Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:47 03.06.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Вальо Танев мъртво пиян ...нови  
АвторFansy (Нерегистриран)
Публикувано01.01.08 21:57



Вальо Танев мъртво пиян в шоуто на Тодор Колев по канала!

Не знам дали го гледахте, страшна излагация! Според мен трябва да получи заслужено златен скункс, даже два ;)





Тема Re: Вальо Танев мъртво пиян ...нови [re: Fansy]  
Авторlili (Нерегистриран)
Публикувано02.01.08 11:31



Отвратително,такава публична личност сеир ли гледаха хора като Тодор Колев или и той беше пиян,но с поголяма издръжливост





Тема Re: Вальо Танев мъртво пиян ...нови [re: lili]  
Авторbardukov (Нерегистриран)
Публикувано02.01.08 12:12



e mili hora gialko 4e ne biah tam ,az ponege sam goliam ob6tinar 6tiah da se nasera dage na scenata ai nali biah nai dobriat reporter s malko dialekt 6tiah da mal4ia kato dupe v kenef sega 6te stana i deputat 6toto sam mn krasiv



Тема Re: Вальо Танев мъртво пиян ...нови [re: lili]  
Авторsa6ko menidgiara (Нерегистриран)
Публикувано02.01.08 12:16



az sam sa6ko avantakis i sega kato go niama bardukov niama s koi da si hodim na more v sozopol i dalaverata ia nema ve4e da krada i da obviniavam drugite ve4e se iztarka, 6te si nameria nekoie predavane kato morska sol i pak leka poleka 6te se dobera do banicata i 6te sam nai stra6niat menidgiar na sveta ama na eto i bardukov izleze po umen ot men izpolzva me da mu uregdam reportagite napravi 4oveka para i sega ob6tinski savetnik



Тема Re: Вальо Танев мъртво пиян ...нови [re: Fansy]  
АвторMonito (Нерегистриран)
Публикувано03.01.08 19:04



da i az go vidqh





Тема Re: Вальо Танев мъртво пиян ...нови [re: bardukov]  
Авторbardukov (Нерегистриран)
Публикувано04.01.08 10:56



hei nali vi kazah 4e az sam nai golemoto govno be dage sam si pi6ia pohvalite po forumite



Тема Яна и Жана-ПЪЛНАТА СКРЪБнови [re: Fansy]  
АвторKOKO (Нерегистриран)
Публикувано05.01.08 11:52



Яна и Жана-горките кривокраки момичета!Хем криви,хем грозни!!!Старите Адреналинки бяха готини,сладки и наистина вдигаха адреналина!!!





Тема Re: Вальо Танев мъртво пиян ...нови [re: bardukov]  
Авторbardukov (Нерегистриран)
Публикувано05.01.08 13:34



vigte kakvo 6te vi kagia stiga ste se ligavili haide elate kam sozopol da me vidite kakav sam zadnik ocapan i vi kazvam kato stana deputat 6te vi kupoia po edin sladoved da mi go zabiete v gaza ta dano se spra da se osiram vav forumite



Тема Re: Вальо Танев мъртво пиян ... [re: Fansy]  
Авторha4o (Нерегистриран)
Публикувано06.01.08 13:30



e are stiga be deca ne doebani ne ste li malko gialki dori i za tuk da si davate meniniata



Тема Re: Вальо Танев мъртво пиян ... [re: Fansy]  
АвторcunamiUQ (Нерегистриран)
Публикувано08.01.08 23:40



А според мен, требва да получи не златен, а натурален миризлив скункс. Не знам кой го е набедил въобще за артист( еле пък комедиен) тоя, ама най ми мяза на махмурлия след тази вечер, когато си го гледал по канала. С тия очета едно до друго, с устенца като кокоши гъз може да изиграе само баш бюрократ в някой тъп бг филм. Обаче бил не знам какъв си, не знам къде си, надушил рейтингово предаване и айде и аз у кацата с мед. А "ГОСПОДАРИ НА ЕФИРА" ужким се пишат ербапи и че не им пука от никой, и 100% го виждат, че не е за тях, ама тоя се окопа и не смеят да го изгонят.
Е за това, повече не го гледам това предаване, макар, че преди НЕ ГО ПРОПУСКАХ!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.