Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:36 28.04.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема За сексуалния тормоз от меннови  
АвторДoцeнтa (Нерегистриран)
Публикувано05.12.07 17:24



Ами я ги вижте, как са се облекли само. Да не би да отиват на дискотека? Като ги гледаш все по на 20-26 год. как да не ти се прииска? Пък и на тях не им се идва редовно на училище, а после "Дайте доценте заверка". Според закона за висшете образование лекциите сащо са задължителни. Като искат нещо, трябва да дават нещо. А и както казвате вие младите "Да не е от сапун, че да се изтарка".



Тема Re: За сексуалния тормоз от меннови [re: Дoцeнтa]  
Автор24-roдишeн (Нерегистриран)
Публикувано05.12.07 17:42



Ти си моят идол, човече! На тия години колко ли 19-23-годишни си е*ал? Вероятно само бих могъл да си мечтая за толкова! Евала, пич! Като можеш да 'лапаш' от кацата с меда, що да не лапаш?



Тема Re: За сексуалния тормоз от меннови [re: 24-roдишeн]  
АвторЙoaнa (Нерегистриран)
Публикувано05.12.07 19:35



Що за гнусно ориенталско отношение към сексуалността и половете?! Искам да ви питам вас двамата (представяме си, че г-н доцентът е млад и привлекателен), ако ви се случи вас да ви изнасили някой здрав мъжага, или да използва зависимостта ви от него за да настоява сами да му се наведете, и после използва за оправдание: "Ами имаше опънат по задника кожен панталон, и като го гледаш на 25 години, как да не ти се прииска?", как мислите - прав ли ще е?

Неслучайно има ЗАКОН против сексуалното насилие и сексуалния тормоз - защото се опитваме да станем от помийна яма цивилизована страна, но с такива свине като вас двамата това едва ли някога ще се случи. Можем само да се надяваме вашето поколение по-бързо да изчезне от общественото поле в старческите домове и да млъкне.

По-гнусна и жалка история не бях виждала.



Тема Re: За сексуалния тормоз от меннови [re: Йoaнa]  
Автор24-roдишeн (Нерегистриран)
Публикувано05.12.07 19:57



Аз когато стигна до старчески дом и умиране, ти вероятно ще си вече само прах, лелче.





Тема Re: За сексуалния тормоз от меннови [re: Йoaнa]  
Автор24-roдишeн (Нерегистриран)
Публикувано05.12.07 20:03



А за другото... има ли значение какви са мислите и чувствата на другите? Важното е да ти е добре на теб. Животът е твърде кратък. И стига сте придавали важност на "другите". В историята на света има прекалено много хора... Много от тях са правили всичко възможно да са джентълмени. И к'во от това? Пак умират. Само че са живели по жалък начин. Това е разликата. "Другият" е без значение. "Другият" е просто възможност да живееш по-добре. Ако я употребиш добре. Доцентът прави точно това. Евала! Малко повече осторожност е била нужна само.





Тема Re: За сексуалния тормоз от меннови [re: Дoцeнтa]  
АвторOMГ (Нерегистриран)
Публикувано05.12.07 21:36



И аз като съм на 50 ще искам да спя с лесни 20-годишни момичета от други градове...



Тема Re: За сексуалния тормоз от меннови [re: OMГ]  
АвторCтyдeнт (Нерегистриран)
Публикувано05.12.07 21:54



Чудно ми е следното: ако такива хора, като този жалък даскал не ги е страх от закона и не мислят, че това което правят е нещо лошо, то аз да се страхувам ли да му тегля един здрав бой при полужение, че съм убеден, че си го заслужава. Като тоя маймун ги има много и за мен са едни жалки, меки, дърти пишки. Благодатя за вниманието!!!



Тема Re: За сексуалния тормоз от меннови [re: 24-roдишeн]  
АвторKeAтe (Нерегистриран)
Публикувано06.12.07 09:52



Да предположим, че си прави и всеки трябва да постъпва както ти казваш и както доцента го прави. Да попитам. Какво мислиш, че ще ти се случи ако това момиче ми е приятелка (та дори и не интимна)? Ще ти помогна. И мен няма да ме интересува закона в този случай. А ако не ме интересува закона, вариантите са многобройни. Това че си некадърен да спечелиш доброволно една жена - незначи че трябва да я изнасилваш.
По пътя на твоята логика дай да поущрим по подобен начин и педофилите и останалите деградирали хора!!!



Тема Re: За сексуалния тормоз от меннови [re: Йoaнa]  
АвторTERlKATA (Нерегистриран)
Публикувано06.12.07 13:29



Ориенталско отношение ли? Това гнусно отношение е ЕВРОПЕЙСКО, а не ориенталско. Ние ориенталците сме консервативни, добри и съвестни хора, а не сме разюздани, развратни, деградирали и пропаднали като ШИБАНИТЕ европейци. Според една статистика всеки 4-ти англичанин е ГЕЙ. На ви сега един европейски съюз, ГЯУРИ МРЪСНИ ТАКИВА - българин съм, но заради хората като тебе, които лижат гъза на Европа и Америка и нямат и грам уважение към ОРИЕНТА, който е основата на света и на цивилизацията, предпочитам да съм ТУРЧИН, АРАБИН и ИНДИЕЦ, а не българин ! ! ! За съжаление в наши дни повечето българи следват и копират ШИБАНИТЕ западняци, което ме кара да ме е СРАМ, че съм българин

Вие, НЕЩАСТНИЦИ ТАКИВА, искате да погубите и малкото БЪЛГАРСКО, БАЛКАНСКО И ОРИЕНТАЛСКО, което е останало в нас ! ! ! СМЪРТ ЗА ВАС, ЗА ЕВРОПА И АМЕРИКА ! ! ! ДА ЖИВЕЯТ БЪЛГАРИЯ, БАЛКАНИТЕ И ОРИЕНТА ! ! !



Тема Re: За сексуалния тормоз от меннови [re: Дoцeнтa]  
АвторPaдocтинa (Нерегистриран)
Публикувано06.12.07 14:06



Здравейте!
Относно репортажа за сексуалния тормоз мога да кажа - ВРЕМЕ БЕШЕ! Радвам се, че най-накрая в общественото пространство се появи и това! Този репортаж разкрива реалността във висшето образование!Във всеки един университет такива преподаватели ги има, но сякаш техните действия са обществена тайна!
Аз също съм студентка и моят университет не прави изключение! Преподавателите с такива склонности се знаят, а историите за тях са разказвани не веднъж сред студентите! Дано този репортаж им е за пример и да се поучат, че немогат да си позволяват всичко!!!!!!!!!!!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.