Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:26 30.04.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Glasuvaneto v "Tancuvai s men"2нови  
Автор marakomara (непознат )
Публикувано08.02.08 23:59



Oporocheno li e glasuvaneto na "Tancuvai s men"? Zashto kato otgovor na sms-ite izprateni v opredelenoto ot Slavi vreme se poluchava otgovor, che glasuvaneto shte se sastoi na frugiq den. Tova opit za manipulirane na rezultata li e?



Тема Re: Glasuvaneto v "Tancuvai s men"2нови [re: marakomara]  
АвторMaverick (Нерегистриран)
Публикувано09.02.08 00:07



Защото е ИЗМАМА.

След 23.30 даже и сайта им не се отваряше

Изпратих 5 смс от два оператора и все същото



Тема Re: Glasuvaneto v "Tancuvai s men"2нови [re: Maverick]  
Авторjoro_pld (Нерегистриран)
Публикувано09.02.08 00:22



Ot plovdiv sme i 5 4oveka se my4ihme prez cqloto vreme za glasuvane da dadem svoq glas i ne mojahme za6toto ni izpisva6e gre6ka. Nakraq vsi4ko se vidq 4e be6e super naredeno!!!!!!!!!!! Konkursa be6e korumpiran i lansira6e svoi hora.



Тема Re: Glasuvaneto v "Tancuvai s men"2нови [re: joro_pld]  
АвторMaraq (Нерегистриран)
Публикувано09.02.08 15:01



аз не съм гласувала, но по всичко си личвше, че конкурса е нагласен.Ами, даа, много ясно, че къде другаде да отиде яхтата, ако не в Бургас?Всичко е манипулация. Не си хабя SMS-сите за подобни игри и тем подобни.Всичко се прави с цел, да привлекат повече хора, които да испращат SMS-си. И някои изпращат, даже по няколко. Но това е един минимален шанс за успех.



Тема Re: Glasuvaneto v "Tancuvai s men"2нови [re: joro_pld]  
Авторkrem4e (Нерегистриран)
Публикувано09.02.08 15:10



az sa6to mislq 4e ne6tata sa naglaseni .Glasuvah za Borislav i polu4ih sms 4e trqbva da glasuvam sledva6tata ve4er.Sled tova glasuvah za Vladislav no za nego registriraha smsa mi.predpolagam 4e za6toto toi nqma6e nikakav 6ans da spe4eli zatova.sajalqvam 4e ne ostana vreme da proverq ako gladuvah za Petq dali 6te6e da ima registraciq no maika mi e probvala da pi6e i operator otgovarql 4e nqma takav nomer.i tq nee glasuvala za Petq pravete si izvodi



Тема Re: Glasuvaneto v "Tancuvai s men"2 [re: krem4e]  
АвторBили (Нерегистриран)
Публикувано10.02.08 19:38



Аз също опитах да изпратя смс-и, но уви-давше ми грешка при изпращането, а опитах от 3 телефона!!! За Петя не съм се пробвала въобще-как ги събраха тези смс-и не ми е ясно! Явно е нагласена работата....



Тема Re: Glasuvaneto v "Tancuvai s men"2нови [re: krem4e]  
Авторбoбo (Нерегистриран)
Публикувано12.02.08 17:06



аз гласувах и двете вечери и нямах никакъв проблем. първата вечер даже ми върна отговор на единия телефон-благодарим ви че подкрепихте финалистите от танцувай с мен2 или нещо подобно. в петъка само ми регистрира, че е получен смс-а, без отговор.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.