Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:24 23.06.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема За сексуалния тормоз от мен  
АвторДoцeнтa (Нерегистриран)
Публикувано05.12.07 17:24



Ами я ги вижте, как са се облекли само. Да не би да отиват на дискотека? Като ги гледаш все по на 20-26 год. как да не ти се прииска? Пък и на тях не им се идва редовно на училище, а после "Дайте доценте заверка". Според закона за висшете образование лекциите сащо са задължителни. Като искат нещо, трябва да дават нещо. А и както казвате вие младите "Да не е от сапун, че да се изтарка".



Тема Re: За сексуалния тормоз от меннови [re: Дoцeнтa]  
Автор24-roдишeн (Нерегистриран)
Публикувано05.12.07 17:42



Ти си моят идол, човече! На тия години колко ли 19-23-годишни си е*ал? Вероятно само бих могъл да си мечтая за толкова! Евала, пич! Като можеш да 'лапаш' от кацата с меда, що да не лапаш?



Тема Re: За сексуалния тормоз от меннови [re: 24-roдишeн]  
АвторЙoaнa (Нерегистриран)
Публикувано05.12.07 19:35



Що за гнусно ориенталско отношение към сексуалността и половете?! Искам да ви питам вас двамата (представяме си, че г-н доцентът е млад и привлекателен), ако ви се случи вас да ви изнасили някой здрав мъжага, или да използва зависимостта ви от него за да настоява сами да му се наведете, и после използва за оправдание: "Ами имаше опънат по задника кожен панталон, и като го гледаш на 25 години, как да не ти се прииска?", как мислите - прав ли ще е?

Неслучайно има ЗАКОН против сексуалното насилие и сексуалния тормоз - защото се опитваме да станем от помийна яма цивилизована страна, но с такива свине като вас двамата това едва ли някога ще се случи. Можем само да се надяваме вашето поколение по-бързо да изчезне от общественото поле в старческите домове и да млъкне.

По-гнусна и жалка история не бях виждала.



Тема Re: За сексуалния тормоз от меннови [re: Йoaнa]  
Автор24-roдишeн (Нерегистриран)
Публикувано05.12.07 19:57



Аз когато стигна до старчески дом и умиране, ти вероятно ще си вече само прах, лелче.





Тема Re: За сексуалния тормоз от меннови [re: Йoaнa]  
Автор24-roдишeн (Нерегистриран)
Публикувано05.12.07 20:03



А за другото... има ли значение какви са мислите и чувствата на другите? Важното е да ти е добре на теб. Животът е твърде кратък. И стига сте придавали важност на "другите". В историята на света има прекалено много хора... Много от тях са правили всичко възможно да са джентълмени. И к'во от това? Пак умират. Само че са живели по жалък начин. Това е разликата. "Другият" е без значение. "Другият" е просто възможност да живееш по-добре. Ако я употребиш добре. Доцентът прави точно това. Евала! Малко повече осторожност е била нужна само.





Тема Re: За сексуалния тормоз от меннови [re: Дoцeнтa]  
АвторOMГ (Нерегистриран)
Публикувано05.12.07 21:36



И аз като съм на 50 ще искам да спя с лесни 20-годишни момичета от други градове...



Тема Re: За сексуалния тормоз от меннови [re: OMГ]  
АвторCтyдeнт (Нерегистриран)
Публикувано05.12.07 21:54



Чудно ми е следното: ако такива хора, като този жалък даскал не ги е страх от закона и не мислят, че това което правят е нещо лошо, то аз да се страхувам ли да му тегля един здрав бой при полужение, че съм убеден, че си го заслужава. Като тоя маймун ги има много и за мен са едни жалки, меки, дърти пишки. Благодатя за вниманието!!!



Тема Re: За сексуалния тормоз от меннови [re: 24-roдишeн]  
АвторKeAтe (Нерегистриран)
Публикувано06.12.07 09:52



Да предположим, че си прави и всеки трябва да постъпва както ти казваш и както доцента го прави. Да попитам. Какво мислиш, че ще ти се случи ако това момиче ми е приятелка (та дори и не интимна)? Ще ти помогна. И мен няма да ме интересува закона в този случай. А ако не ме интересува закона, вариантите са многобройни. Това че си некадърен да спечелиш доброволно една жена - незначи че трябва да я изнасилваш.
По пътя на твоята логика дай да поущрим по подобен начин и педофилите и останалите деградирали хора!!!



Тема Re: За сексуалния тормоз от меннови [re: Йoaнa]  
АвторTERlKATA (Нерегистриран)
Публикувано06.12.07 13:29



Ориенталско отношение ли? Това гнусно отношение е ЕВРОПЕЙСКО, а не ориенталско. Ние ориенталците сме консервативни, добри и съвестни хора, а не сме разюздани, развратни, деградирали и пропаднали като ШИБАНИТЕ европейци. Според една статистика всеки 4-ти англичанин е ГЕЙ. На ви сега един европейски съюз, ГЯУРИ МРЪСНИ ТАКИВА - българин съм, но заради хората като тебе, които лижат гъза на Европа и Америка и нямат и грам уважение към ОРИЕНТА, който е основата на света и на цивилизацията, предпочитам да съм ТУРЧИН, АРАБИН и ИНДИЕЦ, а не българин ! ! ! За съжаление в наши дни повечето българи следват и копират ШИБАНИТЕ западняци, което ме кара да ме е СРАМ, че съм българин

Вие, НЕЩАСТНИЦИ ТАКИВА, искате да погубите и малкото БЪЛГАРСКО, БАЛКАНСКО И ОРИЕНТАЛСКО, което е останало в нас ! ! ! СМЪРТ ЗА ВАС, ЗА ЕВРОПА И АМЕРИКА ! ! ! ДА ЖИВЕЯТ БЪЛГАРИЯ, БАЛКАНИТЕ И ОРИЕНТА ! ! !



Тема Re: За сексуалния тормоз от меннови [re: Дoцeнтa]  
АвторPaдocтинa (Нерегистриран)
Публикувано06.12.07 14:06



Здравейте!
Относно репортажа за сексуалния тормоз мога да кажа - ВРЕМЕ БЕШЕ! Радвам се, че най-накрая в общественото пространство се появи и това! Този репортаж разкрива реалността във висшето образование!Във всеки един университет такива преподаватели ги има, но сякаш техните действия са обществена тайна!
Аз също съм студентка и моят университет не прави изключение! Преподавателите с такива склонности се знаят, а историите за тях са разказвани не веднъж сред студентите! Дано този репортаж им е за пример и да се поучат, че немогат да си позволяват всичко!!!!!!!!!!!!!!



Тема За сексуалния тормознови [re: Paдocтинa]  
Авторcтyдeнт (Нерегистриран)
Публикувано06.12.07 15:36



както каза колежката във всеки университет си има поне по 1 такъв, ясно е че са дотолкова ограничени че немогат да си хванат сами приятелки , че да не са прекалявали толкова с ученето бе ! дърти девственици такива

. малко са готините доценти които не са изперкали , умни са, и не са толкова некадърни че да преподават даденото нещо а да не го правят на практика (за мен неможе един доцент да преподава банков мениджмънт , а да няма и минимален стаж в банка) . като цяло няма нормални отношения пропадавател - студент.ЗУБАРИ ДЪРТИ ПРЕКАЛИЛИ СТЕ С УЧЕНЕТО , ПРОДЪЛЖАВАЙТЕ ДА СИ ЗУБРИТЕ ТАМ , ДАВАЙТЕ СИ ЗАВЕРКИТЕ И СЕ КРИЙТЕ ДА ЗУБРИТЕ ПАК. ЖИВОТА Е МНОГО ПОВЕЧЕ ОТ НЯКАКВО СИ ЗУБРЕНЕ !!!!!



Тема Re: За сексуалния тормоз от меннови [re: Дoцeнтa]  
АвторAтyм (Нерегистриран)
Публикувано06.12.07 17:25



"Като ги гледаш все по на 20-26 год. как да не ти се прииска? " - то хубаво ти се иска, ама това ли е начина?!? Аман вече от този балкански манталитет! Не съм фен на изнудването нито от страна на преподавателите, нито от страна на студентките.



Тема Re: За сексуалния тормоз от меннови [re: 24-roдишeн]  
АвторЙoaнa (Нерегистриран)
Публикувано06.12.07 21:28



Всъщност съм на твоята възраст. И говорех за поколението на доцента.



Тема Re: За сексуалния тормоз от меннови [re: Paдocтинa]  
Авторchoki (Нерегистриран)
Публикувано06.12.07 21:30



ало Доцента, заради такижа идиоти като теб журналистиката е на това дередже



Ходи с БСП радиото и при комунистите. Нещастен идиот! Кастрация за теб



Тема Re: За сексуалния тормоз от меннови [re: 24-roдишeн]  
АвторЙoaнa (Нерегистриран)
Публикувано06.12.07 21:36



Такова мислене приляга на доплеменната организация на обществото, да, или на животинския свят. По принцип е добре хората да се различават по нещо от животните.

Слава Богу, за такива като доц. Ангелов има закони и се надявам, че ще го осъдят и пратят където му е мястото. Законите са създадени по някакви причини, предполагам се сещаш, и следователно спазването им в повечето случаи е целесъобразно. Естествено ако ти смяташ, че е ок да живееш в едно общество обаче без да се съобразяваш с правилата му, това е твоята лична философия. Аз лично я намирам за доста примитивна и ограничена. Но въпросът не е в това какво мислиш ти за "другите" или за това как смяташ да си изживееш (явно) жалкия живот, а в това, че тук става въпрос за престъпление. Доста гнусно при това. Ти му казваш "Евала" - ами това говори за теб по-добре, отколкото разясненията ти как виждаш живота, света и прочее идиотизми.



Тема Re: За сексуалния тормоз от меннови [re: TERlKATA]  
АвторЙoaнa (Нерегистриран)
Публикувано06.12.07 21:44



Боже мили! Ти нямаш никаква идея за какво говориш! Обаче какво друго да се очаква от хомофоб!

Да ти дам малко информация от първа ръка за прехваления ти Ориент (освен очевидната - доцента) - аз съм индолог. Бях в Индия за 8 месеца на специализация с още трима колеги - две момичета и едно момче. И трите бяхме през цялото време облечени от врата до петите, без грим и с прибрани коси, и дорносехме дупата (индийски шал за покриване на гърдите). И въпреки това, на всяка крачка, във всеки град, посред бял ден, индийци се опитваха да ни пипат. Много от тях успяваха, защото имат дълга практика и са много сръчни. Хващаха ни за гърдите, задниците, раменете и пр. По улиците, във влаковете, в магазини, рикши и т.н. Не ми хвали Ориента, особено като НИЩО не разбираш.

А за видиотените ти крясъци "Смърт" на тоя и на оня, просто не знам какво да кажа. Излез от родния си град/село и виж света. Друго няма да ти помогне. Обаче ако си тоолкова голям кретен и толкова ограничен, колкото издава поста ти, и това няма да ти помогне.



Тема Re: За сексуалния тормоз от меннови [re: Aтyм]  
АвторKeAte (Нерегистриран)
Публикувано06.12.07 22:36



Напълно съм съгласен. Само с няколко уточнения. Такива неща има по всички страни, не само на Балканите, въпроса е да си получи заслуженото този некадърник. И относно за "младиежа" който защитаваше ОРИЕНТА: НЕЩАСТНИК ако н бяха турците в момента в часовете за ренесанс щеше да учиш как той се е развил тук в България, а не как се е опитал да се роди и ТУРЦИТЕ са го убили.

Аман от комплексари и хора с ниско национално самочувствие (а може би и ниско лично самочувствие) криещи се зад анонимността на интернет.



Тема Re: За сексуалния тормоз от меннови [re: KeAte]  
Авторsharan (Нерегистриран)
Публикувано07.12.07 00:31



и сега ще стане така, че всеки студент, който не е доволен от някой преподавател ще тръгне да го обвинява по форуми и блогове, че иска да спи с него или му иска пари и затова се заяжда

страхотно! тоя шебек, борето, сигурно си заслужава да го изобличат, но защо ще слагат под общ знаменател и цялата академична общонст



Тема Re: За сексуалния тормоз от меннови [re: Дoцeнтa]  
АвторAnOmiS (Нерегистриран)
Публикувано07.12.07 01:31



как не те е срам,бе!да се въсползваш от положението си.и на всичко отгоре се оправдаваш във форума!едно е да ти се прииска,друго е да си поискаш без те да го желаят.това си е чисто изнасилване.като си помисля,че има момичета,които са го направили,защото са си мислели че нямат друг избор,направо ми се повръща от теб.заслужаваш да те обесят.имаш ли представа как си травмирал тези момичета.НЕЩАСТНИК!!!



Тема Re: За сексуалния тормоз от меннови [re: AnOmiS]  
АвторБoжeБoжeБoжe! (Нерегистриран)
Публикувано07.12.07 04:24



Аз да питам... що за безподобен дебил трябва да си, за да си помислиш наистина, че тази тема е на въпросния доцент, а не на някой шегаджия?



Тема Re: За сексуалния тормоз от меннови [re: sharan]  
АвторKeAte (Нерегистриран)
Публикувано07.12.07 09:13



Чак цялата не бих сложил, но че във ВУЗ-овете е практика - така си е.
Особенно в УНСС. Не казвам че всички са като тоя доцент, но и тези които са като него не са малко. А че ще има опити от страна на студенти да злоупотребят с сегашната ситуация - така е. Но за това е виновен закона. В други държави преподавателите нямат право по закон (не държавен, а академичен) да се срещат с учениците си извъм сградата на учебното заведение - та дори и кафе навън немогат да пият.



Тема Re: За сексуалния тормоз от меннови [re: Йoaнa]  
Авторнямa знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано07.12.07 13:30



мила Йоана,
излез от кръга на Индия и темподобни!
Наскоро се върнах от почивка в Италия и Франция,
и мога да ти кажа,че там е същото,не че съм кой знае каква красавица но в сравнение с ОНЕЗ там,има се виждах като мис Свят!
И това за дърпането и опипването там е на ниво НАСИЛИЕ!
На два пъти ходя в болница за да ми наместят рамото,а уж съм с приятеля си,който яде и тупаник....
Така,че не ми ПРИКАЗВАЙ СМЕШКИ!
В Турция също съм била-ТАМ ГЛЕДАТ И МИГАТ НО НЕНАПАД!



Тема Re: За сексуалния тормоз от меннови [re: БoжeБoжeБoжe!]  
АвторKeAтe (Нерегистриран)
Публикувано07.12.07 17:38



Нестава въпрос дали е негова темата. То е ясно че не е негова. Но АКО беше негова, можеби щеше да напише това. :)
Пиша какво бих му казал или направил.

Представяш ли си да е толкова нагъл, че и тема в своя защита да пусне ?!!!?

:)



Тема Re: За сексуалния тормоз от меннови [re: KeAтe]  
Авторsharan (Нерегистриран)
Публикувано07.12.07 17:51



тоя гъз е много по-нагъл



Тема Re: За сексуалния тормоз от меннови [re: KeAтe]  
АвторБoжeБoжeБoжe! (Нерегистриран)
Публикувано07.12.07 18:30



Пишех на AnOmiS, не на теб. Сляп ли си?
Хайде сега прочети какви ги е писал и ми кажи, че не смята, че пише на САМИЯ доцент.



Тема Re: За сексуалния тормоз от меннови [re: Йoaнa]  
АвторAнaлизaтop (Нерегистриран)
Публикувано08.12.07 00:23



Без да заемам страна ще отбележа няколко неща:
1. Живеем в демокрация и всеки може да говори каквото иска без публично да клевети някого. Не видях да има изнасзлване или някакъв физически контакт или насилие. А сега точно заради репортажа нещата могат законово да се обърнат на 360.
2. Студентката се даржа също толкова мръснишки колкото и мъжа, това е подвеждащо, макар и специално за случая, и няма да мине в съд.
3. Логичният избор е бил студентката да пусне оплакване и да иска оценяване от друг преподавател при съмнение за пристрастие, защото сега както стана започват спеколациите а горката женица сигурно никога няма да се върне от америка заради тази каша.
4. Това че тоя пич беше абсолютен чобанин незнам защо ви учудва, при най добрия случаи има 10% светци, другите 90% все има моменти когато са прасета!
6. Моралът и закона! Ако се изхрачиш на улицата си простак, но не е незаконно!
7. Тоя доцент освен уволнение надали ще му лепнат друго, ако даже нещата не се извъртят.
8. Според мен, ако тази студентка беше измислила нещо хитро да му натрие носа на този доцент и да направят репортаж как го е направила щеше да има много по-добър ефект, защото щеше да е поучително какво може да стане ако си такъв като него, а сега ще го оправдаят и поуката пак ще е че те винаги се измъкват.



Тема Re: За сексуалния тормоз от меннови [re: Дoцeнтa]  
Автор~_* (Нерегистриран)
Публикувано10.12.07 22:50



хм, защо този "доцента", та който и да е той, спря да пише?


Вече ми стана забавно. (ужас...)



Тема Pravete lyubov, a ne voina!нови [re: Дoцeнтa]  
АвторVentzi (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 03:51



Sq realno poglednoto, analiziraiki si4ki fakti ako se postavim na mqstoto na daskala, vseki polovo zrql myj bi se vuzpolval ot poziciqta si na vyrha na hranitelna veriga taka da se kaje, vseki bi iskal da topne 4urkata v ne6to mlado i svejo

puk kato gi gledam kakvi sa parantii studentkite, maleiiii iskam da sym prepodavetel vyv vuz i da imam 25 sm 4urka ta da me pomnqt cql jivot



Тема Re: Pravete lyubov, a ne voina!нови [re: Ventzi]  
АвторSUNY (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 11:45



Преподавателя трябва да бъде осъден. Той е потенциален лъжец. Няма дори очи да се изправи и да си признае като мъж. В предаването на Лора Крумова и Коритаров хвърля лъжа след лъжа.
Момчета, а мога ли да ви попитам нещо друго?! В първите 2 мнения споделяте, че ако и вие сте на негово място и вие така ще правите....
Сега въпроса:
Ако това момиче не беше "непознато", а беше твоята СОБСТВЕНА ДЪЩЕРЯ, СЪПРУГА или ГАДЖЕ щеше ли да си съгласен да я "опъне" дъртия изверг по трасето? ? ? ? ? ?
Хаиде сега се замислете, че всяко 1 момиче също е "дете" на своите родители и нито 1 родител не си изпраща детето да му го е*ат ДОБРОЗОРНО



Тема Re: Pravete lyubov, a ne voina!нови [re: SUNY]  
АвторMarдaнoз (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 19:30



То и 50-годишните може да са "деца" на своите родители. Всъщност са просто синове и дъщери. Не деца.
Това са пълнолетни хора... никой не ги е насилвал физически, така че...
На другото можеше просто да каже "не". И без това молеше онзи да извърши НАРУШЕНИЕ на правилата (да й пише оценка, когато не е имала право на това)! Е, той й е отговорил с абсолютно същото - нарушение на правилата.



Тема вИЕ СТЕ ФАРАШИ, КАКТО ОБИЧА Д кАЗВА сТОЯНА (мУТАФОнови [re: Дoцeнтa]  
АвтордOKTOPA (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 22:19



зА КВИ ГОСПОДАРИ СЕ МИСЛИТЕ, ФАРАШИ НА рУМЕН пЕТКОВ? пОНЕЖЕ НИЩО НЕ МОЖЕ DA HWANE, NE MU SE OTWORI PARA[UTA SYS ZAMUNDATA, SEGA SE ZAHWANA DA RAZSIPE EDIN PREPODAWATEL. pARCALI ST I TOWA E, AKO ]E QNA I TAM KAKWATO BE[E PI`KI DA POKAZWAT, ZA NI]O NE STAWATE



Тема Това предаване става неприятнонови [re: Дoцeнтa]  
АвторЧичo дokтop (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 22:25



Тия боклуци, иначе може да са добри артисти в някоя квартъална кръчма, вече се осират. Колко0 им плащат, за да плюат така? Вживяват се в ролите си, не са виновни, нали и те трябва да преживяват, не ги ли виждаш, за нищо друго не стават



Тема Браво, Мерудийкенови [re: Marдaнoз]  
АвторДok (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 22:27



Напълно споделям твоето мнение



Тема Що няма накоя да ме тормози сексуално?нови [re: ~_*]  
АвторHopмaлв eн, зa paзлиka oт Pyмe (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 22:30



Знаеш ли какъв ще го отцепи?



Тема Стига простотиинови [re: Marдaнoз]  
АвторЧoвek (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 22:35



Хора, ХОРА, ПОМНИТЕ ЛИ 94-ТА КАТО БЕШЕ ЖАН вИДЕНОВ? вСИЧКО СЕ ПОВТАРЯ. НА ОМЗИ сТАНИШЕВ КУРА НЕ МУ СТАВА, МАЙ И ЖЕНАТА МУ ИЗБЯГА, ЩОТО Е БОКЛУК. пОЧВА СЕ С ХЛЯБА. иВАН КЙОСТОВ (КОЙТО ЗА ВСИЧКО Е ВИНОВЕН) СТАБИЛИЗИРА НЕЩАТА. ДАЙ СЕГА ПРЕДИ НОВАТА ДА СЕ ЗАНИМАВАМЕ С ГОРКИЯ аНГЕЛОВ, А БЕ НАИВНИЦИ, НЕ УСЕЩАТЕ ЛИ ЧЕ ВСИЧКО Е ПОРЪЧКА?



Тема Re: За сексуалния тормоз от меннови [re: Дoцeнтa]  
АвторStilgar (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 22:42



Prochetoh gornite mnenia i zabeliazah, che ima takiva koito smiatat che tova e konspiracia, takiva koito smiatat, che ne e, no poddurjat povedenieto na prepodavatelia i takiva koito namirat sluchiloto se za nedopustimo. Za da se reshat vsichki problemi ednovremenno predlagam da se zabrani na jentie da hodiat bez feredjeta i da razgovariat s muje bez prisustvieto na rodnina ot mujki pol. Taka do takiva situacii niama da se stiga (nezavisimo dali tova e kleveta ili ne).

P.S. I razbira se bez jeni v universitetite. Jeni v universitetite? Ha! Shto za shtura ideia?



Тема нЕ СТАвай смешеннови [re: Дoцeнтa]  
АвторДok (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 22:43



От край време хубаВИ КУРВЕТА ТАКА СА СИ ВЗИМАЛИ ИЗПИТИТР. нОМЕРА Е. ЧЕ СЕГА ПРЕДИ НОВАТА, ДЕТО ДАДОХА ПО 100 ЛЕВА НА ПЕНСИОНЕРИТЕ (КОЛКО ЛИ СА СЕ НАГУШИЛИ?) СЕ ЗАХВАЩАТ С КАУЗАТА НА ЕДИН ЧОВЕК, КОЯТО НБА ВРЕМЕТО НЕ БИ ИЗТЪРПЯЛА Т.Н. "ДРУГАФСКИ СЪД", АКО НЯКОЙ РАЗБИРА КАКВО ИМАМ ВПРЕД ВИД. нЕ ЗНАМ КАК СЕ ПИШЕ щВ ПРЕД ВИД", СЛЯТО ЛИ, НЕ ЗНАМ



Тема Re: За сексуалния тормоз от меннови [re: Дoцeнтa]  
АвторKoйчo (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 22:44



Ако изобщо някой от екипа Господари на Ефира го чете този форум, да прочете следващото.

УВА-жаеми горсподарчета, много Ви се кефя и не само аз. Но има моменти в които използвате властта си за да показвате само едната страна на нещата с цел да спечелите популярност и точки в рейтинга. Говоря за едно от нещата на които акцентирате в последните Ви 4 предавания. Става въпрос за сексуалният тормоз и т.н
УВАЖ-аеми господарчета, много повече точки в рейтинга ще си запишете ако в един слънчев ден решите аджеба да покажете оригиналните (необработени кътнати и т.н) кадри от въпросното заснемане на сексуален тормоз. Същите необработени (сорови) кадри които предаохте на прокуратурата която ги изиска във връзка с пилотното предване раздухало цялата история.

В конкретния случай мен не ме интересува нито какво е станало с въпросната госпожица нито с въпросния господин. Инетерсува ме само това дали не ми хвърляте прах в очите само и само за да стане въпросното предаване по пикантно. Още повече че има неща които говорят именно за това.

Ако си мислите че зрителят трябва да отсъди виновен или невинен, то тогава направете така че да му предоставите всички веществени доказателства с които разполагате, а не само с тези които сте сметнали за нужно да изкарате на бял свят. В този ред на мисли:

1. След като на въпросния господин му е подновен договора и той продължава да работи следователно прокуратурата се е произнесла за това че той е невинен (от тук моментално може да се смята че показването и продължаването да се показват тези кадри е единственно и само с цен да се урони престижа на даден човек. В законите на Република България е записано - Човек се смята за невинен до доказване на противното. Е, след една година и 2 месеца и след решение на съдебните органи защо Вие все още го смятате за виновен?)

2. Чесно казано ако аз бях на негово място, и знаех че ме снимат (поради една или друга причина - може да са хиляди "не ме харесват като преподавател примерно" ) бих си изиграл ролята така както въпросният преподавател го е направил. Та нали той това преподава!
"Снимаш ли ме скъпа? Глей ся как се играе по твойта свирка"

3. Знаете ли какво съдържа суровия материал в последните 17.5 секунди (заради които всъшност преподавателя беше оправдан), и ако знаете с каква цел никога до сега за 4 предавания не ги излъчихте? (може би тогава гледната точка щеше да заеме друга страна? и пак до рейтинга стигаме.)

4. Аз не познвам нито едната нито другата страна, дори не съм от София. Нито пък съм учил в този факултет. Което трябва да ви подскаже че не съм заинтересован от какъвто и да е изход на въпросната дилема. Но ме е яд.
Вие сте господарите които режете глави в случая. И за пореден път не сте 100% обективни скривайки малки неща които са важни. И не само са важни но са и основата на всичко останало.

5. Не може да се правите на луди вечно. Рано или късно тези кадри ще изкочат на яве. Въпроса е дали Вие ще ги излъчите или някоя друга телевизия (предаване). В единя случай ще изгубите един ваш зрител който знае че му хвърляте прах в очите, а в другия ще се опитате да си изкарате магарето от калта рискувайки да ви обвинят в много други лоши неща.

6. Като за последно.. Какво ще стане ако излъчите кадрите където преподавателя казва на въпросното момиче че знае че го снима? Малко нещата няма да са такива каквито са в момента нали?

Господа, рейтинга не е всичко. Да съсипете един човек е лесно от вашите позиции, но също така е лесно да си съсипете името. Не сте първите няма и да сте последните. Осъзнайте се докато не е станало късно.

КойЧо КойЧев Безсмисленов

П.С Поздрави от морето



Тема нЕ РАЗБИРАМ ПРЕДЛАГАШ ЛИ СЕ, ЩО ЛИ?нови [re: 24-roдишeн]  
АвтордOKTOPA (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 22:47



пОНЕ ОСТАВИ ЕДИН ИМЕИЛ КАТОП СИ ТОЛКОВА НАВИТА, ЩЕ ТИ ГО НАБУТАМ СЪС СТРАШНА СИЛА



Тема иСТИНА ЛИ Е ВСИЧКО ТОВА?нови [re: Йoaнa]  
АвтордOK (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 22:52



мИСЛЯ СИ., ЧЕ АКО СИ НЯКОПЯ ГРОЗНИЦА, ТОВА НМЯМА ДА СТАНЕ. нО ЯВНО СИ ПРИВЛЕКАТЕЛНА, ДАЙ ТУК ЕДНА СНИМКА,.



Тема кУРВИ МНОГО, ПАРИ МАЛКОнови [re: 24-roдишeн]  
АвтордOKTOPA (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 22:53



какво повече да ти кажа?



Тема Койчо, или който си тамнови [re: Koйчo]  
АвтордOKTOPA (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 23:02



Напълно си прав и много меко се изразяваш, деликатно, така да се каже. Не виждаш ли как трова предаване се крепи, колко артисти смениха и никой не се задържа, намират само разни в предпенсионна възраст. Мръсното копеле, РУМЕН ПЕТКОВ да е разкрил едно поне убийство? Какво сатана със сестрите от Пазарджик? Дай му на боклука да си прави шоу в родния си град (Плевен), вдигна пушилка за торентите, ама му го набутаХА В ГЪЗА НА МРЪСНИЯ КОМУНЯГА. а И сТАНИШЕВ., И ТОЙ ДА СЕ ЕБЕ И ВЪОБЩЕ ДА СЕ МАХА ОТ БЪЛГАРИЯ, ТОЙ ПО-ГОЛЯМА ГАД И ОТ ЖАН ВИДЕНОВ Е, ВЪПРЕКИ ЧЕ ИЗПИТВАМ УВАЖЕНИЕ КЪМ ПОСЛЕДНИЯ, ОТТЕГЛИ СЕ ДОСТОЙНО



Тема тАЗИ ПУТКА НАЛИ НЕ Е МАлолетнанови [re: Дoцeнтa]  
АвтордOKTOPA (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 23:10



Какво толкова е странало, еба си тормоза, тая пичка иска тройка (оценка), явно е пробвала по много начини, ама не й се е отворил паРАШУТА, ТА Е ОТИШЛА ПРИ ОНЕЗИ БОКЛУЦИ, Т.Н. 'ГОСПОДАРИ" ДА Й ДАДАТ ЕДНА ВЪШКА ЗА ДА САНИМА ДОЦЕНТА. А тя направо му се предлага, провокира го, мофже би са й дАЛИ ТЪАКЪВ АКЪЛ (ИЗВИНЯАВАМ СЕ ЗА ТУРЦИЗМА), АБЕ НАГЛАСЕНА РАБОТА



Тема рАДОСТИНЧЕ, СКЪПАнови [re: Paдocтинa]  
АвтордOKTOPA (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 23:19



зНАЕШ ЛИ КОЛКО СА СИ ВЗЕЛИ ИЗПИТИТЕ ПО ТОЗИ НАЧИН? вИЖ КУРВИТЕ ОТ НДСВ В НАРОДНОТО СЪБРАНИЕ, КАК МИСЛИШ ЧЕ СА ВЗЕЛИ ДИПЛОМИ? ВЧЕРА ПАЗАРУВАХ В КВАРТАЛНИЯ МАГАЗИН, ВСИЧКО МИ ИЗЛЕЗЕ ДВОЙНО ОТ КОЛКОТО ПРЕДИ 2 МЕСЕЦА. ТА ДА НЕ ГОВОРИМ ДО КЪДЕ НИ ДОКАРА СМЕШНО-ТЪЖНАТА КОАЛИЦИЯ, ДОБРЕ, МНОГО СЕ ОТПЛЕСНАХ



Тема пОВРЪЩА МИ СЕнови [re: БoжeБoжeБoжe!]  
АвтордOKTOPA (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 23:23



нАЙСТИНА МИ СЕ ПОВРЪЩА, МОЖЕ ЛИ ВСИЧКО ДА Е ТАКА ИЗПРОСТЯЛО?



Тема Re: За сексуалния тормоз от меннови [re: Koйчo]  
Авторskdhfjksdfsdw (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 23:23



"1. След като на въпросния господин му е подновен договора и той продължава да работи следователно прокуратурата се е произнесла за това че той е невинен"

Ъ? Прокуратурата за нищо не се е произнасяла.


"3. Знаете ли какво съдържа суровия материал в последните 17.5 секунди (заради които всъшност преподавателя беше оправдан), и ако знаете с каква цел никога до сега за 4 предавания не ги излъчихте?"

Пак същото... Той никога не е бил... оправдаван. Щото не е бил на съд.
Ползвай десетична ЗАПЕТАЯ. Това се използва в България. Да не си учил в Хамерика, пиле?



Тема Re: За сексуалния тормоз от меннови [re: skdhfjksdfsdw]  
АвторKoйЧo (Нерегистриран)
Публикувано12.12.07 01:21



"1. След като на въпросния господин му е подновен договора и той продължава да работи следователно прокуратурата се е произнесла за това че той е невинен"

Ъ? Прокуратурата за нищо не се е произнасяла.

>>> Вземи малко се "О"сведоми преди да пишеш кой какво и къде...

"3. Знаете ли какво съдържа суровия материал в последните 17.5 секунди (заради които всъшност преподавателя беше оправдан), и ако знаете с каква цел никога до сега за 4 предавания не ги излъчихте?"

Пак същото... Той никога не е бил... оправдаван. Щото не е бил на съд.

>>> Бил, е просто не е осъден. Имало е повдигнато обвинение което в последствие е отпаднало (отхвърляне поради липса на достатъчно доказателства)

Ползвай десетична ЗАПЕТАЯ. Това се използва в България.

>>>> Запетайки, точки, удивителни и въпросителни ще ползвам където и както си поискам, поста , си , !? е?... мой!..... (Ако все още не знаеш при изписване на цифри които показват времетраене разделителните знаци са -> двуеточие " : " и точка " . " ! Ти как изписваш часа? 12,02,22 ????? )

Да не си учил в Хамерика, пиле?

Не, в Хавстралия съм учил. А пиле... ще викаш на ... пилетата.





Тема Re: За сексуалния тормоз от меннови [re: Йoaнa]  
Автор DrWinner (непознат )
Публикувано14.12.07 18:11



ХАХАХ ти си много зле да знаеш, но то ти е простено. Тия тапаци от "Господари на ефира" такъв монтаж са му врътнали, че нямам думи. Ама ако прочетеш внимателно Темата : сексуален тормоз лъзциии ще ме разбереш



Тема Re: За сексуалния тормоз от меннови [re: KoйЧo]  
Автор3eke (Нерегистриран)
Публикувано14.12.07 18:31



Седемнадесет секунди и половина се пишат като "17,5 секунди".



Тема За сексуалния тормоз от меннови [re: AnOmiS]  
Автор M6rd1 (непознат )
Публикувано19.12.07 10:49



Ангелов, има едно неписано правило " Всичко се връща "! От сърце ти пожелавам и го искам, някой ден твоята жена, дъщеря, внучка, братовчедка, любовница да изпадне в подобна ситуация като тази на твоята Студентка. Да са трудила цял живот, за да постигне мечтата си, да е минала през препядсвията на живота и накрая на пътя й да застене Подобен Героичен(според Теб и някои други) образ и с усмивка да я приветства и да й каже "Красавице, привлекателна си и "както си се облякла за дискотека, как да не му се прииска на човек? Искам само да преспиш с мен, за да менеш напред.Огледай се, мила, няма кой да ти помогне от мен зависи всичко! Пък и както казвате, да не е от сапун, че да се изтърка"Хайде утре заповядай у нас и ще те пусна да живееш!"

Егоизмът в България е на високо ниво "К`во ме топли мене, че неква си от Софийския университет трябвало да се нае*е с учителя си, че да мине годината!? Нали не е мойта жена, дъщеря, приятелка, роднина! Да се спасяват!

Е, Ангелов и останалите, мислещи като него, нека ви сполети някой ден същото като на това момиче. Интересно ми е как ще отговорите? "Жена/детето ми да не е от сапун, няма да се изтърка".
Извинявам се, защо на тях да им се случва? те нямат да изкупват вашия грях, нали? Нека и вие минете "под ножа на несправедливостта и нечовечността" !!!

Успех, пишени пак тогава!





Тема Re: За сексуалния тормоз от меннови [re: Дoцeнтa]  
АвторDark Avenger (Нерегистриран)
Публикувано27.12.07 10:05



Първо този малоумник не е доцент. Второ пачаврата която е изнудвана, но не и сексуално тормозена е трябвало да се жалва в прокуратурата, а не в Педерасти на Ефира. Откачалката е трябвало да бъде съден за нанасяне на щети и пропуснати ползи вместо някакви педали да си правят предаване.

Ако искаш истината да не тържествува вместо към съд, прокуратура и полиция се обърни към тъпи журналисти за да осерат всичко.



Тема Re: За сексуалния тормоз от меннови [re: AnOmiS]  
Авторcтyдeнтka (Нерегистриран)
Публикувано05.01.08 09:55



А не мислиш ли че има и такива, които именно с тази цел се обличат и държат предизвикателно (да не кажа курвенски). Просто по друг начин не могат или ги мързи да си изкарат оценките. Нито ти, нито аз знаем искали ли са или не, така че е много крайно да говориш за изнасилване.



Тема Re: За сексуалния тормоз от меннови [re: Дoцeнтa]  
Автор*************** (Нерегистриран)
Публикувано05.01.08 09:59



ti si skapan pedofil



Тема Re: За сексуалния тормоз от меннови [re: KeAte]  
Авторcтyдeнтka (Нерегистриран)
Публикувано05.01.08 10:00



Това едно на ръка, че не е вярно, пък е и адски тъпо ако беше. Все пак за един наистина интересуващ се студен именно извънаудиторните срещи са много по-полезни от съмите лекции, където общото ниво е доста занижено заради големия брой студенти, които са напълно незаинтересовани и са в университет само защото мама и тати искат да се хвалят, че детенцето им е вишист.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.