре за противниците на Слави.Нямаше да има кого да обвиняват за щяло и нещяло .

Редактирано от zlati.1978 на 25.04.08 14:02.



Тема Re: kak smee Slavi da ni zapla6va?нови [re: zlati.1978]  
Авторя (Нерегистриран)
Публикувано25.04.08 17:09



Напротив, имам право да го критикувам - той и колегите му са публични личности и не ми харесва поведението им. Ти не си този, който ще ми казва, на каво имам право и на какво - не. Освен това не пишеш конкретни отговори, а разтягаш локуми в защита на Трифонов. И друго нещо -сега обсъждаме друга тема а не това, колко пари Трифонов е дал от джоба си. Между другото - ти колко си дала, че така настръхваш срещу критиците на СТ?
Весели празници, егзалтирано Златенце.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.