Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:03 25.05.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Нов главен сценарист и сценаристи  
АвторФeнka (Нерегистриран)
Публикувано27.03.08 14:22



Предаването има нов гл. сценарист и сценаристи. Странно ми е как едно половинчасово предаване може да има толкова много сценаристи - около десетина. Та това предаване показва само гафовете на другите и прави по един сериозен репортаж по сигнал на зрители. Какво толкова правят тези сценаристи?! А новият гл.сценарист - Д.Стоянович. Това предаване е голям компоромис за него. Явно го е направил за пари. Правеше сериозни и забавни предавания - изцяло авторски - предавания и док.филми по Канал 1. Щеше да прави и научна кариера като историк. А то какво стана. Как така остави и приятеляси Л.Аврамов. Без него той не правеше нищо. Един съвет към Стоянович - парите са си пари, но тази длъжност не е за теб. Знам, че имаш дете и жена която да храниш, но си го правел до сега и без да правиш такъв компромис. Прадаването "Господари на ефира" иначе е готино!



Тема Re: Нов главен сценарист и сценаристинови [re: Фeнka]  
АвторMoney (Нерегистриран)
Публикувано27.03.08 14:39



Дали не са го изгонили от Канал 1? Толкова години е там?



Тема Re: Нов главен сценарист и сценаристинови [re: Фeнka]  
Авторнe фeнka (Нерегистриран)
Публикувано15.05.08 17:54



споделям това мнение. не харесвам това предаване, защото може да се прави единствено от посредствени хора, хора, които не могат да измислят нищо, и затова преживяват надсмивайки се на другите, показвайки техните гафове. изключение правят единствено репортерите на предаването, които правят репортажи по сигнал на зрители. Техните думи в репортажа не се пишат от сценаристите, нито пък избират темата на репортажа. Това се прави от продуцента и от самия репортер. Та за сценаристите остават само репликите на двамата водещи. жалко, мислех гл.сценарист за сериозен човек. да падне толкова ниско и да се занимава с това предаване. но парите какво ли не правят. като историк се иска много четене, знания, мислене, време, а и парите не са много, но пък на историците се гледа насериозно, те са хора с авторитет, и имената им остават за поколенията. а на кой му пука кой е сценарист на господарите. но и в театъра не се изкарват пари, жената на гл.сценарист е сценографка там, та можи би е право момчето. много лесно изкарани пари, на чужд гръб. като че ли някой се интересува от репликите на водещите. зрителите се интересуват от самите водещи, от самите гафове. Жалко!



Тема Re: Нов главен сценарист и сценаристинови [re: нe фeнka]  
Автормakeтитpън (Нерегистриран)
Публикувано15.05.08 18:22



да се пише за "господари на ефира" според мен не е работа за подценяване. коментарите върху гафовете ме забавляват. иначе се усеща свеж полъх от новия екип. успех пичове. много се кефя че д. стоянович е попаднал там.



Тема Re: Нов главен сценарист и сценаристинови [re: мakeтитpън]  
Авторнe фeнka (Нерегистриран)
Публикувано15.05.08 19:20



"да се пише за "господари на ефира" според мен не е работа за подценяване. коментарите върху гафовете ме забавляват. иначе се усеща свеж полъх от новия екип. успех пичове. много се кефя че д. стоянович е попаднал там"

Напротив! За подценяване е! Няма нищо умно, остроумно, оригинално в тези коментари. А и съм чела интервюта с водещите на предаването, напр. В. Танев. Той казва, че не чете това, което е написано от сценаристите на аутокюто, а импровизира. Под прицела на Господарите са една шепа водещи, като Ю. Вучков, и още трима-четирима. А тези водещи си имат своята публика, независимо дали ни харесва това или не. Благодарение на техните гафове, екипа на това предаване си изкарва "прехраната". На мен би ми било обидно да си изкарвам по този начин парите. Като умен и сериозен човек! А Стоянович, нека си остане там! Може би "творчески" вече се е изчерпал, и не може да прави нищо друго. Дано не съм права.



Тема Re: Нов главен сценарист и сценаристинови [re: нe фeнka]  
Автормakeтитpън (Нерегистриран)
Публикувано15.05.08 19:23



отрицание на всяка крачка? добро поведение за осведомен и нереализиран индивид!



Тема Re: Нов главен сценарист и сценаристинови [re: мakeтитpън]  
Авторнe фeнka (Нерегистриран)
Публикувано15.05.08 19:37



"отрицание на всяка крачка? добро поведение за осведомен и нереализиран индивид!" !?
Аз харесвам стойностните неща. Не отричам нищо. Просто не харесвам предаването и толкова. А колкото до "нереализиран индивид" - трябва да ви разочаровам.



Тема Re: Нов главен сценарист и сценаристинови [re: нe фeнka]  
Автормakeтитpън (Нерегистриран)
Публикувано15.05.08 19:40



радвам се, че съм разочарован. успех на всяка крачка!!!



Тема Re: Нов главен сценарист и сценаристинови [re: мakeтитpън]  
Авторнe фeнka (Нерегистриран)
Публикувано15.05.08 19:50



Е, мakeтитpън, успех във всяка крачка и на Вас, и на предаването "Господари на ефира", което Вие харесвате. Все пак едно предаване не може да се харесва от всички. Това е нормално. Аз харесвам едно, Вие друго. Това не значи "отрицание на всяка крачка". Аз лично предпочитам предавания като "Пътеводител на историческия стопаджия", но оригинални предавания като това, бързо биват сваляни от екран, а такива като Господарите остават! Хората обичат да се надсмиват над грешките на другите. Ето това вече е "отрицание на всяка крачка"!
Спирам с писането в този форум.
Не е за мен!



Тема Re: Нов главен сценарист и сценаристинови [re: нe фeнka]  
АвторChandler (Нерегистриран)
Публикувано19.05.08 22:34



Аз също харесвам предаването. Забавно е. Не съм съгласен с това, че се надсмиват на грешките на другите - не мисля, че е направено с тази цел и да се възприема толкова строго е ненужно. Разбира се, че всеки греши, затова и те от "Господари на ефира" пускат свои гафове понякога. По-скоро е направено със хумористична цел и всички коментари, даже и някои да не са толкова смешни, са направени с доза чувство за хумор. От друга страна съм съгласен, че хора всякакви, мнения също, за това уважавам и мнението на "не фенка", казвайки, че не й допада предаването - обосновала се е защо. От друга страна понякога прави впечатление това, че май наистина се чудят с какво да запълнят ефирното си време - веднага ще дам пример с репортажа, в който даваха как Яна от адреналинките се дипломира. Браво Яна, да си жива и здрава, желая ти много успехи в живота, но не мисля, че това я касае цяла България, особено в това предаване. Но имайки предвид, че не постоянно има TВ гафове, няма как. Трябва да се пълни телевизионно време.






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.